Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Weź udział w ankiecie o budynkach plusenergetycznych!

Redakcja RI  |  05.04.2019
Weź udział w ankiecie o budynkach plusenergetycznych!
Weź udział w ankiecie o budynkach plusenergetycznych!
Fot. pixabay.com

Bartosz Radomski Doktorant Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej przeprowadza ankietę na temat rozwoju budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Według niego rozwój takiego budownictwa prowadzi do wznoszenia budynków o zerowym lub dodatnim bilansie energetycznym w cyklu rocznym.

Wypełnij anonimową ankietę w formie elektronicznej na www.radomski.atthost24.pl.

Obecnie użytkownicy mają większą świadomość dotyczącą budynków mieszkalnych i mają w stosunku do nich zdefiniowane wymagania (m.in. techniczne, ekonomiczne, społeczne czy środowiskowe). Dlatego trend energooszczędności budynku, dbanie o jakość środowiska jest bardzo ważne. Z tego powodu doktorant WBIIŚ Bartosz Radomski przeprowadza ankietę w ramach pracy doktorskiej pt. „Metodyka projektowania budynków mieszkalnych o dodatnim bilansie energetycznym”, której celem jest pozyskanie informacji na temat preferencji decydentów przy analizie przedsięwzięcia inwestycyjnego związanego z projektowaniem budynków mieszkalnych o dodatnim bilansie energetycznym. Zebrane informacje zostaną wykorzystane w procesie modelowania preferencji decydentów.

Informacje i wyniki zawarte w kwestionariuszu są anonimowe i stanowić będą jedynie element składowy dysertacji naukowej. Czas potrzebny na jej wypełnienie wynosi ok. 15 minut. Ankieta skierowana jest zwłaszcza do osób zainteresowanych budową budynków mieszkalnych o dodatnim bilansie energetycznym oraz osób, które w tego typu obiektach aktualnie zamieszkują.

[ankieta, badanie, budynek mieszkalny, budownictwo, energooszczędne budownictwo, budownictwo pasywne, bilans energetyczny]

 


Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Czy już znasz, idealne narzędzie dla projektantów sieci wod - kan » Co sprawi, że rozwiążesz problemy pomiarowe wentylacji »
aplkacja wod-kan pomiar termowizyjny
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 


Klimatyzacja bez przeciągów - jak to możliwe »

 klimatyzator

 Na czym polega renowacja kanalizacji bez kucia ścian » Jakich zabezpieczeń wentylatorów dachowych potrzebujesz »
renowacja kanalizacji wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Czy klimatyzacja jest zdrowa »

wentylacja

 Kompendium wiedzy o procesach wymiany ciepła » Czy ogrzewanie może wpływać na nasze zdrowie »
pompy woda powietrze pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Jak dobrze odseparować wodę kanalizacyjna od gruntowej »

studzienka kanalizacyjna

 


 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
7-8/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - WT 2021 dla budynków wielorodzinnych
  • - Klimakonwektory, belki i sufity chłodzące
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl