Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

12. Międzynarodowa Konferencja „Metody zagospodarowania osadów ściekowych”

patronat medialny Rynku Instalacyjnego
Redakcja RI  |  31.07.2018
Od 25 do 27 września 2018 r. w Poznaniu odbędzie się 12 już edycja międzynarodowej konferencji z zakresu problematyki zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych
Od 25 do 27 września 2018 r. w Poznaniu odbędzie się 12 już edycja międzynarodowej konferencji z zakresu problematyki zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych
Fot. ABRYS

W dniach od 25 do 27 września 2018 r. w Poznaniu odbędzie się 12 już edycja międzynarodowej konferencji z zakresu problematyki zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych. Tym razem konferencja przybiera hasło „Metody zagospodarowania osadów ściekowych” i obejmuje całość tematyki dotyczącej zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych, prezentowanej i dyskutowanej wcześniej w ramach odrębnych tematycznie konferencji organizowanych przez spółkę Abrys.

Potwierdzeniem tego jest skład Rady Programowej, jak i proponowany program tej konferencji ujmujący w tematycznie wydzielonych sesjach niemal całość problematyki związanej z uwarunkowaniami prawnymi, aktualnymi trendami w krajach UE w tym zakresie a także krajowymi przykładami dotyczącymi przeróbki oraz wielokierunkowego wykorzystania osadów, w tym także - oddzielnie dotąd omawianego - suszenia i termicznego przekształcania osadów.

Przeczytaj również: IV konferencja "Woda. Ścieki. Osady"

Do zaprezentowania tych zagadnień zaproszono grono najlepszych krajowych i zagranicznych specjalistów a także licznych przedstawicieli eksploatatorów krajowych instalacji. Obok tradycyjnych wystąpień i prezentacji przewidziano także panele dyskusyjne skupiające się na najistotniejszych problemach branży. Jeśli dodać, że w aneksie konferencji zlokalizowanej w Poznaniu przewidziano wyjazd do oczyszczalni ścieków w pobliskim Berlinie, aby tam na miejscu skonfrontować nasze osiągnięcia z metodami i kierunkami zagospodarowania komunalnych osadów ściekowych w wiodącym w tym zakresie kraju w UE.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.abrys.pl.

Źródło: ABRYS

[konferencja, abrys, Metody zagospodarowania osadów ściekowych, ochrona środowiska, zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych, ścieki]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


9/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dofinansowanie ogrzewania i fotowoltaiki
  • - Eksploatacja gruntowych pomp ciepła
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl