Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Aplikacja mobilna do regulacji komponentów wentylacyjnych Fläkt Woods

Redakcja RI  |  11.04.2013
Fläkt Woods

Aplikacja mobilna Fläkt Woods, zapewniająca łatwą regulację dostarczonych komponentów wentylacyjnych poprzez obliczenia współczynnika k, ciśnienia i przepływu produktów tej marki, będzie dostepna w wersji polskojęzycznej.

Aplikacja umożliwia szybką i łatwą kalkulację parametrów, bez konieczności odnoszenia się do dokumentacji oraz wykorzystywania specjalistycznych narzędzi pomiarowych. Ułatwia przeprowadzanie przedodbiorowych prac regulacyjnych lub późniejszą regulację eksploatacyjną.

Współczynniki k są dostępne dla wszystkich wariantów i rozmiarów urządzeń Fläkt Woods: elementów nawiewnych, belek chłodzących, klimakonwektorów i wentylatorów do central wentylacyjnych oraz wszystkich nawiewników powietrza produkowanych przez firmę Fläkt Bovent.

Za pomocą współczynnika k można regulować szereg urządzeń:

  • skrzynki rozprężne, które mogą być wyposażone w unikalną przepustnicę regulacyjną ZAEE. Zastosowanie przepustnicy ZAEE w skrzynce rozprężnej pozwala na szybki i dokładny pomiar przepływu powietrza przez element nawiewny lub wyciągowy. Pomiar może być również wykonany bez konieczności demontażu elementu końcowego.
  • belki chłodzące. Każda belka chłodząca Fläkt Woods posiada króciec umożliwiający pomiar różnicy ciśnień. Natężenie przepływu powietrza regulujemy w nich przy użyciu opatentowanych szyn dopasowujących, wykorzystując funkcję regulacji komfortu, za pomocą których można zmienić nastawę wielkości średnicy dyszy niezależnie od obu stron belki.
  • klimakonwektory, nawiewniki, wentylatory plug-in stosowane w centralach wentylacyjnych z typoszeregu eQ i eQ PRIME.

Integralną częścią aplikacji mobilnej jest lokalizator dla biur Fläkt Woods w Polsce, który ułatwia kontakt z działem sprzedaży.

Aplikacja dostępna jest do pobrania za pośrednictwem App Store i Google play, zarówno na urządzenia iPhone i iPad oraz smartfony oparte na systemie operacyjnym Android.

materiały: Fläkt Woods

Chcesz być na bieżąco? Czytaj nasz newsletter!

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl