Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2019 

Eurovent Summit w Polsce

Redakcja RI  |  14.06.2016

Kraków w dniach 27-30 września br. będzie gościł jedną z najważniejszych światowych imprez branżowych - EUROVENTSUMMIT zgromadzi ponad 400 wiodących producentów z Europy, Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki oraz innych krajów. Pojawią się tam kluczowi oferenci technologii dla kształtowania klimatu wewnętrznego w budynkach oraz technologii dla chłodnictwa.

Przygotowano dla nich ponad 40 seminariów, spotkań oraz imprez specjalnych. W tym roku EUROVENTSUMMIT kładzie szczególny nacisk na region i zaprasza do udziału wszystkich uczestników polskiego rynku.

Impreza jest organizowana co dwa lata przez Eurovent Association, Eurovent Certita Certification oraz Eurovent Market Intelligence we współpracy z wiodącymi organizacjami jak eurammon i REHVA i krajowymi jak Stowarzyszenie Polska Wentylacja, które jest oficjalnym partnerem tego szczytu.

Za zorganizowaniem szczytu w Krakowie przemawiał fakt, że Polska to jeden z głównych europejskich rynków, o dużym potencjale i rozwijającej się gospodarce. Jednak wielu lokalnych producentów jest nieznanych poza granicami Polski, a poprzez Eurovent mogą się stać bardziej widoczni w Europie i na świecie. Ponadto rynek kieruje się kryterium ceny, a priorytetem powinna być minimalizacja kosztu w cyklu życia i jakość.

Czytelnicy RI mogą zakupić bilety na stronie www.euroventsummit.eu z 50% zniżką podając kod promocyjny: RynekInstalacyjny-Subscribers

Skorzystanie z kodu:

Klikając w zakładkę: REGISTER >> na dole strony jest specjalne okienko do wprowadzenia kodu ("Enter promotional code"). Należy wpisać RynekInstalacyjny-Subscribers

Szczyt w Krakowie ma być też platformą dostępu do informacji o aktualnych pracach nad regulacjami unijnymi i normami, a także nawiązywania kontaktów z firmami z Europy i Bliskiego Wschodu.

Czytaj także: Spotkania przedsiębiorców "GREEN VENTURES 2016" >>

Specjalnie dla polskich uczestników przygotowano sympozjum Indoor Climate 2030 - dla projektantów, producentów, architektów i instalatorów zainteresowanych trendami w technologiach klimatu wewnętrznego, a także nowymi regulacjami dotyczącymi efektywności energetycznej budynków i urządzeń wentylacyjnych.

Zobacz program wydarzenia >>

Będą też seminaria poświęcone jakości środowiska wewnętrznego (IEQ) i budynkom prawie zeroenergetycznym. Obecne wyzwania dla branży to konieczność zapewnienia odpowiedniej jakości powietrza wewnętrznego w kontekście zdrowia ludzi, efektywność energetyczna i środowiskowa oraz "cyfryzacja" - inteligentne technologie.

Przez wszystkie dni szczytu odbywać się będą sesje blisko 40 grup roboczych Eurovent association, Eurovent Certification, Eurovent Market Intelligence oraz REHVA. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w każdym z tych spotkań, bez względu na to, do jakich grup roboczych należą. Każdy dzień szczytu zwieńczony będzie wieczorną imprezą z udziałem osobowości branży oraz osób zaangażowanych w rozwój rynku, polityki i prawodawstwa unijnego.
więcej na  eurovent-summit.eu

Zobacz także: Konkurs na najlepszą pracę dyplomową dot. pomp ciepła >>
 

Eurovent - Europe’s Industry Association for Indoor Climate (HVAC), Process Cooling and Food Cold Chain Technologies składa się z trzech niezależnych podmiotów. Pierwszy to Europejskie Stowarzyszenie Producentów Branży Wentylacyjnej i Klimatyzacyjnej (HVAC), chłodnictwa przemysłowego oraz technologii łańcucha chłodniczego przemysłu spożywczego.

Eurovent reprezentuje główne europejskie stowarzyszenia branżowe oraz niemal 1000 producentów z ponad 30 krajów, w tym wiodące polskie firmy, takie jak Frapol, Proficool FANS oraz VBW Engineering. Stowarzyszenie monitoruje oraz działa na rzecz rozwoju prawodawstwa UE i tworzenia standardów technicznych i norm. Opracowuje też rekomendacje i poradniki. Monitoruje światowe trendy mogące mieć wpływ na rozwój branży i reprezentuje producentów na forum międzynarodowym.

Drugi podmiot to Eurovent Certita Certification, który prowadzi ponad 40 programów certyfikacyjnych i jest znany ze znaku Eurovent Certified Performance.
Trzeci podmiot to Eurovent Market Intelligence (EMI) – biuro statystyczne europejskiego rynku HVACR. EMI dostarcza od 1994 r. informacje rynkowe i jest zaufanym partnerem ponad 300 producentów.

REHVA zrzesza w Europie ponad 100 tys. inżynierów i informuje ich na bieżąco o wszystkich nowościach w zakresie przepisów i regulacji normatywnych w sektorze HVACR

Chcesz być na bieżąco? Czytaj nasz newsletter!

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
1-2/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Regulacja odzysku ciepła
  • - Pompy ciepła w ciepłownictwie
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl