Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Klima-Therm wspiera Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni

Redakcja RI  |  29.11.2017
Zaangażowanie w rozwój i edukację młodzieży i środowiska akademickiego, zajmujących się tematyką wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i chłodnictwa to zadanie, którego Grupa Klima-Therm podejmuje się od długiego czasu poprzez różnego rodzaju inicjatywy.
Zaangażowanie w rozwój i edukację młodzieży i środowiska akademickiego, zajmujących się tematyką wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i chłodnictwa to zadanie, którego Grupa Klima-Therm podejmuje się od długiego czasu poprzez różnego rodzaju inicjatywy.
fot. Klima-Therm

W ramach akcji wspierania rozwoju i edukacji uczniów technikum, w listopadzie br. firma Klima-Therm przekazała do celów dydaktycznych nowoczesne urządzenia, narzędzia i materiały do ćwiczeń dla laboratoriów klas chłodniczo-klimatyzacyjnych Zespołu Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni.

Przedstawiciele firmy Klima-Therm Andrzej Walendowicz, dyrektor ds. handlowych oraz Paweł Deska, zastępca dyrektora ds. technicznych przekazali na ręce Krystyny Przyborowskiej, naszelnik Wydziału Edukacji z Urzędu Miasta Gdyni i Mariana Deręgowskiego, dyrektora ZSCHiE materiały dla pracowni zawodowej z zakresu montażu instalacji urządzeń klimatyzacyjnych o wartości około 20 tys. zł. Wśród przekazanego wyposażenia znalazły się m.in. pompy próżniowe, narzędzia, zestawy do lutowania twardego, materiały do montażu instalacji klimatyzacyjnych. Podczas spotkania przedstawiciele ZSCHiE mieli przyjemność zaprezentować również wyposażenie pracowni klas elektrycznych i elektronicznych.

Cieszy nas ponowne wprowadzenie zawodu technik chłodnictwa i klimatyzacji’do klasyfikacji szkolnictwa zawodowego, co z pewnością będzie skutkować wszechstronną i profesjonalną kadrą kolejnych specjalistów z branży HVACR – mówi Andrzej Walendowicz.

 

 

Zaangażowanie w rozwój i edukację młodzieży i środowiska akademickiego, zajmujących się tematyką wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i chłodnictwa to zadanie, którego Grupa Klima-Therm podejmuje się od długiego czasu poprzez różnego rodzaju inicjatywy. Firma współpracuje z uczelniami wyższymi, przeprowadza wykłady m.in. na politechnikach, organizuje wizyty studentów w ośrodkach szkoleniowych Akademii Klima-Therm, a także przygotowuje praktyki i staże dla przyszłych pracowników.

 

mat. Klima-Therm

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl