Laureat konkursu Lider Instalacji 2020

Kategoria: nagroda specjalna
Redakcja RI  |  05.05.2020
Fot. OSFIS

Nagroda specjalna dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Firm Instalacyjnych i Serwisowych (OSFIS) – za działania na rzecz kształcenia zawodowego instalatorów oraz promocję zawodu w ramach akcji Hydraulik #ZawódMożliwości.

Zobacz wszystkich laureatów konkursu Lider Instalacji 2020 >>

OSFIS wytyczyło sobie różne cele, w tym długofalowe: zachęca właścicieli firm instalacyjnych do szkolenia uczniów, przygotowuje pełny program wspierający „Instruktor Zawodu” zawierający zarówno zagadnienia prawne, bhp, jak i merytoryczne niezbędne do profesjonalnej nauki zawodu, podejmuje współpracę z chętnymi szkołami, przygotowuje kursy podnoszące kwalifikacje dla nauczycieli branżowych, tworzy platformę szkoleń i prezentacji, pracuje nad zeszytami branżowymi do nauki zawodu, podejmuje działania zmierzające do wprowadzenia zmian w programie nauczania, promuje zawód jako atrakcyjną ścieżkę kariery, przygotowuje program stypendialny dla uczniów szkół branżowych oraz techników, współpracuje z Izbami Rzemieślniczymi, Cechami oraz Centrami Wsparcia Rzemiosła i Kształcenia Dualnego. U szczytu celów długoterminowych Stowarzyszenia jest otwarcie w pełni wyposażonego ośrodka szkoleniowego, w którym będą się odbywały zajęcia praktyczne dla uczniów, egzaminy zawodowe oraz szkolenia dla nauczycieli, instruktorów zawodu oraz instalatorów - Centralnej Akademii Instalatorstwa. Więcej na: http://zawodmozliwosci.pl/osfis/

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


6/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Szczelność powietrza budynków
  • - Systemy regulacyjne HVAC i BMS
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl