Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Inauguracja nowego roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej

Redakcja RI  |  17.10.2017
Uroczystość otworzył dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Krzysztof Wojdyga, witając zebranych w auli zaproszonych gości, pracowników naukowych i studentów.
Uroczystość otworzył dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Krzysztof Wojdyga, witając zebranych w auli zaproszonych gości, pracowników naukowych i studentów.
zdj. MD

W dniu 2 października 2017 roku, w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Nowo przyjęci studenci mogli poznać pracowników naukowych, z którymi będą poznawać tajniki wiedzy inżynierskiej.

Uroczystość otworzył dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Krzysztof Wojdyga, witając zebranych w auli zaproszonych gości, pracowników naukowych i studentów. Wśród gości nie zabrakło szefów firm, z którymi Wydział współpracuje, reprezentantów zaprzyjaźnionych wydziałów innych politechnik oraz redaktorów pism technicznych związanych ściśle z Wydziałem.

W wystąpieniach zaproszonych gości przewijało się życzenie, aby Wydział pod nową nazwą nie tylko utrzymał swoją wysoką pozycję na naukowym rynku, ale nieustannie poprawiał poziom kształcenia i jego jakość. Zapewniano studentów, że dokonali słusznego wyboru i że przyszłość − zarówno ta naukowa, jak i zawodowa − z pewnością to potwierdzi. Następnie odbyło się wręczenie nagród Rektora PW pracownikom Wydziału za osiągnięcia badawcze i dydaktyczne oraz najlepszym absolwentom.

Przekonaj się: Studenci najchętniej wybierają Politechnikę Warszawską

Po immatrykulacji studenci i zebrani goście mogli wysłuchać wykładu dr. hab. inż. Pawła Popielskiego prof. PW "Hydrotechnika XXI wieku".

Uroczystość zakończyło odśpiewanie "Gaudeamus".

 

 

 

JK

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Jak osiągnąć 99% skuteczność bakteriobójczej w wentylacji » Któremu producentowi systemów grzewczych i wodociagowych zaufać »
bezpieczeństwo instalatora rury wielowarstwowe
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Jaka pompa ciepła zwalcza bakterię Legionella »

pompy ciepła

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dobór wymienników płytowych
  • - Rekuperatory ścienne a prawo
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl