Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Weź udział w ankiecie o budynkach plusenergetycznych!

Redakcja RI  |  05.04.2019
Weź udział w ankiecie o budynkach plusenergetycznych!
Weź udział w ankiecie o budynkach plusenergetycznych!
Fot. pixabay.com

Bartosz Radomski Doktorant Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej przeprowadza ankietę na temat rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Według niego rozwój takiego budownictwa prowadzi do wznoszenia budynków o zerowym lub dodatnim bilansie energetycznym w cyklu rocznym.

Wypełnij anonimową ankietę w formie elektronicznej na www.radomski.atthost24.pl.

Obecnie użytkownicy mają większą świadomość dotyczącą budynków mieszkalnych i mają w stosunku do nich zdefiniowane wymagania (m.in. techniczne, ekonomiczne, społeczne czy środowiskowe). Dlatego trend energooszczędności budynku, dbanie o jakość środowiska jest bardzo ważne. Z tego powodu doktorant WBIIŚ Bartosz Radomski przeprowadza ankietę w ramach pracy doktorskiej pt. „Metodyka projektowania budynków mieszkalnych o dodatnim bilansie energetycznym”, której celem jest pozyskanie informacji na temat preferencji decydentów przy analizie przedsięwzięcia inwestycyjnego związanego z projektowaniem budynków mieszkalnych o dodatnim bilansie energetycznym. Zebrane informacje zostaną wykorzystane w procesie modelowania preferencji decydentów.

Informacje i wyniki zawarte w kwestionariuszu są anonimowe i stanowić będą jedynie element składowy dysertacji naukowej. Czas potrzebny na jej wypełnienie wynosi ok. 15 minut. Ankieta skierowana jest zwłaszcza do osób zainteresowanych budową budynków mieszkalnych o dodatnim bilansie energetycznym oraz osób, które w tego typu obiektach aktualnie zamieszkują.

[ankieta, badanie, budynek mieszkalny, budownictwo, energooszczędne budownictwo, budownictwo pasywne, bilans energetyczny]

 


Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl