Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2019 

Klima-Therm wspiera Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni

Redakcja RI  |  29.11.2017
Zaangażowanie w rozwój i edukację młodzieży i środowiska akademickiego, zajmujących się tematyką wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i chłodnictwa to zadanie, którego Grupa Klima-Therm podejmuje się od długiego czasu poprzez różnego rodzaju inicjatywy.
Zaangażowanie w rozwój i edukację młodzieży i środowiska akademickiego, zajmujących się tematyką wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i chłodnictwa to zadanie, którego Grupa Klima-Therm podejmuje się od długiego czasu poprzez różnego rodzaju inicjatywy.
fot. Klima-Therm

W ramach akcji wspierania rozwoju i edukacji uczniów technikum, w listopadzie br. firma Klima-Therm przekazała do celów dydaktycznych nowoczesne urządzenia, narzędzia i materiały do ćwiczeń dla laboratoriów klas chłodniczo-klimatyzacyjnych Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni.

Przedstawiciele firmy Klima-Therm Andrzej Walendowicz, dyrektor ds. handlowych oraz Paweł Deska, zastępca dyrektora ds. technicznych przekazali na ręce Krystyny Przyborowskiej, naszelnik Wydziału Edukacji z Urzędu Miasta Gdyni i Mariana Deręgowskiego, dyrektora ZSCHiE materiały dla pracowni zawodowej z zakresu montażu instalacji urządzeń klimatyzacyjnych o wartości około 20 tys. zł. Wśród przekazanego wyposażenia znalazły się m.in. pompy próżniowe, narzędzia, zestawy do lutowania twardego, materiały do montażu instalacji klimatyzacyjnych. Podczas spotkania przedstawiciele ZSCHiE mieli przyjemność zaprezentować również wyposażenie pracowni klas elektrycznych i elektronicznych.

Cieszy nas ponowne wprowadzenie zawodu technik chłodnictwa i klimatyzacji’do klasyfikacji szkolnictwa zawodowego, co z pewnością będzie skutkować wszechstronną i profesjonalną kadrą kolejnych specjalistów z branży HVACR – mówi Andrzej Walendowicz.

 

 

Zaangażowanie w rozwój i edukację młodzieży i środowiska akademickiego, zajmujących się tematyką wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i chłodnictwa to zadanie, którego Grupa Klima-Therm podejmuje się od długiego czasu poprzez różnego rodzaju inicjatywy. Firma współpracuje z uczelniami wyższymi, przeprowadza wykłady m.in. na politechnikach, organizuje wizyty studentów w ośrodkach szkoleniowych Akademii Klima-Therm, a także przygotowuje praktyki i staże dla przyszłych pracowników.

 

mat. Klima-Therm

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Poznaj rodzaje wymienników ciepła »

Zapewnij większe bezpieczeństwo dzięki certyfikowanym pompom ppoż »
wymienniki ciepła film o pompowni ppoz
jestem na bieżąco » korzystam z udogodnień »

 


Na czym polega hybrydowa dystrybucja ciepła »

ogrzewanie hybrydowe

 Poznaj fenomen nowoczesnych studni wodomierzowych »

Obejrzyj 20 minutowe szkolenie z pompowni ppoż »
produkcja studni wodomierzowych film o pompowni ppoz
jestem na bieżąco » korzystam z udogodnień »

 


Zapewnij kompleksową cyrkulację powietrza w budynku »

systemy wentylacyjne

 Obejrzyj film z montażu pompy cyrkulacyjnej »

Na czym polega fenomen pomp wodnych »
 film pompy cyrkulacyjne pompy wodne
jestem na bieżąco » korzystam z udogodnień »

 


Jak zaprojektować niezawodne instalacje w budynku »

innowacyjne projektowanie instalacji

 5 sposobów na szybką i dokładną pracę w miernictwie »

Dobierz wielogazowy detektor podtynkowy »
rozwiązania pomiarowe detektor gazów
jestem na bieżąco » korzystam z udogodnień »

 


Jesteś instalatorem, ale elektryka nie jest Ci obca? Dołącz do klubu »

klub instalatora

 Jak usprawnić obieg i odzysk wody w gospodarstwie domowym » Jaki rekuperator poleci Instalator »
kanalizacja centrale rekuperacyjne
wiem więcej » poznaj dziś »

 


Ekspert Budowlany - zlecenia

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
6/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Szczelność powietrza budynków
  • - Systemy regulacyjne HVAC i BMS
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl