Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Dni Otwarte w oddziałach Iglotech – relacja

Redakcja RI  |  08.08.2018
Podczas Dni Otwartych klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan
Podczas Dni Otwartych klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan
fot. Iglotech

Na przełomie czerwca i lipca br. w oddziałach Iglotech odbyły się Dni Otwarte, podczas których zaprezentowano nowości produktowe. Przybyli goście mieli okazję poznać nowe urządzenia, m.in. klimatyzatory, centrale wentylacyjne, pompy ciepła.

Nowa oferta produktowa została poszerzona o cztery urządzenia:
- klimatyzator
Fuji Electric działający w oparciu o czynnik R32,  
 - centralę wentylacyjną Neovent połączoną z układem chłodniczym,
- nową centralę wentylacyjną Ostberg
z okapem kuchennym,
- pompę ciepła powietrze-woda Neoheat
pracującą w oparciu o agregat Fuji Electric.

Przczytaj również: Statuetki LIDER INSTALACJI 2018 przyznane!

Największym zainteresowaniem cieszył się układ chłodniczy z centralą wentylacyjną Neovent. Rozwiązanie dla wielu inwestycji, w których liczy się, aby centrala spełniała także funkcję chłodzenia pomieszczenia. Dzięki podłączeniu do centrali agregatu skrzynki AHU BOX i chłodnicy freonowej jest to możliwe. Specjaliści chętnie opowiadali o specyfice i zaletach tego rozwiązania.

Podczas Dni Otwartych klienci mogli własnoręcznie sprawdzić narzędzia Makity w dostosowanym do tego Demobusie, zapoznać się z nowościami Testo, a także przekonać się o skuteczności środków do czyszczenia Sferan.

Zobacz także: Laureat konkursu Lider Instalacji 2018: Pompy ciepła Neoheat Fuji Electric Iglotech

Nie zabrakło również stoiska z Klubem Iglotech, gdzie szczegółowo omawiano korzyści z uczestnictwa w naszym programie dla najaktywniejszych Partnerów Handlowych. Nagrody, korzystne warunki uczestnictwa, a także promocje wyłącznie dla Klubowiczów spowodowały, że do programu przystąpiło kolejne kilkadziesiąt firm.

Całej imprezie towarzyszyło wielkie grillowanie, a także atrakcyjne promocje i produkty za 1zł, wśród których był klimatyzator czy młotowiertarka Makity.

Spotkania z Klientami odbywały się w różnych miastach Polski: w Rzeszowie, następnie kolejno w Łodzi, Grudziądzu, Gdyni, Toruniu, Bydgoszczy, Lublinie, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Dni Otwarte zakończyły się w siedzibie firmy w Kwidzynie. Nasze wydarzenie przyciągnęło ponad 230 klientów ze wszystkich rejonów Polski.

Dni Otwarte to jeden z ważniejszych projektów firmy. Pozwala na spotkanie się z Klientami, poznanie ich opinii, doświadczeń oraz zaprezentowanie nowości produktów.

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji.

Źródło: Iglotech

[Iglotech, Dni Otwarte Iglotech, klimatyzator Fuji Electric, centrala wentylacyjna Neovent, centrala wentylacyjna Ostberg, pompa ciepła powietrze-woda Neoheat]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Jak osiągnąć 99% skuteczność bakteriobójczej w wentylacji » Któremu producentowi systemów grzewczych i wodociagowych zaufać »
bezpieczeństwo instalatora rury wielowarstwowe
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Jaka pompa ciepła zwalcza bakterię Legionella »

pompy ciepła

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dobór wymienników płytowych
  • - Rekuperatory ścienne a prawo
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl