Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Honorowy patronat Ministra Środowiska nad Galą Jubileuszową 100 lat Polskiego Zrzeszenia Inżynierów i Techników Sanitarnych

patronat medialny Rynku Instalacyjnego
Redakcja RI  |  11.03.2019
Cele strategiczne PZITS
Cele strategiczne PZITS
Rys. PZITS

Cały rok 2019 w Zrzeszeniu upływa pod znakiem Jubileuszu, którego punktem kulminacyjnym będzie Gala Jubileuszowa (10 maja 2019) w Warszawie. Wydarzenie to swoim patronatem honorowym objął Minister Środowiska.

PZITS (utworzone  w 1919 r. jako samodzielna organizacja techniczna pod nazwą Zrzeszenie Gazowników Polskich), obecnie reprezentuje grupę 3200 techników, inżynierów i naukowców działających w zakresie inżynierii środowiska.

Dowiedz się więcej: 39. Zjazd Gazowników z udziałem przedstawicieli Międzynarodowej Unii Gazowniczej oraz czołowych polskich firm gazowniczych

Misją Zrzeszenia jest rozwój inżynierii sanitarnej i inżynierii środowiska służących ochronie zdrowia i środowiska przyrodniczego. 

Celem Zrzeszenia jest rozwijanie techniki i myśli technicznej, szerzenie wiedzy i postępu technicznego w dziedzinach objętych zakresem działania Stowarzyszenia, integracja środowiska, podnoszenie i weryfikacja kwalifikacji zawodowych członków Stowarzyszenia i innych osób w specjalnościach Stowarzyszenia oraz stała troska o przestrzeganie zasad etyki zawodowej swoich członków.

NADRZĘDNE WARTOŚCI PZITS

Rozwój - Dążymy do ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszych Członków oraz wzmocnienia ich profesjonalizmu przy zachowaniu najwyższych standardów etycznych.

Zaangażowanie Działamy aktywnie na rzecz tworzenia prawodawstwa umożliwiającego zachowanie zdrowego i komfortowego środowiska zewnętrznego i wewnętrznego przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz wyników badań naukowych.

Współpraca Dążymy do współdziałania ze wszystkimi osobami i organizacjami podzielającymi naszą misję.

CZŁONKAMI ZRZESZENIA są inżynierowie i technicy z branży inżynierii sanitarnej i inżynierii środowiska oraz branż pokrewnych: projektanci oraz asystenci projektantów, osoby związane z wykonawstwem (kierownicy budowy, kierownicy robót, inżynierowie budowy, inspektorzy nadzoru inwestorskiego), naukowcy, rzeczoznawcy, studenci, pracownicy gestorów sieci oraz urzędnicy państwowi.

Zrzeszenie bazuje na pracy społecznej swoich członków i jest organizacją non-profit a wszelkiego rodzaju wpływy przeznaczane są na realizację działalności statutowej. Realizacja bieżących działań skupiona jest w 21 Oddziałach oraz Sekcjach i Komisjach przy Zarządzie Głównym PZITS.

Źródło: PZITS

[PZITS, Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych, zrzeszenie, Zrzeszenie Gazowników Polskich, inżyniera sanitarna, inżynieria środowiska]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl