Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Szkolenia dla pracowników zakładów przemysłowych

Redakcja RI  |  05.09.2008

W październiku 2008 r. Polsko-Japońskie Centrum Efektywności Energetycznej (PJCEE) KAPE S.A. zaprasza na szkolenia dla pracowników zakładów przemysłowych.

1. EFEKTYWNE UKŁADY WENTYLACJI I KLIMATYZACJI - 16 października
2. ENERGOOSZCZĘDNA EKSPLOATACJA GAZOWYCH I OLEJOWYCH KOTŁÓW PRZEMYSŁOWYCH  - 23 października
3. ODWADNIANIE SYSTEMÓW PAROWYCH - 28 października
4. RACJONALNA GOSPODARKA SPRĘŻONYM POWIETRZEM - 30 października

Szkolenia kierowane są do kadry kierowniczej odpowiedzialnej za sprawy techniczne głównych energetyków, do obsługi i użytkowników układów sprężarkowych, pompowych, odwadniających oraz wentylatorowych i klimatyzacji, do służb odpowiedzialnych za eksploatację kotłów i pracowników produkcyjnych zakładów przemysłowych odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu. Celem szkoleń jest zwiększenie wiedzy na temat racjonalizacji systemów wykorzystywanych w zakładach przemysłowych oraz związanych z tym korzyści ekonomicznych.

Szkolenia mają formę wykładów teoretycznych, prezentacji praktycznych metod i rozwiązań zajęcia i pomiarów na urządzeniach, takich jak: pompa, kompresor, wentylator, szybka wytwornica pary, odwadniacze pary oraz palnik gazowy.

Szkolenia odbędą się w siedzibie PJCEE w Warszawie na ul. Nowowiejska 21/25 (budynek ITC PW). W 2008 r. szkolenia są nadal dofinansowane ze środków publicznych. Szczegółowe informacje na temat szkoleń oraz zagadnień z zakresu racjonalizacji użytkowania energii można znaleźć na stronie http://www.pjcee.pl/. Uczestnicy otrzymają prezentacje w wersji drukowanej i na CD-ROM. Potwierdzeniem zdobytej wiedzy jest certyfikat ukończenia szkolenia wydany przez KAPE S.A. przy współpracy z Japan International Cooperation Agency (JICA) i Energy Conservation Center, Japan (ECCJ).

AS, materiały: http://www.pjcee.pl/

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl