Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Inauguracja nowego roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej

Redakcja RI  |  17.10.2017
Uroczystość otworzył dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Krzysztof Wojdyga, witając zebranych w auli zaproszonych gości, pracowników naukowych i studentów.
Uroczystość otworzył dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Krzysztof Wojdyga, witając zebranych w auli zaproszonych gości, pracowników naukowych i studentów.
zdj. MD

W dniu 2 października 2017 roku, w Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, miała miejsce uroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Nowo przyjęci studenci mogli poznać pracowników naukowych, z którymi będą poznawać tajniki wiedzy inżynierskiej.

Uroczystość otworzył dziekan wydziału prof. dr hab. inż. Krzysztof Wojdyga, witając zebranych w auli zaproszonych gości, pracowników naukowych i studentów. Wśród gości nie zabrakło szefów firm, z którymi Wydział współpracuje, reprezentantów zaprzyjaźnionych wydziałów innych politechnik oraz redaktorów pism technicznych związanych ściśle z Wydziałem.

W wystąpieniach zaproszonych gości przewijało się życzenie, aby Wydział pod nową nazwą nie tylko utrzymał swoją wysoką pozycję na naukowym rynku, ale nieustannie poprawiał poziom kształcenia i jego jakość. Zapewniano studentów, że dokonali słusznego wyboru i że przyszłość − zarówno ta naukowa, jak i zawodowa − z pewnością to potwierdzi. Następnie odbyło się wręczenie nagród Rektora PW pracownikom Wydziału za osiągnięcia badawcze i dydaktyczne oraz najlepszym absolwentom.

Przekonaj się: Studenci najchętniej wybierają Politechnikę Warszawską

Po immatrykulacji studenci i zebrani goście mogli wysłuchać wykładu dr. hab. inż. Pawła Popielskiego prof. PW "Hydrotechnika XXI wieku".

Uroczystość zakończyło odśpiewanie "Gaudeamus".

 

 

 

JK

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Czy już znasz, idealne narzędzie dla projektantów sieci wod - kan » Co sprawi, że rozwiążesz problemy pomiarowe wentylacji »
aplkacja wod-kan pomiar termowizyjny
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 


Klimatyzacja bez przeciągów - jak to możliwe »

 klimatyzator

 Na czym polega renowacja kanalizacji bez kucia ścian » Jakich zabezpieczeń wentylatorów dachowych potrzebujesz »
renowacja kanalizacji wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Czy klimatyzacja jest zdrowa »

wentylacja

 Kompendium wiedzy o procesach wymiany ciepła » Czy ogrzewanie może wpływać na nasze zdrowie »
pompy woda powietrze pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Jak dobrze odseparować wodę kanalizacyjna od gruntowej »

studzienka kanalizacyjna

 


 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
7-8/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - WT 2021 dla budynków wielorodzinnych
  • - Klimakonwektory, belki i sufity chłodzące
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl