Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Promocja Fluke - w prezencie m.in iPady

Redakcja RI  |  20.11.2015
Promocja Fluke - w prezencie m.in iPady
Promocja Fluke - w prezencie m.in iPady
Fluke

Fluke prowadzi akcję "Promocje na koniec roku". Specjalnie przygotowane z tej okazji oferty będą ważne do 15 grudnia. Klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini. Kupując kamerę będzie można także wybrać opcję z dodanym do niej gratis teleobiektywem lub obiektywem szerokokątnym.

Fluke przygotował także kilka innych zestawów promocyjnych, w których skład wchodzą m.in. trójfazowe rejestratory mocy Fluke 1736 czy przemysłowe multimetry Fluke 87-5.

Współpraca kamer termowizyjnych z urządzeniami mobilnymi to kamień milowy w obszarze termografii i jeden z filarów wprowadzonego w ub.r. przez firmę Fluke systemu Fluke Connect. W przygotowanej przez Fluke promocji, która potrwa do 15 grudnia, klienci kupujący kamery termowizyjne otrzymają w prezencie tablety iPad Air lub iPad Mini (w zależności od wybranego modelu kamery).

Klienci, którzy kupią kamerę Fluke z serii profesjonalnej lub eksperckiej (Ti200, Ti300, Ti400, TiX500, TiX520, TiX560) otrzymają w prezencie tablet Apple iPad Air. Z kolei zakup kamer z serii użytkowej – TiS45, TiS55 i TiS65  będzie premiowany tabletem iPad Mini.

Czytaj także >> Określanie konwekcyjnych strat ciepła z pionowych powierzchni budynków za pomocą nowej metody

Po pobraniu darmowej aplikacji z Apple App Store, iPad – dzięki aplikacji kompatybilny już wtedy z systemem Fluke Connect - może stać się efektywnym centrum komunikacyjno-obliczeniowym wydatnie wspierającym proces pomiarowy i analityczny.

System Fluke Connect to największe na świecie portfolio połączonych przyrządów, dzięki któremu technicy mogą bezprzewodowo przesyłać dane z przyrządów pomiarowych na smartfony i tablety w celu bezpiecznego zapisu w chmurze. Jest to również wygodny sposób na zapewnienie dostępu do danych wszystkim członkom zespołu terenowego.

Fluke Connect obejmuje obecnie już ponad 20 przyrządów współpracujących z urządzeniami mobilnymi: multimetry, mierniki elektryczne, mierniki przemysłowe, wibrometry i kamery termowizyjne. Instalowana na urządzeniu mobilnym aplikacja pozwala na udostępnianie pomiarów w czasie rzeczywistym, zapis danych i obrazów termowizyjnych w "chmurze", intuicyjne tworzenie wykresów i śledzenie trendów oraz tworzenie historii pomiarów skojarzonej automatycznie z diagnozowanym urządzeniem.

Wykorzystanie Fluke Connect ułatwia technikom serwisu, elektrykom i inżynierom utrzymania ruchu pracę w zespole zapewniając natychmiastowy dostęp do danych, wyników pomiarów i raportów, a także umożliwiając natychmiastową komunikację. Wszystko to zapewnia oszczędności finansowe i czasowe, oraz przyczynia się do bezpieczniejszej pracy i produktywniejszego wykorzystywania posiadanych narzędzi pomiarowych.

Inne wybrane promocje przygotowane przez Fluke w ramach akcji "Promocje na koniec roku":

- Obiektyw gratis
Bez regulacji ostrości pomiar temperatury może być niedokładny i można przeoczyć to, czego się szuka. System automatycznej regulacji ostrości Fluke LaserSharp™ dokładnie wskazuje miejsce, w którym wykonywany jest pomiar. By jeszcze bardziej zwiększyć możliwości ustawienia ostrości i kąta widzenia warto zastosować teleobiektyw lub obiektyw szerokokątny – i właśnie takie zestawy przygotował Fluke - zakup kamery termowizyjnej z serii profesjonalnej lub eksperckiej (Ti200, Ti300, Ti400, TiX500, TiX520, TiX560) upoważnia do otrzymania gratis teleobiektywu lub obiektywu szerokokątnego

- 15% zniżki na zestaw do wykrywania i usuwania usterek
Trójfazowy rejestrator mocy Fluke 1736 i kamera termowizyjna TiS10 są dostępne w zestawie do wykrywania i usuwania usterek związanych z jakością energii. Oba przyrządy mogą połączyć się ze smartfonem przez WiFi za pomocą aplikacji Fluke Connect® lub z laptopem za pomocą najnowszego oprogramowania raportującego.

- 15% zniżki na zestaw kamera termowizyjna + obiektyw
Teleobiektyw lub makroobiektyw w zestawie z kamerą termowizyjną Fluke z serii eksperckiej (TiX520 lub TiX560) ze zniżką na cały zestaw w wysokości 15%;
Teleobiektyw 4x Fluke – stojąc w bezpiecznej odległości można powiększyć oglądany obiekt 4-krotnie bardziej niż przy użyciu standardowego obiektywu.

Makroobiektyw 25 mikronów Fluke – umożliwa bardzo szczegółowe oglądanie małych obiektów o wielkości 25 mikronów, czyli cieńszych niż przeciętny ludzki włos.

- Akcesoria SureGrip gratis
Zakup przemysłowego multimetru Fluke 87-5 z dożywotnią gwarancją premiowany jest zestawem akcesoriów SureGrip™, który znacznie zwiększa wygodę i bezpieczeństwo użytkowania (łączna zniżka 23%).

Wszystkie przygotowane przez Fluke "Promocje na koniec roku" znaleźć można na tutaj >>
Mat. Fluke

Chcesz być na bieżąco? Czytaj nasz newsletter!
Tagi: 
fluke | 
kamery termowizyjne | 
promocja | 
ipad | 
fluke connect

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Jak osiągnąć 99% skuteczność bakteriobójczej w wentylacji » Któremu producentowi systemów grzewczych i wodociagowych zaufać »
bezpieczeństwo instalatora rury wielowarstwowe
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Jaka pompa ciepła zwalcza bakterię Legionella »

pompy ciepła

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dobór wymienników płytowych
  • - Rekuperatory ścienne a prawo
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl