Pobierz pełny numer miesięcznika Rynku Instalacyjnego 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu 

Firma Geberit „Strażnikiem Rzek”

Redakcja RI  |  12.06.2018
Wydarzenia odbyły się w ramach programu „Strażnicy Rzek”
Wydarzenia odbyły się w ramach programu „Strażnicy Rzek”
fot. Geberit

Do programu „Strażnicy Rzek”, organizacji charytatywnej WWF Polska, dołączyła firma Geberit. Swoją aktywność rozpoczęła m.in. od krzewienia idei organizacji wśród swoich pracowników. I zabrała swoich pracowników nad rzeki. Pracownicy z Warszawy wyruszyli na spacer śladami dzikiej przyrody nad Wisłą, a z Koła – na rajd rowerowy wzdłuż Warty.

Spacer nad Wisłą

We wtorek 22 maja pracownicy Geberit i zaproszeni goście wyruszyli pod przewodnictwem Stefana Kłosiewicza (fotografa przyrody oraz utora ksiązek przyrodniczych) nad Wisłę. Uczestnicy podziwiali różne gatunki zwierząt i roślin.

Przeczytaj także: Technologia przyszłości - jak będzie wyglądał świat energii i ekologi?

Spacer odbył się w ramach programu „Strażnicy Rzek” dedykowanym ochronie polskich rzek. Obok możliwości towarzyskiego spotkania najważniejszym celem wypraw jest możliwość obcowania z przyrodą.

Rowerem nad Wartę

W sobotę 26 maja odbył się rajd rowerowy wzdłuż nieuregulowanej części Warty. Wzięło  w nim udział blisko 50 osób – pracownicy Geberit z oddziału w Kole oraz ich rodziny.

Dowiedz się więcej: Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska laureatem konkursu "Eko-Inspiracja 2017"

Grupa wyruszyła spod firmowego budynku w 25-kilometrową trasą. Podczas przystanków opowieści o przyrodzie snuł Marcin Siuchno – przyrodnik, ornitolog, trener i edukator przyrody dla dzieci i dorosłych.

Rajd poprzedziło szkolenie z zakresu przepisów prawa o ruchu drogowym oraz zasad bezpiecznej jazdy na rowerze przeprowadzone przez miejscową policję, sam rajd natomiastzabezpieczali ratownicy WOPR. Wyprawa zakończyła się spotkaniem w pobliskiej miejscowości Lubiny.

Źródło: Geberit

[Geberit, program strażnicy rzek, WWF, działalność charytatywna]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Z jakich urządzeń powinieneś skorzystać, żeby ogrzewać ekologicznie »

ogrzewanie ekologiczneCzy wiesz, w jaki sposób obniżyć koszty zużycia energii? » Wybierz właściwy system wentylacji do budynku, domu, mieszkania »
oszczedzanie energii oprogramowanie
Niskie zużycie energii jest ważne zarówno ze względów ekonomicznych jak i ochrony środowiska. W systemie grzewczym jest wiele czynników, które wpływają na całkowitą wydajność. (...) czytam więcej »  czytam więcej »

 Dobierz klimatyzator do swojego mieszkania » Nowoczesne rozwiązania dla oczyszczalni ścieków  »
program lojalnościowy dla instalatorów oczyszczanie ścieków
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 

Co zrobić aby ocieplić dom jeszcze lepiej »

ocieplanie domu

Dowiedz się więcej »


 Poznaj nowe style w kolekcji sanitarnej » Zdradzamy błędy przy projektowaniu systemów tłocznych kanalizacji ściekowej »
kolekcja sanitarna  klimatyzator
czytam więcej » Na system tłoczny składają się przepompownie (pompy), współpracujące z nimi rurociągi tłoczne oraz studnie rozprężne. Najprostszym układem jest współpraca jednej przepompowni z rurociągiem tłocznym bez bocznych dopływów ciśnieniowych (...) czytam więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
12/2018

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Szkoła niemal zeroenergetyczna
  • - Systemy różnicowania ciśnienia
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl