Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Nagrody WOD-KAN 2008

Redakcja RI  |  06.06.2008

W tym roku na targi WOD-KAN przybyła rekordowa liczba 400 wystawców, którzy zajęli ponad 12,5 tys. m2 powierzchni. Wielu z wystawców oraz gości targowych wzięło udział w organizowanych podczas wydarzenia konkursach.

Instalcompact przygotował dla gości Loterię Piłkarską - należało  udzielić  porwaną odpowiedź na pytanie związane z Mistrzostwami Europy. Udział w Loterii wzięło kilkaset osób, spośród których wylosowano laureatów, którzy otrzymali koszulki reprezentacji Polski.
Ambasada Danii zorganizowała Danish Islands, na której zaprezentowała innowacyjne technologie firm duńskich oraz zorganizowała platformę wymiany doświadczeń z sektora wodno-kanalizacyjnego.

Nagrody Grand Prix przyznano najciekawszym wyrobom tegorocznej imprezy. Uhonorowano również najciekawsze stoiska targowe. Komisja konkursowa przyjęła zgłoszenia 28 wyrobów pochodzących od 22 firm i postanowiła nagrodzić Statuetką Grand Prix:
  • Prosonic S FMU90/95 - sondę pomiaru ścieków w kanałach o otwartym zwierciadle, z możliwością zdalnej transmisji, szerokim monitoringiem i sterowaniem procesami technologicznymi z uzyskaniem wysokiej dokładności bilansowania tych procesów, zaprezentowaną przez firmę Endress+Hauser Polska sp. z o.o. z Wrocławia;
  • przenośnik odwadniająco-rozdrabniający MEVA CPS Counter Pressure Screw urządzenie zapewniające odwodnienie kratek ściekowych do stanu powyżej 50% suchej masy, ze skutecznym wypłukaniem i rozdrobnieniem masy organicznej zgłoszony przez MEVA-POL sp. z o.o. z Gdańska;
  • rurę GRP Flowtite Ø3000 PN 1 SN 10000 jest to innowacyjne wdrożenie, które cechuje: doskonałość wykonania, bardzo dobre parametry techniczne, przewidywane szerokie pole zastosowań do tranzytu ścieków; produkt zgłoszony przez firmę AMITECH Poland sp. z o.o. z Gdańska.
Nagrodą Polskiej Fundacji Ochrony Zasobów Wodnych nagrodzono Internetowe Biuro Obsługi Klienta – iBOK, nowoczesne narządzie IT w komunikacji z klientami zaprezentowane przez firmę Logica Poland sp. z o.o. z Krakowa.
Za najciekawsze ekspozycje uznano stoiska firm: KWH PIPE, Leszczyńskiej Fabryki Pomp oraz Siemens.

Waldemar Joniec
Tagi: 
instalacje | 
targi | 
nagrody | 
wod-kan 2008 | 
instalcompact

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl