Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Bieszczadzkie manewry instalatorów

Redakcja RI  |  07.07.2011

W połowie czerwca 2011 roku Sanea z Lublina, przy wsparciu firm: Kisan, Rettig Heating, Viessmann, Junkers, Danfoss oraz Roca, zorganizowała spotkanie szkoleniowo-integracyjne w Bieszczadach, w którym wzięło udział 40 przedstawicieli firm współpracujących z organizatorem.

Pierwszego dnia uczestnicy manewrów odwiedzili zespół kościelno-plebański w Bliznem, który w 2003 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury, a także weszli na Okrąglik i Jasło w Paśmie Granicznym.
Dzień drugi z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników jako dzień prawdziwych manewrów. Rano wszyscy zostali podzieleni na 4 grupy dowodzone przez przedstawicieli sponsorów: Rafała Kubasika z firmy Kisan, Dariusza Anyszka z Viessmanna, Cezarego Pytkę z Danfossa oraz Zbigniewa Bogusławskiego z firmy Roca.

Grupy zostały zaopatrzone w kompas, mapę oraz mini apteczkę i rozwiezione w cztery różne miejsca w górach, z których miały samodzielnie dotrzeć do wyznaczonego punktu spotkania – nieistniejącej już wsi Przybyszów usytuowanej ok. 700 m n.p.m. Nie było to łatwe, gdyż trasy częściowo wiodły przez dziewicze tereny odległe od oznakowanych szlaków turystycznych. Nad przebiegiem wyprawy czuwał patrol konny. Nie trzeba dodawać, że wszystkim udało się dotrzeć na miejsce.

Tego samego dnia, po południu, uczestnicy udali się do Komańczy do Klasztoru Nazaretanek, gdzie przebywał na wygnaniu prymas Stefan Wyszyński. Wieczór tym razem upłynął pod znakiem poezji i muzyki. Wystąpił Tomasz Szwed oraz Roman Zielonka, poeta z Cisnej.

W ostatnim dniu wyjazdu zorganizowano spływ kajakowy z Sanoka do Dobrej Szlacheckiej. Na mecie na uczestników spływu czekał iście królewski poczęstunek przygotowany przez panie z tamtejszego Koła Gospodyń Wiejskich. Tegoroczny wyjazd w Bieszczady był już czwartym zorganizowanym przez firmę Sanea dla współpracowników.

materiały: Sanea

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Jak osiągnąć 99% skuteczność bakteriobójczej w wentylacji » Któremu producentowi systemów grzewczych i wodociagowych zaufać »
bezpieczeństwo instalatora rury wielowarstwowe
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Jaka pompa ciepła zwalcza bakterię Legionella »

pompy ciepła

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dobór wymienników płytowych
  • - Rekuperatory ścienne a prawo
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl