Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Zaproszenie na warsztaty PZITS - „Warsztaty pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych”

patronat medialny Rynku Instalacyjnego
Redakcja RI  |  08.10.2018
PZITS zaprasza na warsztaty - Zaproszenie na warsztaty PZITS - „Warsztaty pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych”
PZITS zaprasza na warsztaty - Zaproszenie na warsztaty PZITS - „Warsztaty pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych”
Fot. PZITS

W dniach 3-4 października 2019 r. odbędą się drugie „Warsztaty pracy projektanta i rzeczoznawcy instalacji i sieci sanitarnych” organizowane przez Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych. 

Pierwsza edycja Warsztatów w 2016 roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. W wydarzeniu wówczas uczestniczyło ponad 430 osób, które wysłuchały 37 prelekcji tematycznych odbywających się w czterech salach jednocześnie. Podczas dwóch dni swoją wiedzą z uczestnikami podzieliło się aż 40 prelegentów reprezentujących świat nauki, jak również doświadczeni projektanci, wykonawcy oraz rzeczoznawcy z zakresu ciepłownictwa i ogrzewnictwa, gazownictwa, wentylacji i klimatyzacji oraz wodociągów i kanalizacji.

Dowiedz się więcej: Warsztaty PZITS dla projektantów - relacja

Tematyka dotyczyła m.in.: przeglądu obowiązującego ustawodawstwa (unijnego i krajowego) oraz norm z zakresu projektowania, projektowania instalacji z użyciem technologii BIM, wspomagania komputerowego, zastosowania nowoczesnych materiałów i technologii w projektowaniu sieci i instalacji, charakterystyki energetycznej budynków.

Celem drugiej edycji przyszłorocznych Warsztatów jest ponownie stworzenie platformy wymiany wiedzy. Nie uległy zmianie również dziedziny, w ramach których dyskutowane będą problemy szczegółowe. Kolejny raz Warsztaty będą podzielone na poszczególne sesje tematyczne, realizowane jednocześnie w osobnych salach, co umożliwi uczestnikom wybór najbardziej interesujących dla nich prelekcji i dyskusji. Planowane jest również zaproszenie studentówi doktorantów kierunków inżynieria środowiska i budownictwo, a także kolejna edycja konkursu na najlepszą pracę dyplomową. Kolacja integracyjna, odbędzie się 3 października 2019 r. i mamy nadzieję, że przyczyni się do nawiązania bliższych relacji pomiędzy uczestnikami. Ważnym elementem Warsztatów będzie możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań technologicznych, innowacji, urządzeń oraz aparatury prezentowanych przez znamienite firmy z dziedziny objętej tematyką podstawową.

Serdecznie zachęcamy Państwa do rezerwacji 2 dni w październiku 2019 r. i uczestnictwa w tym ważnym fachowym spotkaniu specjalistów, naukowców i praktyków z naszej branży.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.warsztaty.pzits.pl.

Źródło: PZITS

[pzits, warsztaty pzits, warsztaty 2019, projektowanie, instalator,  projektant, rzeczoznawca, instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


10/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Ogrzewanie obiektów przemysłowych
  • - Wentylacja domów jednorodzinnych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl