Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Nowa strona internetowa Klima-Therm

Redakcja RI  |  12.12.2018
Wystartowała nowa strona internetowa Klima-Therm
Wystartowała nowa strona internetowa Klima-Therm
Fot. Klima-Therm

Od początku grudnia, pod dotychczasowym adresem www.klima-therm.pl, funkcjonuje nowa strona internetowa firmy Klima-Therm. Serwis ma nową strukturę układu treści, nową szatę graficzną, jak również wiele innowacyjnych rozwiązań funkcjonalnych. To praktyczne narzędzie, które w sposób kompleksowy odpowiada na potrzeby różnych grup Klientów w zakresie szerokiego dostępu do informacji o oferowanych przez firmę produktach i rozwiązaniach.

Od strony merytorycznej nowa strona przede wszystkim stanowi obszerną bazę wiedzy nt. rozwiązań z oferty Klima-Therm, na pierwszym planie stawiając produkt. To założenie m.in. realizuje podział na typy rozwiązań tj. klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie. Każdy z tych działów, poza informacją o poszczególnych grupach produktowych i konkretnych urządzeniach, prezentuje opis danej technologii, jak również pełni funkcję bazy wiedzy z artykułami technicznymi i publikacjami eksperckimi.

Przeczytaj również: Klimor łączy się ze spółkami Clima-Produkt i Barbor

Inną ścieżką kierującą do informacji o produkcie jest segmentacja według marek z portfolio Kima-Therm, zaś z myślą o szybkiem dotarciu do intersujących Internautę produktów wdrożono dwa konfiguratory: „Dla domu” jako narzędzie dedykowane Klientom końcowym oraz bardziej zaawansowana wyszukiwarka „Dla Projektantów”. Obie aplikacje pozwalają na wygodne i intuicyjne filtrowanie obszernej – bo liczące blisko 800 urządzeń - bazy produktów według kryteriów i parametrów istotnych dla danej grupy odbiorców. 

Na poziomie prezentacji konkretnego urządzenia kluczową rolę odgrywają tzw. karty produktowe, które stanowią wszechstronne źródło informacji obejmujące zarówno pełną specyfikację techniczną, jak i wykaz najważniejszych funkcji wraz z odniesieniem do dodatkowych materiałów technicznych, w tym m.in. bloków BIM, zamieszczonych w dziale „Do pobrania”.

Źródło: Klima-Therm

[Klima-Therm, nowa strona internetowa, klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie, projektanci, BIM]

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

 


Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

 Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

 


Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

 Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

 


Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

 Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

 


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
9/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 9/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dofinansowanie ogrzewania i fotowoltaiki
  • - Eksploatacja gruntowych pomp ciepła
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl