Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

V konferencja „Woda. Ścieki. Osady.”

patronat medialny Rynku Instalacyjnego
Redakcja RI  |  17.10.2018
V konferencja „Woda. Ścieki. Osady.”
V konferencja „Woda. Ścieki. Osady.”
Fot. IGWP

W dniach 4-5 grudnia 2018 roku odbędzie się V edycja konferencji „Woda. Ścieki. Osady.” w hotelu Sheraton w Warszawie. To cykliczna konferencja techniczna organizowana przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie", podczas której przedstawiciele przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych dyskutują o wyzwaniach stojących przed branżą, jej bieżących problemach oraz sposobach na ich rozwiązanie.

Podczas tegorocznej edycji na konferencji zostaną poruszone tematy związane z bezpieczeństwem systemów zaopatrzenia w wodę ze szczególnym uwzględnieniem projektu dyrektywy Komisji Europejskiej, w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi. Ważnym blokiem tematycznym będzie również ten, poświęcony ściekom przemysłowym. Uczestnicy będą mieli okazję podyskutować m.in. o wyzwaniach stojących przed oczyszczalniami przyjmującymi ścieki przemysłowe. 

Dowiedz się więcej: IV konferencja "Woda. Ścieki. Osady"

Ponadto omówione zostaną doświadczenia praktyków w tym zakresie oraz wnioski płynące z funkcjonowania takich instalacji. Poruszony zostanie także wątek współpracy oczyszczalni komunalnych z przemysłem spożywczym i mięsnym. Do wygłoszenia prelekcji organizatorzy zaprosili przedstawicieli branży, przemysłu, praktyków z wieloletnim doświadczeniem oraz reprezentantów świata nauki.

Aby zarejestrować się na konferencję wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie: wso.igwp.org.pl.

Źródło: IGWP

[izba gospodarcza "wodociągi polskie", igwp, konferencja, osady ściekowe, gospodarka osadowa, ścieki, woda, osady, V konferencja woda ścieki osady, wodociągi polskie]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


9/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dofinansowanie ogrzewania i fotowoltaiki
  • - Eksploatacja gruntowych pomp ciepła
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl