Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2019 

Program Partnerski FUJITSU "Poznaj Klimat – Made in Japan"

Ruszył w nowej formule
Redakcja RI  |  01.03.2017
"Made in Japan" to wyjątkowy program partnerski.
"Made in Japan" to wyjątkowy program partnerski.
KLIMA-THERM

Firma KLIMA-THERM w marcu wystartowała z Programem Partnerskim FUJITSU "Poznaj Klimat – Made in Japan", w którym główną nagrodą jest wycieczka do Japonii. Program jest skierowany do partnerów handlowych FUJITSU. To już jego piąta edycja. W tym roku innowacją jest autorska, responsywna platforma www z wieloma nowymi funkcjonalnościami i praktycznymi narzędziami.

"Made in Japan" to motyw przewodni nowego Programu Partnerskiego FUJITSU "Poznaj Klimat", który KLIMA-THERM dedykuje grupie współpracujących z firmą dystrybutorów i autoryzowanych partnerów serwisowych (APS). Ideą realizowanego już po raz piąty Programu jest motywacja partnerów handlowych do dokonywania regularnych zakupów, które premiowane są punktami. Dla najbardziej aktywnych uczestników firma KLIMA-THERM w tym roku przygotowała ekskluzywną wyprawę marzeń do kraju pochodzenia marki FUJITSU – Japonii, oraz dziesiątki atrakcyjnych nagród.

Zobacz też: Fujitsu prezentuje nowości na rok 2017

W odróżnieniu od poprzednich edycji, nowa formuła Programu "Poznaj Klimat – Made in Japan" oferuje Partnerom FUJITSU znacznie więcej, a to dzięki innowacyjnej platformie www. Strona www.poznaj-klimat.pl jest nie tyko serwisem agregującym indywidualną punktację oraz tworzącym zbiorcze rankingi. Stanowi praktyczne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach. Bezpośrednio z poziomu platformy klienci KLIMA-THERM otrzymują szereg funkcjonalnych korzyści, jak na przykład historia zakupów z podglądem faktur, wgląd w pełną dokumentację techniczną: montażowo-serwisową oraz instrukcje obsługi, jak i możliwość wygenerowania i wydruku kart gwarancyjnych.

Ponadto serwis zintegrowano z systemem rezerwacji szkoleń poprzez aktywny interfejs z funkcją autouzupełniania danych klienta zalogowanego na platformie "Poznaj Klimat". Strona www Programu jest responsywna i została zaprojektowana z myślą o najpopularniejszych na rynku przeglądarkach internetowych w wersjach na urządzenia stacjonarne i mobilne.

"W tym roku >>Poznaj Klimat<< proponuje naszym klientom znacznie więcej. W tym sensie jest on zupełnie nową odsłoną projektu z sukcesem realizowanego przez naszą firmę już po raz piąty. Chcąc dostarczyć współpracującym z nami Partnerom FUJITSU wartość dodaną – nie tylko na wymiarze programu wspierającego sprzedaż produktów z oferty KLIMA-THERM z prestiżową nagrodą główną, wyprawą VIP do Japonii – samodzielnie opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjną platformę www pełniącą jednocześnie funkcję profesjonalnego i, co ważne, intuicyjnego w obsłudze narzędzia dostępu do dokumentacji zakupionych urządzeń" – wskazuje Przemysław Kukowski, zastępca dyrektora ds. handlowych i opiekun merytoryczny Programu.

Sprawdź również: KLIMA-THERM z nowym logo

"Program >>Made in Japan<<, będący rezultatem kilku lat doświadczeń z poprzednich edycji oraz wielu miesięcy pracy koncepcyjnej, marketingowej i programistycznej, to w naszej branży bez wątpienia nowa jakość w obszarze współpracy z klientem" – dodaje Kukowski.

Tegoroczna edycja Programu Partnerskiego FUJITSU "Poznaj Klimat" wyróżnia się również pod względem komunikacji z jego uczestnikami. Platforma www ukierunkowana została na bieżący kontakt z klientem, czemu służy m.in. rozbudowany panel administracyjny dla pracowników KLIMA-THERM, jak również wygodny, dostępny z wielu poziomów platformy formularz służący uczestnikom Programu do szybkiego kontaktu z firmą. Strona www.poznaj-klimat.pl zyskała ponadto moduł "Aktualności", zastępując dotychczasowe narzędzie w postaci tradycyjnego e-biuletynu.

Zajrzyj jeszcze tutaj: Nowy cykl warsztatów dla projektantów HVACR - Projekt Energooszczędny

Program "Poznaj Klimat – Made in Japan" ruszył 1 marca. Platforma dostępna jest po adresem www.poznaj-klimat.pl. Równolegle z uruchomieniem Programu do dystrybutorów i autoryzowanych partnerów serwisowych (APS) FUJITSU rozesłane zostały zaproszenia do uczestnictwaa.

mat. KLIMA-THERM

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
3/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 3/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Hybrydowa wentylacja pożarowa
  • - Wytwornice wody lodowej
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl