Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

PROCAD EXPO 2018

PROCAD EXPO 2018
PROCAD EXPO 2018
Fot. Procad

To największe wydarzenie CAD/BIM w Polsce dla projektantów związanych m.in. z budownictwem i przemysłem. Podczas 26. edycji PROCAD EXPO (13 września w Gdańsku) na ponad 2000 m2 zebrało się blisko 1000 osób zainteresowanych rozwiązaniami software/hardware dla szeroko pojętej branży projektowej. W tym roku w ramach 17 ścieżek tematycznych ponad 60 prelekcji wygłosili specjaliści z Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Bułgarii i Czech.

PROCAD EXPO to unikatowe wydarzenie – wystawa i konferencja w jednym, które rokrocznie przyciąga setki osób zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami projektowymi. To okazja do poznania nowych technologii, poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów ze specjalistami z branży. Wydarzenie to łączy projektantów, inżynierów, architektów, właścicieli firm i specjalistów z wiodących pracowni projektowych z Polski i ze świata. Jest to też okazja, żeby przedyskutować i rozwiązać własne problemy projektowe ze specjalistami Autodesk i Procad.

Przeczytaj również: Akademia efektywnego projektowania BIM - zaproszenie na szkolenia

Wystąpienia z zakresu budownictwa dotyczyły m.in. BIM w architekturze, w konstrukcjach, w infrastrukturze i w instalacjach oraz BIM 360. Poszczególne bloki tematyczne kierowano do wykonawców, inwestorów i producentów,a także przedstawicieli przemysłu i produkcji, zarządzania i sprzedaży, a nawet świata filmu czy gier – każdy uczestnik mógł wybrać indywidualną ścieżkę konferencyjną. Wiele interesujących prelekcji dotyczyło projektowania HVAC i wod-kan, co nie jest częste na konferencjach poświęconych BIM. Mówiono też o tym, jak wzrasta wydajność projektowania i na co zwrócić uwagę, planując wdrożenie BIM, prezentowano również sporo przykładów zastosowania Revit MEP w projektowaniu instalacji sanitarnych. Kolejne PROCAD EXPO – za rok.

[PROCAD EXPO, hvac, BIM, branża projektowa, BIM w architekturze, konferencja, procad, CAD, architekt, BIm 360]

Aktualność pochodzi z: miesięcznika Rynek Instalacyjny 10/2018
Tagi: 
procad expo | 
hvac | 
bim | 
branża projektowa | 
bim w architekturze | 
konferencja | 
procad | 
cad | 
architekt | 
bim 360

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 Gdzie produkowane są komponęty do klimatyzacji i wentylacji » Zapoznaj się z nowymi technologiami w systemach ogrzewania podłogowego »
kompotenety do wentylacji ogrzewanie podłogowe
czytam więcej » przeczytam dziś »

 


Naczynie przeponowe – dlaczego jest aż tak ważne? »

projektowanie

 Czy warto inwestować w wentylację mechaniczną? » Jak bezproblemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
 wentylacja mechaniczna pomoc w projektowaniu
wiem więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj udogodnienia montażowe w produktach ogrzewań podłogowych» Czy ogrzewanie wpływa na nasze zdrowie? »
wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Metody klimatyzacji - czy znasz je wszytkie »

klimatyzacja

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


12/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Automatyka kotłów na pelety
  • - Zapotrzebowanie na energię do klimatyzacji
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl