Pobierz pełny numer miesięcznika Rynku Instalacyjnego 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu 

PROCAD EXPO 2018

PROCAD EXPO 2018
PROCAD EXPO 2018
Fot. Procad

To największe wydarzenie CAD/BIM w Polsce dla projektantów związanych m.in. z budownictwem i przemysłem. Podczas 26. edycji PROCAD EXPO (13 września w Gdańsku) na ponad 2000 m2 zebrało się blisko 1000 osób zainteresowanych rozwiązaniami software/hardware dla szeroko pojętej branży projektowej. W tym roku w ramach 17 ścieżek tematycznych ponad 60 prelekcji wygłosili specjaliści z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i Czech.

PROCAD EXPO to unikatowe wydarzenie – wystawa i konferencja w jednym, które rokrocznie przyciąga setki osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymi. To okazja do poznania nowych technologii, poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Wydarzenie to łączy projektantów, inżynierów, architektów, właścicieli firm i specjalistów z wiodących pracowni projektowych z Polski i ze świata. Jest to też okazja, żeby przedyskutować i rozwiązać własne problemy projektowe ze specjalistami Autodesk i Procad.

Przeczytaj również: Akademia efektywnego projektowania BIM - zaproszenie na szkolenia

Wystąpienia z zakresu budownictwa dotyczyły m.in. BIM w architekturze, w konstrukcjach, w infrastrukturze i w instalacjach oraz BIM 360. Poszczególne bloki tematyczne kierowano do wykonawców, inwestorów i producentów,a także przedstawicieli przemysłu i produkcji, zarządzania i sprzedaży, a nawet świata filmu czy gier – każdy uczestnik mógł wybrać indywidualną ścieżkę konferencyjną. Wiele interesujących prelekcji dotyczyło projektowania HVAC i wod-kan, co nie jest częste na konferencjach poświęconych BIM. Mówiono też o tym, jak wzrasta wydajność projektowania i na co zwrócić uwagę, planując wdrożenie BIM, prezentowano również sporo przykładów zastosowania Revit MEP w projektowaniu instalacji sanitarnych. Kolejne PROCAD EXPO – za rok.

[PROCAD EXPO, hvac, BIM, branża projektowa, BIM w architekturze, konferencja, procad, CAD, architekt, BIm 360]

Aktualność pochodzi z: miesięcznika Rynek Instalacyjny 10/2018
Tagi: 
procad expo | 
hvac | 
bim | 
branża projektowa | 
bim w architekturze | 
konferencja | 
procad | 
cad | 
architekt | 
bim 360

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Z jakich urządzeń powinieneś skorzystać, żeby ogrzewać ekologicznie »

ogrzewanie ekologiczneCzy wiesz, w jaki sposób obniżyć koszty zużycia energii? » Wybierz właściwy system wentylacji do budynku, domu, mieszkania »
oszczedzanie energii oprogramowanie
Niskie zużycie energii jest ważne zarówno ze względów ekonomicznych jak i ochrony środowiska. W systemie grzewczym jest wiele czynników, które wpływają na całkowitą wydajność. (...) czytam więcej »  czytam więcej »

 Dobierz klimatyzator do swojego mieszkania » Nowoczesne rozwiązania dla oczyszczalni ścieków  »
program lojalnościowy dla instalatorów oczyszczanie ścieków
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 

Co zrobić aby ocieplić dom jeszcze lepiej »

ocieplanie domu

Dowiedz się więcej »


 Poznaj nowe style w kolekcji sanitarnej » Zdradzamy błędy przy projektowaniu systemów tłocznych kanalizacji ściekowej »
kolekcja sanitarna  klimatyzator
czytam więcej » Na system tłoczny składają się przepompownie (pompy), współpracujące z nimi rurociągi tłoczne oraz studnie rozprężne. Najprostszym układem jest współpraca jednej przepompowni z rurociągiem tłocznym bez bocznych dopływów ciśnieniowych (...) czytam więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


12/2018

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Szkoła niemal zeroenergetyczna
  • - Systemy różnicowania ciśnienia
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl