Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2019 

Studia podyplomowe „Systemy oddymiania budynków – wentylacja pożarowa”

patronat medialny Rynku Instalacyjnego
Redakcja RI  |  22.03.2019
Studia podyplomowe „Systemy oddymiania budynków – wentylacja pożarowa”
Studia podyplomowe „Systemy oddymiania budynków – wentylacja pożarowa”
Fot. PW

Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej zaprasza na 13 edycję studiów podyplomowych: „Systemy oddymiania budynków – wentylacja pożarowa” 2019/2020.

Program studiów przeznaczony jest dla wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z ochroną przeciwpożarową budynków. Podczas studiów w formie wykładów, ćwiczeń oraz zajęć laboratoryjnych omawiane są zagadnienia funkcjonowania i projektowania: systemów wentylacji pożarowej, systemów detekcji i sterowania, stałych urządzeń gaśniczych oraz analizy numerycznej CFD. Tematyka wykładów dotyczy również prawnych aspektów ochrony przeciwpożarowej, certyfikacji wyrobów oraz zagrożeń związanych z rozwojem pożaru i ewakuacją.

Przeczytaj również: Politechnika Warszawska zaprasza na studia podyplomowe iBIM

Zajęcia studiów prowadzone przez szeroką grupę wysokiej klasy wykładowców i praktyków (m.in. z PW; CNBOP-PIB; ITB; SGSP; PŁ) odbywają się przez dwa semestry w formie comiesięcznych, dwudniowych (piątek i sobota – 15 h/zjazd) zjazdów. Więcej informacji na temat studiów można uzyskać w sekretariacie tel. 22 234 78 87 lub pod adresem e-mail: grzegorz.kubicki@pw.edu.pl.

Rejestracji kandydatów na studia należy dokonać przez stronę Politechniki Warszawskiej: www.pw.edu.pl/Kandydaci/Studia-podyplomowe.

Źródło: PW

[studia, Politechnika Warszawska, systemy oddymiania budynków – wentylacja pożarowa, studia podyplomowe, systemy oddymiania budynków, wentylacja pożarowa, wentylacja, system detekcji i sterowania, urządzenia gaśnicze]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
1-2/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Regulacja odzysku ciepła
  • - Pompy ciepła w ciepłownictwie
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl