Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Klima-Therm „Business Breakfast” 2019

Redakcja RI  |  Rynek Instalacyjny 11/2019  |  31.10.2019
Akademia Grupy Klima-Therm Katowice
Akademia Grupy Klima-Therm Katowice
Fot. Klima-Therm

W październiku Grupa Klima-Therm zrealizowała kolejny cykl warsztatów dedykowanych projektantom systemów HVACR. Spotkania organizowane w Katowicach, Warszawie oraz w Gdańsku miały konwencję biznesowych śniadań połączonych z panelem merytorycznym prowadzonym przez inżynierów produktu Klima-Therm i Klimor przy udziale gości zagranicznych – przedstawicieli włoskiego koncernu G.I. Holding. W wydarzeniu o charakterze networkingowym uczestniczyło ponad 50 osób.

„Business Breakfast by Klima-Therm” to projekt cyklicznych spotkań środowiska ekspertów – Projektantów i Inżynierów – przy śniadaniu połączonym z wykładami na najbardziej aktualne tematy w branży HVACR. Zagadnieniem otwierającym tegoroczną edycję wydarzenia były najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie utrzymania parametrów wewnętrznych w pomieszczeniach IT. Panel ten poprowadzili specjaliści z zakresu szaf klimatyzacji precyzyjnej marki Montair – reprezentanci włoskiego koncernu G.I. Industrial Holding SPA, z którym firma Klima-Therm współpracuje od 2007 roku. W drugiej części szkolenia inżynierowie Klima-Therm i Klimor omawiali techniczne zagadnienia związane z doborem i optymalizacją układu chłodzenia DX i automatyki na przykładzie central wentylacyjnych Klimor oraz agregatów skraplających Fujitsu.

Przeczytaj również: „Business Breakfast” - pierwszy cykl wykładów dla projekantów HVACR

Spotkania „Business Breakfast by Klima-Therm” odbyły się w dniach 23-25 października w ośrodkach szkoleniowych Akademii Grupy Klima-Therm w Katowicach i w Warszawie. W Gdańsku projektantów zaproszono na najwyższe, tarasowe piętro budynku Olivia Business Centre STAR, skąd uczestnicy warsztatów nie tylko mieli możliwość podziwiania nadmorskiej panoramy Trójmiasta, ale również mogli zobaczyć jedną z największych referencji Grupy Klima-Therm opartą na chillerach Clint. O komfort powietrza w prestiżowym kompleksie Olivia Business Centre dbają dostarczone przez firmę systemy o sumarycznej mocy chłodniczej wynoszącej blisko 10 MW.

Grupa Klima-Therm planuje rozwój projektu merytorycznych wykładów dedykowanych Projektantom HVACR poprzez połączenie kameralnych warsztatów stacjonarnych o charakterze networkingowym – zrzeszającym społeczność branżową – z serią webinarów, czyli interaktywnych wykładów realizowanych w formule online.

Źródło: Klima-Therm

[klima-therm, business breakfast by klima-therm, ośrodki szkoleniowo-badawcze, system hvacr, hvacr, akademia szkoleniowa klima-therm, wykłady, warsztaty]

Aktualność pochodzi z: miesięcznika Rynek Instalacyjny 11/2019

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl