Do wzięcia Rynek Instalacyjny 7-8/2016

POBIERZ BEZPŁATNIE - po prostu ZALOGUJ SIĘ na swoim koncie

Artykuł sponsorowany

Zmiękczacz wody Denver Plus 30 odchodzi do lamusa? Czas na WaterMark 30!

 KrainaWody.pl  |  19.05.2015  |  21
Zmiękczacz wody WaterMark 30 posiada kolorowy wyświetlacz i programator w języku polskim
Zmiękczacz wody WaterMark 30 posiada kolorowy wyświetlacz i programator w języku polskim
Fot. KrainaWody.pl

Na polskim rynku urządzeń do filtracji wody od dłuższego czasu prym wiódł zmiękczacz wody Denver Plus 30. Był wybierany przez tysiące konsumentów. Był polecany przez ekspertów. Był bezkonkurencyjny w swoim przedziale cenowym.

Dlaczego był? Ponieważ na rynku pojawił się zmiękczacz wody WaterMark 30, który w specjalnej promocji można kupić w sklepie KrainaWody.pl

Zmiękczacz wody WaterMark 30 jest bardziej wydajny

Widać sporą różnicę w wydajności obu urządzeń. Zmiękczacz wody Denver Plus 30 ma wydajność maksymalną 1,8 m3 na godzinę. Podczas gdy jego następca (WaterMark 30) posiada przepływ maksymalny 2,1 m3. Różnica jest odczuwalna. To ważny argument, szczególnie gdy w gospodarstwie domowym zamieszkuje więcej niż 5-6 osób.

Zmiękczacz wody WaterMark30

Zmiękczacz wody WaterMark 30 oszczędza sól i wodę

Głowica upflow w zmiękczaczu WaterMark 30 odpowiada za regenerację przeciwprądową. Na czym polega cały system jej funkcjonowania? Otóż roztwór solanki przepływa najpierw przez dolną, mniej zużytą warstwę złoża, a dopiero przez warstwę znajdującą się na górze. Zmiękczacz nie wykonuje płukania wstecznego. Zużywamy mniej tabletek solnych i oszczędzamy wodę z jednego cyklu regeneracji. W perspektywie miesiąca daje nam to realną oszczędność około 50 litrów wody i kilkunastu kilogramów soli w stosunku do zmiękczacza wody Denver Plus 30.

Tryb wakacyjny i regeneracja proporcjonalna

Na korzyść WaterMarka przemawia także funkcjonalność w postaci trybu wakacyjnego. Idealnie sprawdzi się w trakcie wyjazdów wakacyjnych i urlopów. Denver Plus 30 po 3 tygodniach naszej nieobecności przeprowadza całkowitą regenerację zużywając przy tym duże ilości wody i soli. Zmiękczacz wody WaterMark 30 jedynie przepłukuje złoże znikomą ilością wody z rozpuszczoną solą. Wykorzystuje regenerację proporcjonalną. Zapobiega ona powstaniu flory bakteryjnej w urządzeniu.

Kolorowy wyświetlacz i programator w języku polskim

Kolorowy wyświetlacz w WaterMarku to kolejna zaleta tego urządzenia. Walory estetyczne to nie wszystko. Programator posiada język polski. To znacznie ułatwia proces programowania zmiękczacza. Ponadto sam sterownik można bezproblemowo wyjąć z obudowy bez konieczności odsuwania całego zmiękczacza.

Dodatki i akcesoria, które dostaniesz za darmo

Zmiękczacz WaterMark 30 posiada w zestawie specjalny zawór By-Pass. Zawór ten pozwala w dowolnym momencie na odłączenie urządzenie w całości od instalacji wodnej.

Mieszacz wody wbudowany w głowicę umożliwia ustawienie pożądanej twardości wody. Ta opcja może się okazać przydatna, jeżeli nie chcesz, by Twoja woda była w 100% miękka.

Akcesoria do zmiękczacza wody WaterMark30

Do zmiękczacza dostaniesz także worek soli tabletkowanej, antybakteryjny filtr mechaniczny (włoski Atlas Filtri z serii Sanic) z wkładem sznurkowym (także antybakteryjnym) oraz tester kropelkowy twardości wody.

Wybierz zmiękczacz wody WaterMark 30

Wyższość technologiczna WaterMarka jest widoczna gołym okiem (patrz wyżej).  Nie mówiąc o danych technicznych, które dosłownie miażdżą Denvera. Jego cena jest tylko nieznacznie wyższa od ceny jaką musimy zapłacić za "zmiękczacz wody polecany przez ekspertów". Warto dołożyć kilka złotych, bo ta inwestycja i tak zwróci się w postaci zaoszczędzonej wody i soli zużywanej w trakcie regeneracji.

Przejdź do karty produktu - http://www.krainawody.pl/428-zmiekczacz-watermark-30.html

KONTAKT
KrainaWody.pl
ul. Św. Elżbiety 4
tel. +48 882 828 160
email:
www.krainawody.pl

 

Jedynym oficjalnym dystrybutorem zmiękczaczy wody WaterMark i Denver jest firma Klarsan. Na zmiękczaczu wody szukaj hologramu, który potwierdza oryginalność produktu.

Komentarze

(21)
Mareczek | 10.06.2015, 09:52
Dobrze, że wstrzymałem się z zakupem zmiękczacza wody. Najpierw chciałem kupić Denvera, bo w końcu taki polecany i sprawdzony przez ekspertów. Potem poczytałem, że w zasadzie to WaterMark 30 to ulepszona wersja tego zmiękczacza, bo zużywa mniej soli i wody na regenerację. No ale nie opłacało mi się dopłacać 1000zł. Zresztą jak się buduje dom, to na wszystkim trzeba oszczędzać. Przed dodaniem Denvera do koszyka zobaczyłem, że pojawiła się super promocja na WaterMarka. Te 200zł to mogę dołożyć. Także na dzień dzisiejszy mam WaterMarka i jestem bardzo zadowolony. Chociaż nie twierdzę, że Denver jest słaby. Po prostu bardziej się opłaca na chwilę obecną kupić WaterMarka (póki jest promocja).
Ambiente | 10.06.2015, 10:19
Dobrze, że napisałeś, iż opłaca się póki jest promocja. Ja dopiero się zbieram do zakupu zmiękczacza wody i wybór pierwotnie padł na model Denver Plus 30, bo wszyscy w internecie go polecają. Teraz już wiem, że wezmę wersję nieco droższą, czyli zmiękczacz wody WaterMark 30. Gdyby kosztował ten tysiąc więcej to bym sobie darował, ale dwieście złotych to niemal ta sama cena. Czy ktoś wie ile będzie trwać ta promocja? Nie chcę przegapić.
Witek | 10.06.2015, 14:48
To aż dziwne jak bardzo WaterMark30 to niedoceniany na rynku zmiękczacz wody. Obecna jego cena wydaje mi się ruszy lawinę zakupową. My Polacy tak mamy, że jak jest coś do wyrwania za niezłą sumkę czy w jakieś promocji to tego po prostu szkoda nie wykorzystać.
Nie wiem tylko do kiedy ta promocja właśnie trwa...
Gosia | 11.06.2015, 16:22
Ojej, cóż za zmiany... wydawało się że Denver to zdecydowany numer 1. Zmiękczacz Watermark30 jednak wydaję się być bardziej opłacalnym rozwiązaniem. Zwłaszcza teraz w okresie promocji kiedy jego cena równa jest praktycznie cenie Denvera.
Mariusz Kłos | 12.06.2015, 14:08
Czy tylko w jednym sklepie internetowym jest ta promocja? Chciałem kupić zmiękczacz wody Denver, ale przy obecnych cenach modelu droższego aż głupio nie skorzystać z okazji. Nie interesuje mnie tryb wakacyjny, bo uważam to za bajer, ale z pewnością przyda się większa wydajność oraz polskie menu. Dotychczas zmiękczacz wody Denver nie miał konkurenta, teraz sytuacja się zmienia. Pozostaje wybór sklepu i można kupować. Dam znać po pewnym czasie użytkowania jak się sprawuje nowy nabytek.
Grzegorz | 17.06.2015, 16:42
Ja mam pytanie odnośnie tego trybu wakacyjnego. Ile realnie zaoszczędzi zmiękczacz wody korzystający z trybu wakacyjnego? Rozumiem, że zmiękczacz wody bez takiego trybu zużywa tyle samo wody i soli co zwykle, ale jak to wygląda w liczbach? Czy opłaca się dopłacać te 200 PLN dla trybu wakacyjnego i po jakim czasie się to ewentualnie zwróci? To samo pytanie tyczy się upflow. Ile realnie się na tym oszczędza? Po jakim czasie średnio zwróci się dopłata do zmiękczacza wody WaterMark 30 w porównaniu z popularnym Denverem 30?
Arkadiusz Gmol | 18.06.2015, 10:41
Ładne mi rzeczy, dopiero co, kilka miesięcy temu kupiłem zmiękczacz wody WaterMark 30, ale uwaga... za ponad 3 tysiące, a teraz kosztuje kilkaset złotych mniej. Dla mnie to skandal, jestem zdruzgotany. A poza tym produkt bardzo polecam, zmiękczacz działa zgodnie z przeznaczeniem. Tryb wakacyjny wykorzystałem dotychczas jeden raz.
Posmyk | 18.06.2015, 12:11
Widzisz Arkadiusz ten świat jest niesprawiedliwy... Gdybyś się wstrzymał te parę miesięcy zaoszczędziłbyś lekko 7 stówek a tak możesz sobie pluć w brodę. Ta promocja jest naprawdę warta uwagi zwłaszcza jeśli ktoś poważnie zastanawia się nad zakupem takiego urządzenia jak zmiękczacz wody.
Andrzej | 14.07.2015, 11:55
Tryb wakacyjny- niby bajer a jednak się sprawdził. Pojechaliśmy ostatnio z rodzinką na wczasy na tydzień i specjalnie przed wyjazdem włączyłem ten tryb właśnie spisując wcześniej stan licznika wody. Ostatnio jak wróciłem sprawdziłem czy rzeczywiście to prawda.Okazało się rzeczywiście, że zużył on naprawdę niewielką ilość wody, wręcz niezauważalną.
asdad | 29.09.2015, 13:48
Te ustawione komentarze są żałosne............
Robert | 23.10.2015, 19:42
Czy dobry to się okaże, niedługo podłączę, popracuje trochę to opisze.
Na razie widzę sami zadowoleni, ciekawe czy ktoś sprawdzał jak mu idzie zmiękczanie wody :)
OneHead | 20.01.2016, 15:17
Tylu ustawionych komentarzy dawno nie widziałem .... Ciekawe czy jacyś "Janusze" się na to łapią.
Przemek | 03.02.2016, 16:14
Wiadomo, że ustawione. Ja mam problem z tym zmiękczaczem, zgłosiłem to i zobaczymy, czy pomogą, bo jeśli nie pomogą oznaczać to bedzie, że zmięczacz nie wykonuje dobże swojej podstawowej funkcji. Mam go od 6 miesięcy.
pawel | 17.02.2016, 18:04
Ależ się rozpisali o nowym urządzeniu. Jest ono dostępne od dawna pod nazwą Exclisive. I było wcześniej na rynku, niż Denwer. Tylko ktoś mocno w reklamę idzie w środkach mało masowego przekazu.
pawel | 17.02.2016, 18:04
Ależ się rozpisali o nowym urządzeniu. Jest ono dostępne od dawna pod nazwą Exclisive. I było wcześniej na rynku, niż Denwer. Tylko ktoś mocno w reklamę idzie w środkach mało masowego przekazu.
Ja | 16.03.2016, 05:40
Nie polecam żadnych wynalazków mało znanej firmy , polecam Cosmowater Home 22 najlepszy na rynku !
Przemek | 16.03.2016, 07:55
Wszystko OK, po interwencji serwisu wszystko działa jak należy. Urządzenie posiadam od 6 miesięcy obecnie wszystko jest ok i uważam, że jeśli chodzi o zmiękczacz to nie trzeba przepłacać za niby markowe.
Robert | 16.03.2016, 14:38
U mnie działa od grudnia 2015, na razie wszystko w porządku, tylko wkład filtra który dostałem w komplecie wymieniałem. Więc mogę polecić.
Piotr | 13.05.2016, 15:30
U mnie ten zmiękczacz wody działa już ponad rok. Jedyne, co trzeba robić ro regularnie dosypywać do niego soli i wymieniać wkład w filtrze mechanicznym zainstalowanym przed zmiękczaczem wody. WaterMark 30 robi to, co powinien. Na razie trybu wakacyjnego nie używałem, to raczej bajer, za to duży programator się przydaje. No i warto wspomnieć o up-flow, bo dzięki temu zmiękczacz wody WaterMark 30 jest bardziej oszczędny niż jego poprzednik Denver Plus 30.
Blacky | 16.05.2016, 10:56
Zastanawiam się nad zakupem tego zmiękczacza wody, natomiast coraz więcej osób mi poleca poczekać na zmiękczacz wody Ecoperla Vita, który ma być w pełni zrobiony na markowych, europejskich komponentach. W sprzedaży ma być już niebawem, bo obecnie trwają jego testy. Co o tym sądzicie?
   1 / 2    Następny »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja