Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2019 

Artykuł sponsorowany

Nowość – bardzo cienkie grzejniki Inspiro

Bardzo cienkie grzejniki Inspiro
Bardzo cienkie grzejniki Inspiro
REGULUS®-system
  • bardzo cienkie grzejniki – tylko 65 mm
  • wersja INSPIRO z konwekcją naturalną – wysokość: 300 mm
  • wersja INSPIRO E-VENT z cyrkulacją wspomaganą wentylatorem – wysokość: 400 mm
  • wszystkie dostępne kolory wg palety RAL w tej samej cenie

GRZEJNIK Z CYRKULACJĄ WSPOMAGANĄ WENTYLATOREM – INSPIRO E-VENT

Konstrukcja grzejnika opiera się na tych samych elementach, co konstrukcja zwykłego miedziano-aluminiowego grzejnika typu INSPIRO. Jedynym elementem różnicującym te dwa typoszeregi jest wentylator, który wbudowany jest wewnątrz grzejnika E-VENT w jego dolnej części (Dowiedz się jak wiele może zmienić wentylator w kwestii ogrzewnia).

W wycięciu aluminiowych lamelek umieszczone są magnesy, umożliwiające łatwe wpięcie i wypięcie wentylatora (lub wentylatorów w przypadku dłuższych grzejników). Wentylator zwiększa moc grzejnika oraz umożliwia sterowania dynamiką jego grzania (3 szybkości wentylatora).

 

To rozwiązanie, które sprawdza się w każdego typu instalacji – z miedzi, plastiku, a także tradycyjnej stalowej. Może współpracować z różnymi źródłami ciepła: kotłami elektrycznymi, gazowymi, olejowymi, a także miejskimi sieciami ciepłowniczymi (Dobierz grzejnik odpowiedni do Twojego typu instalacji). Dzięki zastosowaniu wentylatora INSPIRO E-VENT doskonale nadaje się do montażu w układach z niskotemperaturowymi, ekologicznymi źródłami ciepła (kotły kondensacyjne, pompy ciepła, wieloźródłowe układy z buforem c.o.).

Wentylator jest również przydatny w sytuacji kiedy konieczne jest szybkie podniesienie temperatury w pomieszczeniu, np. w okresach chłodniejszych lub w obiektach użytkowanych okresowo przy włączeniu do użytkowania.

Więcej na www.regulus.com.pl

KONTAKT
REGULUS-system

REGULUS®-system S.j.
ul. Grażyńskiego 51, 43-300 Bielsko-Biała

Telefony kontaktowe/faksy:
33 812 36 69,


www.regulus.com.pl

   31.01.2017

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
5/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 5/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Wod-kan w inteligentnych budynkach
  • - Klimatyzatory – nowości i innowacje
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl