Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Boso jest zdrowo

Redakcja RI  |  03.12.2011
Danfoss

Nie ma nic odkrywczego w twierdzeniu, że chodzenie boso ma pozytywny wpływ na kondycję psychofizyczną człowieka. Jak pokazują badania zlecone przez firmę Devi, 80% Polaków czyni to z przyjemnością. Ich komfort jest jeszcze większy, jeśli mogą stąpać nawet zimą po ciepłej podłodze. Umożliwia to ogrzewanie podłogowe, zwłaszcza że można je zastosować pod różnymi rodzajami podłóg.

Elektryczne ogrzewanie podłogowe oferuje m.in. Devi. Można je zastosować nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również w pomieszczeniach biurowych, przemysłowych czy placówkach oświatowych. – Przykładem takiej realizacji jest instalacja elektrycznego ogrzewania podłogowego wykonana przez Devi pod wykładziną oraz gumotarketem w przedszkolu „W Stumilowym Lesie” w Warszawie – podkreślił Zbigniew Gałązka, manager produktu.

Współpraca firmy z przedszkolem jest istotnym elementem kampanii edukacyjnej „Ciepło od podstaw”. Zainstalowano w nim maty grzejne DEVImat™ DTIF-150 (dwie maty dwunastometrowe i jedną dziesięciometrową) i dwa termostaty DEVIreg™ 550. Instalacja systemów grzewczych zajęła jeden dzień i nie wpłynęła na pracę przedszkola. Pomieszczenie wyposażone przez firmę nazwano „Salą Pana Bosa Stopa”, a 11 października odbyła się jej uroczysta inauguracja z udziałem Doroty Jezierskiej (na zdjęciu pierwsza z lewej), dyrektor sprzedaży i marketingu firmy Danfoss, której częścią jest Devi.

JS

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Jak osiągnąć 99% skuteczność bakteriobójczej w wentylacji » Któremu producentowi systemów grzewczych i wodociagowych zaufać »
bezpieczeństwo instalatora rury wielowarstwowe
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Jaka pompa ciepła zwalcza bakterię Legionella »

pompy ciepła

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dobór wymienników płytowych
  • - Rekuperatory ścienne a prawo
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl