Konkurs Lider Instalacji – Wybór Czytelników

Redakcja RI  |  16.04.2020
Konkurs Lider Instalacji – Wybór Czytelników
Konkurs Lider Instalacji – Wybór Czytelników
Fot. Redakcja RI

Targi INSTALACJE to miejsce rozstrzygnięcia konkursu LIDER INSTALACJI, organizowanego co 2 lata przez redakcję „Rynku Instalacyjnego”. Celem konkursu jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności i oddziaływania na środowisko naturalne, a także zasługujących na specjalne wyróżnienie usług i działań. Szersza informacja o konkursie tutaj.

W tym roku z powodu pandemii targi INSTALACJE zostały przeniesione na 18-20 listopada. Jednak konkurs przeprowadzamy zgodnie z planem i wyłonimy laureatów w poszczególnych kategoriach. Jedna z nagród jest przyznawana na podstawie głosów Czytelników. W tegorocznej edycji konkursu do kategorii Wybór Czytelników zgłoszonych zostało 7 urządzeń z branży HVAC – wymieniamy je poniżej. Po kliknięciu w nazwę lub zdjęcie produktu można przeczytać jego szczegółowy opis.

Zachęcamy do głosowania na wybrane urządzenie!

Jak głosować?

Przycisk do głosowania znajduje się poniżej – pod opisem produktów. Głosowanie jest anonimowe.

Uwaga: można oddać tylko jeden głos. Głosowanie trwa do godz. 23.59. dnia 29.04.2020 r.

Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi w terminie do 7 dni roboczych po jego zakończeniu, a wręczenie nagród odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich INSTALACJE 2020 w Poznaniu!

Produkty biorące udział w konkursie:

Alnor HRU-PremAIR

Alnor HRU-PremAIR

Centrale rekuperacyjne z wymiennikiem przeciwprądowym HRU-PremAIR

Zastosowanie i opis: centrale rekuperacyjne HRU-PremAIR o wydajności 350, 450, 500 m3/h dla 100 Pa do wentylacji mechanicznej i odzysku ciepła w domach jednorodzinnych i niedużych budynkach. Samonośna obudowa z EPP odporna na uszkodzenia mechaniczne izoluje urządzenie akustycznie i termicznie. Wymienniki: przeciwprądowy, aluminiowy lub przeciwprądowy entalpiczny. Wymienniki entalpiczne w modelach HRU-PremAIR-E posiadają membranę polimerową, która skutecznie odzyskuje ciepło oraz wilgoć z powietrza wywiewanego. Taki wymiennik działa podobnie jak membrana w odzieży górskiej – nie przepuszcza wody i powietrza, ale przepuszcza parę wodną. Blokuje także przenikanie zapachów, bakterii czy zarodników. Materiał wymiennika jest zoptymalizowany pod kątem maksymalnej efektywności odzysku cieplnego.

Dowiedz się więcej >>

Fujitsu KETA

Fujitsu KETA

Ścienny klimatyzator Fujitsu SPLIT ASYG09KETA to wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem urządzenie z pompą ciepła do chłodzenia i ogrzewania, które zapewnia całoroczny komfort temperaturowy.

Zastosowanie i opis: do chłodzenia i ogrzewania pojedynczych pomieszczeń o najwyższych wymaganiach w zakresie komfortu i estetyki, głównie pomieszczeń biurowych i mieszkalnych (w tym sypialni), a także pomieszczeń komercyjnych, salonów usługowych i sprzedażowych. Jednostka wewnętrzna montowana na ścianie, a zewnętrzna do montażu naściennego lub dachowego.

Dowiedz się więcej >>

Klimor KCX PLUS

 

Klimor KCX PLUS

Kompaktowa centrala wentylacyjna Klimor KCX+ to centrala z wymiennikiem krzyżowym przeciwprądowym do systemów wentylacji z odzyskiem ciepła.

Zastosowanie i opis: Mała centrala z wymiennikiem krzyżowym przeciwprądowym do systemów wentylacji z odzyskiem ciepła dla: sklepów, lokali usługowych, pomieszczeń biurowych, domów jednorodzinnych, pomieszczeń mieszkalnych, domów pasywnych i in. Kompaktowe urządzenie z wysokosprawnym odzyskiem ciepła na wymienniku krzyżowo-przeciwprądowym, z pełnym by-passem, z oczyszczaniem powietrza na filtrach minipleat, z cichymi wentylatorami z napędem EC, nagrzewnicą elektryczną wstępną oraz zamontowaną automatyką zasilająco-sterującą, z panelem dotykowym.

Dowiedz się więcej >>

Lindab SolarRoof

Lindab SolarRoofTM 

System fotowoltaiczny Lindab SolarRoofTM to gotowe pokrycie dachu ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi tworzące jedną estetyczną płaszczyznę.

Zastosowanie i opis: Lindab SolarRoofTM to gotowe pokrycie dachu ze zintegrowanymi panelami fotowoltaicznymi tworzące jedną estetyczną płaszczyznę. To rozwiązanie nowoczesne i alternatywa dla tradycyjnych paneli solarnych. System do montażu dla inwestorów indywidualnych i komercyjnych – w domach jednorodzinnych i pozostałych.

Dowiedz się więcej >>

 

Uniwersal VERO-150

Uniwersal VERO-150

Trzybiegowy wentylator dachowy VERO-150 do okapów kuchennych, który eliminuje zapachy.

Zastosowanie i opis: Trzybiegowy wentylator dachowy Vero-150 z przeznaczeniem do wentylacji kuchni pozwala skutecznie eliminować zapachy wydzielane podczas gotowania. Wentylator zamontowany jest na zewnątrz, na kominie i za pomocą kształtek wentylacyjnych połączony jest z okapem w kuchni.

Dowiedz się więcej >>


Venture JET FAN

 

Venture JET FAN

Wentylator strumieniowy JET FAN do wentylacji ogólnej i oddymiającej służy do wywołania ruchu powietrza w zamkniętym parkingu, tunelach i dużych przestrzeniach.

Zastosowanie i opis: Osiowe wentylatory strumieniowe służące do wywołania ruchu powietrza w zamkniętym parkingu, tunelach i dużych przestrzeniach. JFV i JFVR do wentylacji ogólnej, o temperaturze powietrza od -15 do +50⁰C – stosowane w systemach wentylacji, których zadaniem jest usuwanie zanieczyszczonego powietrza zawierającego np. dwutlenek węgla, tlenki azotu i siarki; JFSR do wentylacji ogólnej i oddymiającej, o temperaturze do 400⁰C w czasie do 120 minut - klasa F120 400.

Dowiedz się więcej >>

 

Wilo stratos max

Wilo-Stratos MAXO

Wilo-Stratos MAXO – pierwsza na świecie intuicyjna pompa systemowa smart

Zastosowanie i opis: wodne instalacje grzewcze wszystkich rodzajów, instalacje klimatyzacyjne, zamknięte obiegi chłodzenia, instalacje cyrkulacji ciepłej wody użytkowej, systemy przemysłowe. Pierwsza na świecie intuicyjna pompa systemowa smart rozumiana jako nowy typ urządzeń, które pod względem technologicznym znacząco wykraczają poza dotychczas oferowane pompy obiegowe i cyrkulacyjne. Pompa o najwyższej sprawności (z przyłączem gwintowanym lub kołnierzowym), regulowana elektronicznie z 5-letnią gwarancją producenta.

Dowiedz się więcej >>


Przeczytaj także relację z rozdania nagród LIDER INSTALACJI 2018 >>

[konkurs lider instalacji 2020, lider instalacji 2020, targi instalacje, instalacje 2020, targi, konkurs, branża hvac, energia słoneczna]

Pliki do pobrania

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


11/2021

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - OZE w budynkach wielorodzinnych
  • - Klimat w pomieszczeniach szkolnych
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

Mamy dla Ciebie prezent 


Wystarczy,

że zapiszesz się na newsletter,
a otrzymasz link do

e-book

" Kotły na biomasę i biopaliwa "

Zapisuję się »

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl