Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Zaproszenie na szkolenia organizowane przez Fundację Poszanowania Energii

Redakcja RI  |  11.07.2018
Terminy wrześniowych szkoleń organizowanych przez FPE.
Terminy wrześniowych szkoleń organizowanych przez FPE.
Fot. Fundacji Poszanowania Energii

Fundacja Poszanowania Energii zaprasza na dwa szkolenia organizowane we wrześniu: Audyt energetyczny i remontowy budynków oraz Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków.

Szkolenie "Audyt energetyczny i remontowy budynków" to próba dostarczenia wiedzy i umiejętności niezbędnych do sporządzenia audytów termomodernizacyjnych i remontowych budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej zgodnie z ustawą o wspieraniu termomodernizacji i remontów (Dz.U. 223/2008 poz. 1459) i rozporządzeniem w sprawie zakresu i formy audytu energetycznego i remontowego (Dz.U. 43/2009, poz.346) ze zmianami (Dz.U. z 2015r. poz. 1606). Najbliższy termin szkolenia to 3-5 września 2018 roku. W trakcie szkolenia odbędą się wykłady i ćwiczenia odnośnie audytów energetycznych i remontowych. 

Przeczytaj również: Inauguracyjne szkolenie BIM dla instalatorów

"Świadectwa charakterystyki energetycznej budynków" to szkolenie, którego celem jest uzyskanie przez uczestników wiedzy i umiejętności niezbędnych do sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 27.02.2015 w sprawie metodologii wyznaczania charakterystyki energetycznej budynku lub części budynku oraz świadectw charakterystyki energetycznej (Dz.U. 2015 poz.376). Najbliższy termin szkolenia to 27-28 września 2018 roku. W trakcie szkolenia będzie możliwość nauczenia się, jak opracowywać świadectwa charakterystyki energetycznej budynku mieszkalnego czy użyteczności publicznej. 

Oba kursy odbywają się w siedzibie Fundacji Poszanowania Energii, ul. Świętokrzyska 20 w Warszawie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: fpe.org.pl/szkolenia.

Źródło: Fundacji Poszanowania Energii

[fundacja poszanowania energii, audyt energetyczny, zasady efektywności energetycznej, efektywność energetyczna, audyt energetyczny przedsiębiorstw, urząd regulacji energetyki (ure), zużycie energii]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Jak odzyskać 40% ciepła z wody prysznicowej »

 Jak działają panele fotowoltaiczne » Projektujesz istalacje gazowe? To rozwiązanie jest dla Ciebie »
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 


Rodzaje i zastosowanie kluczy płaskich »

 Poznaj zalety pompy woda-powietrze » Kto wyznacza nowe standardy w projektowniu instalacji? »
pompy ciepła innowacyjne projektowanie instalacji
czytam więcej » czytam więcej »

 


Poznaj sprawdzone metody na pomiar spalin w zamkniętym pomieszczeniu »

pomiar spalin

 Jakie produkty pomogą ci w walce o czyste powietrze » Czy da się wykonać serwis pompy ciepła bez problemów? »
program czyste powietrze serwis pompy ciepła
 czytam więcej » czytam więcej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


4/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 4/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Smart Buldings
  • - Budynki niemal zeroenergetyczne
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl