Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Artykuł sponsorowany

Rodzina produktów SUPREME: kompaktowe systemy zmiękczające, system wielofunkcyjny oraz innowacyjne systemy odżelaziające

Polaqua

Europejska marka SUPREME to synonim innowacyjności oraz najwyższej jakości oferowanych produktów. SUPREME wierzy w doskonałą jakość, oryginalne wzornictwo oraz innowacyjną technologię. W skład oferty produktów wchodzą m.in. kompaktowe systemy zmiękczające, system wielofunkcyjny oraz innowacyjne systemy odżelaziające.

Pełną ofertę produktów SUPREME znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.supremefilters.com

1. Kompaktowe systemy zmiękczające marki SUPREME-SOFT

Systemy zmiękczające serii SUPREME-SOFT to w chwili obecnej najlepsze dostępne na rynku zmiękczacze kompaktowe. Oferowane są z butlami w rozmiarach: 11, 15, 20, 26 oraz 32 litry. Systemy w 100% wyprodukowane są w Europie, na oryginalnych komponentach. Każdy system, który opuszcza fabrykę, ma nadany indywidualny numer seryjny, potwierdzający, że produkt nie jest składakiem.

Filtry doskonale redukują twardość wody. Zawierają wysokiej jakości żywicę monosferyczną, która powoduje, że jednostka zmiękczająca jest w stanie jednorazowo przenieść o wiele większą twardość niż tradycyjny system zmiękczający. Dzięki takiemu rozwiązaniu systemy generują mniejsze zużycie wody oraz soli.

Automatyczna, objętościowa głowica sterująca ma sterownik z menu w języku polskim. Urządzenie jest niezwykle łatwe w konfigurowaniu (wystarczy wpisać twardość wody a zmiękczacz sam ustawi poszczególne cykle regeneracji). Warto również podkreślić, że cały proces zmiękczania odbywa się w sposób automatyczny.

Dzięki niezwykle łatwej konfiguracji urządzenia potencjalny użytkownik jest w stanie zaoszczędzić pieniądze związane z drogim serwisem, który często jest niezbędny do prawidłowego ustawienia pracy głowicy sterującej. Dodatkowo należy wspomnieć, że praca głowicy została oparta o nowoczesne elektrozawory. Dzięki temu system jest praktycznie bezawaryjny.

System regeneracji UP-FLOW zapewnia proporcjonalną, bardzo dokładną regenerację złoża, a także zmniejszoną konsumpcję wody i soli w cyklu regeneracyjnym, większą wydajność złoża oraz mniejszą emisja popłuczyn.  

 SUPREME SOFT

Najlepsze i najnowocześniejsze kompaktowe systemy zmiękczania wody.

Zobacz prezentację produktów serii SUPREME SOFT


2. Nowoczesny system wielofunkcyjny SUPREME-MULTI 24

Problem z żelazem, manganem, twardością, amoniakiem i organiką? Dla SUPREME-MULTI 24 to nie problem!

SUPREME-MULTI 24 to nowoczesny i innowacyjny system wielofunkcyjny, który rozwiązuje problemy z pięcioma najczęściej spotykanymi zanieczyszczeniami występującymi w wodzie: żelazem, manganem, związkami organicznymi, amoniakiem oraz twardością.

System zawiera nowoczesne złoże ECOMIX, które jest kompozycją pięciu składników. Poszczególne składniki złoża tworzą pole filtracji, a każdy odpowiedzialny jest za usuwanie innych zanieczyszczeń, obecnych w wodzie.

Proces regeneracji złoża następuje poprzez przepłukiwanie roztworem soli. Regeneracja urządzenia odbywa się w sposób automatyczny (jest to proces analogiczny do zmiękczania wody).

System SUPREME-MULTI zapewnia duży przepływ hydrauliczny. Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny wyświetlacz z menu w języku polskim. Podobnie jak systemy SUPREME-SOFT, urządzenie bardzo łatwo się programuje, wystarczy wpisać twardość skompensowaną, a system sam ustawi poszczególne cykle pracy.

 SUPREME MULTI

Nowoczesny system wielofunkcyjny, kompleksowe rozwiązanie pięciu najczęstszych wody: twardości, żelaza, manganu, jonu amonowego oraz zanieczyszczeń organicznych.

Zobacz prezentację produktu SUPREME MULTI


3. Nowoczesny, innowacyjny systemy odżelaziające serii SUPREME OXYLINE i OXYLINE PLUS

Systemy odżelaziające OXYLINE i OXYLINE PLUS to nowoczesne filtry redukujące szkodliwe jony żelaza, manganu oraz siarkowodoru. Tradycyjny filtr odżelaziający, aby mógł poprawnie pracować, musi być przepłukiwany specjalnym roztworem chemicznym. Systemy OXYLINE i OXYLINE PLUS do prawidłowego działania potrzebują tylko powietrza oraz czystej wody.

Urządzenia skonstruowane są w taki sposób, aby podczas procesu regeneracji zasysać powietrze, co tworzy wewnątrz butli poduszkę powietrzną. Efektem napowietrzenia jest doskonała redukcja żelaza, manganu oraz siarkowodoru. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność stosowania dodatkowego napowietrzania wody.

Seria OXYLINE PLUS zawiera specjalne złoże wysokiej jakości, które działa efektywnie przy niskim pH (już od 5,8).

Systemy OXYLINE i OXYLINE PLUS są bezpieczne dla szamb. Dodatkowo, jeśli Państwa instalacje wodociągowe wyposażone są w hydrofory membranowe, to w przypadku zainstalowania systemów OXYLINE i OXYLINE PLUS nie ma konieczności ich wymiany. Systemy pracują z hydroforami zarówno membranowymi, jak i przepływowymi.

 OXYLINE

Nowoczesne samo napowietrzające się systemy serii OXYLINE oraz OXYLINE PLUS.

Zobacz prezentację produktu.


Okres gwarancyjny

Na produkty SUPREME producent udziela gwarancji sięgającej aż 10 lat! Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.supremefilters.com.

 10 lat gwarancji
Do 10 lat gwarancji producenta.


Pozostały asortyment

W ofercie marki SUPREME znajdziecie Państwo również pięcio-, szęścio- oraz siedmiostopniowe systemy Odwróconej Osmozy, korpusy narurowe wraz z wkładem oraz niezbędnym osprzętem, szeroką gamę materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów.

Gdzie kupić?

Lista dystrybutorów, którzy mają w sprzedaży produkty marki SUPREME, opublikowana jest na stronie internetowej www.supremefilters.com w zakładce „gdzie kupić”.

Polaqua Polaqua Group Sp. Jawna
ul. Okrężna 14 Wysogotowo
62-081 Przeźmierowo
e-mail:
e-mail:
tel. + 48 61 867 76 48
+ 48 61 867 89 64
fax. + 48 61 863 81 60
website: www.polaquagroup.com
   27.02.2017

Komentarze

(18)
mauy | 27.02.2017, 14:37
ooo, super sprawa. w końcu można kupić systemy od jednego producenta.
prost i jasno opisane - wszystko czytelne.

Dzięki!
Beru38 | 09.03.2017, 14:54
Jeśli chodzi o markę SUPREME, to ja osobiście posiadam system OXYLINE. Doskonały produkt, i już na pierwszy rzut oka, urządzenie to wyróżnia się na tle konkurencji. Elegancki i stylowy, aż brak mi słów! Problem z żelazem, manganem i "zapachem śmierdzącego jajka" wyeliminował bezpowrotnie. Bardzo ważne jest dla mnie że wyprodukowany został w Polsce na komponentach wysokiej jakości. Cena urządzenia w porównaniu do jego jakości również nie pozostawia nic do życzenia. Jednym słowem nie mam się do czego przyczepić Jak dla mnie 10/10.
Kekson 53 | 12.03.2017, 20:54
Co tu dużo mówić, produkty SUPREME biją na głowę konkurencję. System wielofunkcyjny w kompaktowej obudowie z rewelacyjnym według mnie złożem ECOMIX, cena zestawu jest bardzo rozsądna. Długo się zastanawiałem jaki model wybrać, na szczęście trafiłem na ten artykuł. Jak dla mnie perfekcyjny pod każdym względem. Rewelacyjnie usuwa związki żelaza, manganu, twardości i amoniaku. Jest dokładnie tak jak opisaliście. Dodatkowym plusem jest wygoda eksploatacji, system praktycznie bezobsługowy.
Zoska | 13.03.2017, 10:24
To wszystko prawda, ja mam zainstalowany system OXYLINE, dodatkowo firma, która montowała mi system dla zabezpieczenia filtra i układu zainstalowała również korpus narurowy, oczywiście również marki SUPREME. Jak dla mnie bardzo profesjonalna oferta, od korpusu, aż po tak wyspecjalizowane urządzenia. Sam OXYLINE działa bez zarzutów, najważniejsze że nie muszę używać chemii aby usunąć żelazo z wody, dlatego że system przepłukuje się czystą wodą. Dla mnie to bardzo istotne.
Trybson 31 | 15.03.2017, 15:10
Rewelacja! System Supreme Soft jest bardzo dobrym zmiękczaczem wody. Na zmiękczacz namówił mnie mój dobry kolega. System podobno jest oparty na bezawaryjnej głowicy produkcji belgijskiego producenta. Zainteresował mnie ten temat i okazało się że ten typ głowicy oparty jest na elektrozaworach i rzeczywiście jest bezawaryjny. Bardzo się cieszę, że dałem się namówić koledze na ten system. Bez jego pomocy pewnie kupił bym jakiegoś chińczyka. W mojej ocenie systemy bezkonkurencyjne na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie, w stosunku do tak wysokiej jakości.
Satyr 56 | 16.03.2017, 15:57
Trafiłem na ten artykuł i dokonałem zakupu systemu wielofunkcyjnego Supreme Multi. Musze przyznać że jestem pod wielkim wrażeniem jakości wykonania produktu. Rzadko się zdarza aby producenci zadbali o szczegóły, a Supreme Multi jest wręcz perfekcyjnie wykonany. System radzi sobie bardzo dobrze z usuwaniem twardości, amoniaku, żelaza i manganu. Zainstalowany na dom 120 m2. Zużywamy sporo wody, a mimo to sprzęt radzi sobie bez problemu. Brak jakiegokolwiek spadku ciśnienia wody w instalacji. Szukałem długo, ale opłacało się poczekać. Moim zdaniem żaden inny producent nie dorówna Supreme. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
George26 | 23.03.2017, 13:30
Kupiłem zmiękczacz Supreme Soft 20 - wszystko śmiga aż miło. Na początku ciężko było się przyzwyczaić do zmycia mydła, ale po tygodniu już jest ok :) Polecam zakup tego urządzenia!
andrzej123 | 27.03.2017, 08:55
Również zakupiłem zmiękczacz Supreme Soft 20 testuje go ale już mi się podoba..


[url]https://falowniki-sklep.pl//url]
Marun | 31.03.2017, 22:14
Posiadam system wielofunkcyjny Supreme Multi. Działa bez problemowo, naprawdę gody uwagi i swojej ceny. Sterownik z menu w języku Polskim jest naprawdę łatwy w obsłudze. System wart swojej ceny. Gorąco polecam.
Dwight | 05.04.2017, 12:13
Miałem bardzo duże problemy z żelazem, manganem oraz siarkowodorem do takiego stopnia, że nie dało się tego smrodu wytrzymać. Wszystko zmieniło się w momencie, kiedy zainstalowałem system OXYLINE PLUS 56. Od miesiąca czasu testujemy i wyniki są bardzo zadowalające. Wreszcie możemy korzystać i cieszyć się z wody bieżącej, System nie powoduje spaków ciśnienia. Serwis profesjonalny. Zamontował ustawił i przekolił nas w zakresie korzystania z produktu. Produkty marki Supreme są godne polecienia.
Ewa | 10.04.2017, 12:01
Jeśli ktoś mnie zapyta, mam problem z żelazem, to odpowiadam Supreme Multi. Jeśli ktoś mnie zapyta, mam problem z twardością, to odpowiadam Supreme Multi. Jeśli ktoś mnie zapyta mam problem z amoniakiem, to odpowiadam Supreme Multi. Jest SUPREME, jest CZYSTA WODA. Dla mnie najlepsza marka filtrów do wody. Polecam niezdecydowanym.
Benez_LODZ | 13.04.2017, 12:18
Najlepsza marka filtrów do wody. Polecam wszystkim. Nic dodać, nic ująć. Szybko, w przystępnych cenach a co najważniejsze bardzo profesjonalnie.
Instalator_W-WA | 18.04.2017, 15:55
Witam. Bardzo porządna marka. instaluje produkty tej marki już któryś raz, nigdy nie miałem z nimi żadnego problemu. Wysoka jakość wykonania, szeroka gama materiałów eksploatacyjnych oraz akcesoriów, stawia Supreme na dużo wyższej półce niż inne przeciętne produkty dostępne na rynku. Swoim klientom polecam tylko produkty marki Supreme.
DominikT | 24.04.2017, 09:25
Miałem problem z siarkowodorem, po zamontowaniu systemu Oxyline problem znikł - Serdecznie polecam
Dare_Dany | 26.04.2017, 12:34
Również jak u kolegi powyżej - Zamontowany Oxyline Plus - Woda po urządzeniu pierwsza klasa!
Slawek | 27.04.2017, 15:47
Witam
Mam system Supreme Multimix, na chwilę obecną wszystko OK, jestem zadowolony.
Tomasz R. | 16.05.2017, 09:44
Po zamontowaniu Oxyline Plus problem z żelazem i zapachem zgniłych jaj - znikł. Polecam
Jonatan | 25.05.2017, 09:46
Posiadam system MUltimix, działa bardzo dobrze, usunął żelazo, mangan i amoniak. Wysoka jakość wykonania - polecam.
   1 / 1   
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Dobór wymienników płytowych
  • - Rekuperatory ścienne a prawo
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl