Pobierz pełny numer miesięcznika Rynku Instalacyjnego 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu 

Dni Otwarte w oddziałach Iglotech – relacja

Redakcja RI  |  08.08.2018
Podczas Dni Otwartych klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan
Podczas Dni Otwartych klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan
fot. Iglotech

Na przełomie czerwca i lipca br. w oddziałach Iglotech odbyły się Dni Otwarte, podczas których zaprezentowano nowości produktowe. Przybyli goście mieli okazję poznać nowe urządzenia, m.in. klimatyzatory, centrale wentylacyjne, pompy ciepła.

Nowa oferta produktowa została poszerzona o cztery urządzenia:
- klimatyzator
Fuji Electric działający w oparciu o czynnik R32,  
 - centralę wentylacyjną Neovent połączoną z układem chłodniczym,
- nową centralę wentylacyjną Ostberg
z okapem kuchennym,
- pompę ciepła powietrze-woda Neoheat
pracującą w oparciu o agregat Fuji Electric.

Przczytaj również: Statuetki LIDER INSTALACJI 2018 przyznane!

Największym zainteresowaniem cieszył się układ chłodniczy z centralą wentylacyjną Neovent. Rozwiązanie dla wielu inwestycji, w których liczy się, aby centrala spełniała także funkcję chłodzenia pomieszczenia. Dzięki podłączeniu do centrali agregatu skrzynki AHU BOX i chłodnicy freonowej jest to możliwe. Specjaliści chętnie opowiadali o specyfice i zaletach tego rozwiązania.

Podczas Dni Otwartych klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan.

Zobacz także: Laureat konkursu Lider Instalacji 2018: Pompy ciepła Neoheat Fuji Electric Iglotech

Nie zabrakło również stoiska z Klubem Iglotech, gdzie szczegółowo omawiano korzyści z uczestnictwa w naszym programie dla najaktywniejszych Partnerów Handlowych. Nagrody, korzystne warunki uczestnictwa, a także promocje wyłącznie dla Klubowiczów spowodowały, że do programu przystąpiło kolejne kilkadziesiąt firm.

Całej imprezie towarzyszyło wielkie grillowanie, a także atrakcyjne promocje i produkty za 1zł, wśród których był klimatyzator czy młotowiertarka Makity.

Spotkania z Klientami odbywały się w różnych miastach Polski: w Rzeszowie, następnie kolejno w Łodzi, Grudziądzu, Gdyni, Toruniu, Bydgoszczy, Lublinie, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Dni Otwarte zakończyły się w siedzibie firmy w Kwidzynie. Nasze wydarzenie przyciągnęło ponad 230 klientów ze wszystkich rejonów Polski.

Dni Otwarte to jeden z ważniejszych projektów firmy. Pozwala na spotkanie się z Klientami, poznanie ich opinii, doświadczeń oraz zaprezentowanie nowości produktów.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji.

Źródło: Iglotech

[Iglotech, Dni Otwarte Iglotech, klimatyzator Fuji Electric, centrala wentylacyjna Neovent, centrala wentylacyjna Ostberg, pompa ciepła powietrze-woda Neoheat]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Z jakich urządzeń powinieneś skorzystać, żeby ogrzewać ekologicznie »

ogrzewanie ekologiczneCzy wiesz, w jaki sposób obniżyć koszty zużycia energii? » Wybierz właściwy system wentylacji do budynku, domu, mieszkania »
oszczedzanie energii oprogramowanie
Niskie zużycie energii jest ważne zarówno ze względów ekonomicznych jak i ochrony środowiska. W systemie grzewczym jest wiele czynników, które wpływają na całkowitą wydajność. (...) czytam więcej »  czytam więcej »

 Dobierz klimatyzator do swojego mieszkania » Nowoczesne rozwiązania dla oczyszczalni ścieków  »
program lojalnościowy dla instalatorów oczyszczanie ścieków
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 

Co zrobić aby ocieplić dom jeszcze lepiej »

ocieplanie domu

Dowiedz się więcej »


 Poznaj nowe style w kolekcji sanitarnej » Zdradzamy błędy przy projektowaniu systemów tłocznych kanalizacji ściekowej »
kolekcja sanitarna  klimatyzator
czytam więcej » Na system tłoczny składają się przepompownie (pompy), współpracujące z nimi rurociągi tłoczne oraz studnie rozprężne. Najprostszym układem jest współpraca jednej przepompowni z rurociągiem tłocznym bez bocznych dopływów ciśnieniowych (...) czytam więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
12/2018

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Szkoła niemal zeroenergetyczna
  • - Systemy różnicowania ciśnienia
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl