Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Konkurs dla instalatorów grzejników

Redakcja RI  |  30.04.2014
Fot. Stelrad

Stelrad przygotował dla instalatorów instalacji c.o. atrakcyjny konkurs z nagrodami. Każdy wykonawca, który wykorzystuje grzejniki Stelrad może otrzymać narzędzia firmy Virax, elektronarzędzia firmy Makita, Maktec, Dolmar oraz inne cenne nagrody rzeczowe niezbędne podczas każdego dnia pracy.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać czytelnie wypełnioną kartę startową do siedziby firmy Stelrad. Jest ona dostępna na stronie internetowej Stelrad oraz u przedstawicieli handlowych. Następnie należy zbierać etykiety z zainstalowanych grzejników, a po zgromadzeniu odpowiedniej ilości naklejek można je wymienić na cenne nagrody.

Warto pamiętać, że każdy grzejnik powoduje dodanie do osobistego konta 1 punktu. Nagrodą główną w konkursie jest weekend dla dwóch osób. Aby odebrać voucher na ten wyjazd należy zebrać 180 punktów.

W konkursie dla Instalatorów mogą brać udział wyłącznie fachowcy zajmujący się bezpośrednim montażem grzejników Stelrad. Uczestnikami nie mogą zostać osoby fizyczne i prawne biorące udział w akcji „Sprzedaż Premiowa Stelrad 2014”, jak również odbiorcy Stelrad oraz pracownicy i ich rodziny.

Plebiscyt trwa do 30 listopada 2014 roku. O terminie rejestracji etykiet z grzejników decyduje data stempla pocztowego.

Warto pamiętać, że naklejki z grzejników muszą zawierać czytelne kody kreskowe, gdyż tylko takie będą akceptowane przez organizatora konkursu. Firma Stelrad zastrzega sobie prawo do zamiany nagrody w konkursie na inną, o tej samej wartości, jeżeli z przyczyn niezależnych od organizatora, któraś z rzeczy będzie niedostępna.

Więcej: www.stelrad.pl

Chcesz być na bieżąco? Czytaj nasz newsletter!

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Czym mogą Cię zaskoczyć nowoczesne pompy do wody »

pompy do wody

 Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników » Szukasz partnera w projektowaniu inżynieryjnym i specjalistycznym? »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go już dziś »

 


Jak projektować instalacje najwyższej jakości »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jakich zabezpieczeń wentylatorów dachowych potrzebujesz »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Czy klimatyzacja jest zdrowa »

wentylacja

 Kompendium wiedzy o procesach wymiany ciepła » Czy ogrzewanie może wpływać na nasze zdrowie »
pompy woda powietrze pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Jak dobrze odseparować wodę kanalizacyjna od gruntowej »

studzienka kanalizacyjna

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
7-8/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - WT 2021 dla budynków wielorodzinnych
  • - Klimakonwektory, belki i sufity chłodzące
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl