Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2019 

Aktualność sponsorowana

TITAN POLSKA przedstawił nowości na targach WOD-KAN 2019

 TITAN POLSKA Sp. z o.o.  |  31.05.2019
Lekkie aluminiowe szalunki wykopowe LITEBOX
Lekkie aluminiowe szalunki wykopowe LITEBOX
Fot. TITAN POLSKA

Spółka TITAN POLSKA w dniach 21-23 maja 2019 roku wzięła udział w XXVII edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2019. Targi były doskonałą okazją do przedstawienia nowych produktów firmy oraz szansą na rozmowę ze specjalistami z różnych branż.

W trakcie targów WOD-KAN 2019 TITAN POLSKA przedstawiła swoją nowość – lekkie aluminiowe szalunki wykopowe LITEBOX. System aluminiowych szalunków wykopowych LITEBOX to idealny system zabezpieczania wykopów o głębokości do 3.00 m (max. 6.00 m). Jest to doskonały wybór do zastosowań w warunkach zabudowy miejskiej oraz tam, gdzie liczy się czas mobilizacji sprzętu. System został zaprojektowany tak, aby mogły nim operować nawet 2 osoby na budowie oraz był jak najbardziej mobilny.

– Tegoroczne targi WOD-KAN to już 5 z kolei targi, w których prezentowaliśmy nasz system aluminiowych szalunków wykopowych LITEBOX. Z roku na rok firma obserwuje rosnące zainteresowanie bezpieczeństwem prowadzenia wykopów, co przekłada się na ilość odwiedzających nasze stoisko. Coraz większa liczba wykonawców przestaje postrzegać kwestie bezpieczeństwa w wykopie jako zło konieczne i inwestują w różnego rodzaju systemy poprawiające bezpieczeństwo. Przez to w tym roku odnotowaliśmy dwukrotny wzrost ilości odwiedzających nasze stoisko w stosunku do roku ubiegłego, co przełożyło się na prawie 100 niepowtarzalnych kontaktów – mówi Marcin Kowalski, Menedżer Sprzedaży TITAN POLSKA.

Mała waga = łatwy transport systemu LITEBOX

System LITEBOX to najlżejsze szalunki aluminiowe dostępne na rynku. Masa najcięższego elementu w całym systemie to zaledwie 42 kg (panel aluminiowy LITEBOX 3,00m). Dzięki temu szybko i łatwo bez użycia ciężkiego sprzętu można zmobilizować sprzęt do wyjazdu oraz zmontować szalunek na budowie. Dzięki niskiej masie szalunek może być przewożony lekkimi samochodami dostawczymi do 3,5t. System LITEBOX to najlżejsze szalunki aluminiowe w Europie!

Lekkie i uniwersalne – bez użycia ciężkiego sprzętu

Ważne jest bezpieczeństwo – atesty i spełnienie Polskich Norm

System spełnia wymagania zawarte w Polskiej Normie PN-EN 13331 „Obudowy ścian wykopów”. Dodatkowo urządzenie zostało przebadane i certyfikowany znakiem ET przez niezależną organizację BG BAU (niemiecka instytucja ubezpieczeniowo-certyfikacyjna sektora budowlanego). System LITEBOX jest dopuszczony do użycia na terenie całej Unii Europejskiej. Ponadto, system dostarczany jest do klienta zawsze z kompletem dokumentów (certyfikaty, atesty, deklaracje, karty techniczne, instrukcje obsługi) w języku polskim.

Produkt jest dostępny na rynku europejskim w niezmienionej formie od ponad 25 lat. System liniowy został objęty patentem europejskim w 1990 roku, natomiast w 2018 roku przyznano patent na system komór dylowych. System LITEBOX jest wstecznie kompatybilny, dzięki temu elementy z początków produkcji można z powodzeniem łączyć z nowymi elementami. System jest na bieżąco rozwijany i udoskonalany.

System LITEBOX to bardzo popularny i uznany w branży system lekkich szalunków wykopowych. Świadczą o tym liczne referencja od naszych klientów. Nasz produkt został doceniony i wyróżniony w konkursie EUREKA 2017 w kategorii „Technologia roku” podczas konferencji WOD-KAN-INSTAL w Kielcach. Zestaw jest dostępny od ręki praktycznie w każdych ilościach. Czas dostawy od momentu zamówienia nie przekracza zwykle 7 dni roboczych. Więcej informacji o produkcie, referencje i wyróżnienie można znaleźć na stronie: www.titan.com.pl.

TITAN POLSKA TITAN POLSKA Sp. z o.o.
ul. Miłkowskiego 3/801
30-349 Kraków
tel.: +48 12 255 59 00
e-mail: biuro@titan.com.pl

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
7-8/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne kotły na gaz i paliwa stałe
  • - Dezynfekcja powietrza wentylacyjnego
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl