Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Verba Docent 2008

Redakcja RI  |  29.04.2008

Podczas najważniejszych dla branży instalacyjnej w kraju Międzynarodowych Targów Instalacyjnych INSTALACJE 2008 w Poznaniu, w dniu 22 kwietnia 2008 r. o godz. 17:30, w restauracji „Szklarnia” w pawilonie 3, redakcja miesięcznika Rynek Instalacyjny wręczyła nagrody VERBA DOCENT współpracującym z miesięcznikiem autorom.

W tym roku mija 15 lat, od kiedy Dom Wydawniczy MEDIUM za pośrednictwem swoich publikacji stara się promować właściwe rozwiązania techniczne. Podczas największych targów branży instalatorskiej INSTALACJE 2008 po raz pierwszy wydawnictwo przyznało tytuł VERBA DOCENT – słowa uczą.
Nagrodą tą uhonorowane zostały osoby, dzięki którym jest możliwe przekazywanie rzetelnej wiedzy technicznej na łamach "Rynku Instalacyjnego":
  • dr inż. Johann Halupczok – Aachen/Niemcy - w Jego imieniu nagrodę odebrał p. Wojciech Morkowski, dyrektor generalny Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Koninie
  • dr inż. Bogdan Nowak - zastępca kierownika Katedry Klimatyzacji i Ciepłownictwa Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej
  • prof. dr hab. inż. Czesław Oleśkowicz-Popiel - zastępca dyrektora ds. badań Instytutu Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej
  • dr inż. Florian Piechurski - pracownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Instytutu Inżynierii Wody i Ścieków Politechniki Śląskiej.

Fot. A. Cybulska
W imieniu Johanna Halupczoka nagrodę odebrał Wojciech Morkowski
Fot. W. Joniec
Z rąk redaktor naczelnej i sekretarz redakcji "Rynku Instalacyjnego"
statuetkę odbiera dr inż. Bogdan Nowak
Fot. W. Joniec
Sekretarz redakcji "Rynku Instalacyjnego" - Sylwia Giermaz - wręcza
nagrodę prof. dr hab. inż. Czesławowi Oleśkiewiczowi-Popiel
Fot. A. Cybulska
Dr inż. Florian Piechurski ze statuetką VERBA DOCENT

"Rynek Instalacyjny" jest specjalistycznym miesięcznikiem informacyjno-technicznym, ukazującym się w nakładzie 10 000 egzemplarzy. Już piętnasty rok obecności na rynku prasy branżowej, związanej z instalacjami w budownictwie, wytworzył mu uznaną, silną pozycję wydawnictwa opiniotwórczego. Na jego forum prezentowane są osiągnięcia techniczne, najnowsze technologie, jak również przedstawiane są teorie najwybitniejszych naukowców działów: wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, gazownictwa, wod-kan, p.poż., ciepłownictwa, ogrzewnictwa, automatyki, ochrony środowiska itp.

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl