Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

GAMRAT SA z prestiżową nagrodą

Stanął na najwyższym podium w kategorii Rentowność Sprzedaży Netto w 2014 roku
Redakcja RI  |  02.07.2015
Statuetka dla zwycięzcy
Statuetka dla zwycięzcy
fot. Gamrat

Dnia 29.06. w Filharmonii Podkarpackiej na uroczystej gali ZŁOTEJ SETKI ogłoszono wyniki rankingu największych firm województwa podkarpackiego.

W IX edycji rankingu czołowych przedsiębiorstw Podkarpacia ZŁOTA SETKA firma GAMRAT SA zajęła I miejsce w kategorii Rentowność Sprzedaży Netto w 2014 roku.

ZŁOTA SETKA to lista 100 największych przedsiębiorstw Podkarpacia, która jest jednym z najważniejszych i najciekawszych źródeł informacji o kondycji i rozwoju podmiotów gospodarczych z naszego regionu. Jest to bardzo obszerne kompendium wiedzy o tym, co dzieje się w gospodarce.

Zestawienie to jest niezwykle obiektywne, bo nie jest oparte na żadnych szacunkach, ocenach czy prognozach, ale na faktach, w postaci twardych danych liczbowych. Miejsce w rankingu ZŁOTEJ SETKI ustalane jest na podstawie przychodów ze sprzedaży.

Obok listy podstawowej, opracowywane są także "złote dziesiątki" - zestawienia dziesięciu najlepszych firm wg rentowności, zysku netto, dynamiki sprzedaży, wartości eksportu, udziału eksportu w sprzedaży, zatrudnienia oraz kapitalizacji giełdowej dla spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Najwyższą stopę rentowności sprzedaży netto w 2014 r., pomimo spadku przychodów, osiągnęła firma GAMRAT SA (stopa rentowności wyniosła 32,7 proc). Warto dodać, że rozkład branżowy liderów w przedstawianej kategorii uległ wyraźnemu zdywersyfikowaniu w stosunku do ubiegłych lat.

Czytaj także >> StalGam – Produktem Roku 2014

Tym razem wśród 10-ciu liderów zyskowności w sprzedaży każdy z nich reprezentuje inną specjalizację. Tuż za nami na liście uplasował się ubiegłoroczny zwyciężca - Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział w Tarnowie - Zakład w Rzeszowie. Wysoki poziom stopy dochodu utrzymały także DEVELOPRES Sp. z o.o., Stomil Sanok czy Zakłady Automatyki POLNA S.A. Dziesiątkę zamyka firma SIARKOPOL Tarnobrzeg S.A.

Firma GAMRAT SA w rankingu ZŁOTEJ SETKI zajęła odpowiednio:
•    1 miejsce w kategorii RENTOWNOŚĆ SPRZEDAŻY NETTO W 2014 ROKU
•    6 miejsce na liście NAJWIĘKSZYCH PRZEDSIĘBIORSTW PODKARPACIA WG ZYSKU NETTO W 2014 ROKU
•    38 miejsce na liście największych firm regionu

Statuetkę ZŁOTEJ SETKI w kategorii Rentowność Sprzedaży Netto w 2014 roku odebrał Członek Zarządu, Dyrektor Generalny GAMRAT SA Pan Robert Ruwiński.

mat. GAMRAT

Chcesz być na bieżąco? Czytaj nasz newsletter!

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Czy już znasz, idealne narzędzie dla projektantów sieci wod - kan » Co sprawi, że rozwiążesz problemy pomiarowe wentylacji »
aplkacja wod-kan pomiar termowizyjny
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 


Klimatyzacja bez przeciągów - jak to możliwe »

 klimatyzator

 Na czym polega renowacja kanalizacji bez kucia ścian » Jakich zabezpieczeń wentylatorów dachowych potrzebujesz »
renowacja kanalizacji wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Czy klimatyzacja jest zdrowa »

wentylacja

 Kompendium wiedzy o procesach wymiany ciepła » Czy ogrzewanie może wpływać na nasze zdrowie »
pompy woda powietrze pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Jak dobrze odseparować wodę kanalizacyjna od gruntowej »

studzienka kanalizacyjna

 


 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
7-8/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - WT 2021 dla budynków wielorodzinnych
  • - Klimakonwektory, belki i sufity chłodzące
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl