Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Forum Termomodernizacja 2019

patronat medialny Rynku Instalacyjnego
Redakcja RI  |  20.02.2019
Forum Termomodernizacja 2019
Forum Termomodernizacja 2019
Fot. mat. pras.

Odnawialne źródła energii - droga do niskoemisyjnego budownictwa to temat przewodni XIX Forum Termomodernizacja Zrzeszenia Audytorów Energetycznych, które odbędzie się 3 kwietnia 2019 roku w Warszawie.

Forum będzie miejscem dyskusji o racjonalnym wykorzystaniu energetyki odnawialnej w celu poprawy efektywności i ograniczenia emisji zanieczyszczeń w sektorze budownictwa. Wykorzystanie OZE do zasilania budynków nowych i modernizowanych jest nie tylko pożądane, ale często wręcz nieuniknione. Działania te powinny być zasadne, spójne oraz długofalowe i na Forum będzie dyskusja o potencjale zastosowania OZE w budynkach poddawanych termomodernizacji.

Zobacz relację z poprzedniej edycji forum >>

Tegoroczne wydarzenie to także dobra okazja do wymiany doświadczeń i opinii oraz obejrzenie prezentacji o nowych trendach w energetyce, o innowacyjnych technologiach wykorzystywanych w budownictwie oraz rozwiązaniach służących poprawie efektywności energetycznej. Forum odbędzie się w Warszawie w budynku Tower-Service ul. Tytusa Chałubińskiego 8 w dniu 3 kwietnia 2019 r. Zapraszamy audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz wszystkich specjalistów z obszaru efektywności energetycznej. Więcej informacji na www.zae.org.pl.

Źródło: ZAE

[Forum Termomodernizacja 2019, termomodernizacja, energetyka odnawialna, ograniczenie emisji zanieczyszczeń, budownictwo, ZAE, efektywność energetyczna, OZE, odnawialne źródła energii, Zrzeszenie Audytorów Energetycznych]

Pliki do pobrania

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl