Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2019 

Aktualność sponsorowana

Nowy standard w ofercie Vaillant

 Vaillant  |  02.11.2016
Vaillant

Miło nam poinformować, że jeszcze w tym roku oferta produktowa Vaillant poszerzyła się o nową rodzinę  urządzeń grzewczych klasy Premium.

Nowość tą stanowią gazowe, wiszące kotły kondensacyjne ecoTEC exclusive oznaczone autorskim symbolem Green iQ.

Kotły te z uwagi na zastosowane w nich rozwiązania techniczne, parametry pracy i wydajności stanowią swoistą ekstraklasę w zakresie ogrzewania pomieszczeń i przygotowania ciepłej wody, wyznaczając jednocześnie nowe standardy w innowacyjnej technologii grzewczej.

Vaillant

Korzyści:

 • System autoanalizy gazu – w sposób ciągły optymalizuje spalanie . Automatycznie dostosowuje się do wszystkich rodzajów gazu zapewniając najwyższą sprawność i  niską emisję zanieczyszczeń (wbudowany analizator spalin)
 • Wszystkie nastawy regulacji procesu spalania realizowane elektronicznie
 • W pakiecie regulator systemowy multiMATIC 700 i moduł komunikacji internetowej VR 900 umożliwiający zdalne sterowanie za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne   oraz prowadzenie zdalnej diagnostyki i szybką pomoc ze strony specjalisty od ogrzewania
 • Tłumik uderzeń hydraulicznych na obiegu c.w.u. (dobra współpraca ze starymi instalacjami)
 • Kocioł ecoTEC exclusive w parze z regulatorem multiMATIC 700 można łatwo i elastycznie modernizować, uzyskując instalację hybrydową. Np. przez przyłączenie pompy ciepła.
 • Monitorowanie i informacja o zużyciu energii cieplnej w ciągu roku
 • Szeroki zakres modulacji 1:10
 • Wymiennik ciepła kotła dwufunkcyjnego w technologii ExtraCondens.  Efektywność przy podgrzewaniu c.w.u. większa do 8% w porównaniu z kondensacyjnymi kotłami dwufunkcyjnymi o klasycznej konstrukcji
 • Komfort ogrzewania przy optymalnym wykorzystaniu energii. Idealny do renowacji i modernizacji

Poznaj produkty i systemy Vaillant >>

Vaillant Green IQGreen iQ  to nowy, innowacyjny kierunek, pierwszy w naszej branży!

Jest to autorski standard marki Vaillant określający dobrze zaprojektowane, przyszłościowe, trwałe i ekologiczne produkty najwyższej jakości.

Urządzenia, które łączą najwyższą efektywność energetyczną, wytwarzanie energii bez szkód dla klimatu oraz internetowe zarządzanie instalacją.

Kontakt:  infolinia Vaillant 801-804-444 lub 22-323-01-50.

Więcej informacji na www.vaillant.pl

Vaillant jest światowym liderem w zakresie kompletnych rozwiązań systemów grzewczych ze szczególnym uwzględnieniem produktów energooszczędnych oraz przyjaznych dla środowiska naturalnego. Oferta firmy to wiszące kotły gazowe, kondensacyjne kotły gazowe, olejowe i gazowe kotły stojące, gazowe i elektryczne podgrzewacze wody oraz pompy ciepła, kolektory słoneczne i rekuperatory. Największa na rynku polskim sieć serwisowa zapewnia stałą obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Więcej informacji w nowym folderze >>

Wysoka jakość produktów, wyróżniające się wzornictwo, zaangażowanie firmy w rozwój techniki grzewczej niejednokrotnie znajdowało uznanie zarówno klientów, jak i znawców branży, które potwierdzają liczne nagrody oraz wyróżnienia.

Dodatkowych informacji udziela:

 Anna Augustyniak,
Telefon: +48 22 323 01 23 - Mobile: +48 660 213 114 - Fax: +48 22 323 01 13
E-Mail: anna.augustyniak@vaillant.pl

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
9/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 9/2020
W miesięczniku m.in.:
 • - WT 2021 w typowych projektach
 • - Regulacja ciśnienia i strumienia powietrza
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl