Pobierz pełny numer miesięcznika Rynku Instalacyjnego 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu 

NovaMix Value

Redakcja RI  |  Rynek Instalacyjny 11/2018  |  04.12.2018
NovaMix Value
NovaMix Value
Fot. Taconova

W tym roku firma Taconova zaprezentowała nową wersję sprawdzonego modelu, przeznaczonego do temperatur od 20 °C do 50 °C. Wersja ta jest dostępna w rozmiarach DN 15 do DN 25 i zastępuje dotychczasowy zawór NovaMix Standard (zakres temperatur od 20 °C do 40 °C).

Jego podstawowe zadania to niezawodna ochrona przed oparzeniem w instalacjach wody użytkowej i rozdzielanie strumieni wody o różnych temperaturach w systemach ogrzewania podłogowego. Zastępuje on dotychczasowy zawór Nova­Mix Standard. W systemach ogrzewania powierzchniowego NovaMix zapewnia maksymalną temperaturę na zasilaniu dzięki bardzo dokładnej regulacji. Dobrze się sprawdza w układach podwyższania temperatury na powrocie w obiegach z kotłami na paliwa stałe. Oferta NovaMix obejmuje modele o bezstopniowej regulacji w zakresach 20–50°C, 20–70°C, 30–70°C oraz 45–65°C (zgodnie z DIN EN 15092). Dla większych przepływów, do 102 l/min, dostępny jest zawór NovaMix High Capacity 70 (20–70°C).

mat. Taconova

[nowości w technice, NovaMix Value, trójdrogowy termostatyczny zawór, zawór, Tacanova, ochrona przed oparzeniem, instalacja wody użytkowej, system ogrzewania, ogrzewanie, ogrzewanie powierzchowne NovaMix, zawory]

Aktualność pochodzi z: miesięcznika Rynek Instalacyjny 11/2018

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Nowoczesne rozwiązania dla oczyszczalni ścieków  »

 oczyszczanie ścieków

Dowiedz się więcej »


 Czy wiesz, w jaki sposób obniżyć koszty zużycia energii? » Wybierz właściwy system wentylacji do budynku, domu, mieszkania »
oszczedzanie energii oprogramowanie
Niskie zużycie energii jest ważne zarówno ze względów ekonomicznych jak i ochrony środowiska. W systemie grzewczym jest wiele czynników, które wpływają na całkowitą wydajność. (...) czytam więcej »  czytam więcej »

 


Co zrobić aby ocieplić dom jeszcze lepiej »

ocieplanie domu

 

Dowiedz się więcej »


 Dobierz klimatyzator do swojego mieszkania » Jesteś Instalatorem? Odbierz kod na darmową kawę »
program lojalnościowy dla instalatorów kawa dla instalatora
czytam więcej » spróbuj już dziś »

 Poznaj nowe style w kolekcji sanitarnej » Zdradzamy błędy przy projektowaniu systemów tłocznych kanalizacji ściekowej »
kolekcja sanitarna  klimatyzator
czytam więcej » Na system tłoczny składają się przepompownie (pompy), współpracujące z nimi rurociągi tłoczne oraz studnie rozprężne. Najprostszym układem jest współpraca jednej przepompowni z rurociągiem tłocznym bez bocznych dopływów ciśnieniowych (...) czytam więcej »

 


 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2018

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - O programie Czyste Powietrze
  • - Narzędzia do modelowania budynku
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl