Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2019 

Artykuł sponsorowany

Technologia oszczędności energii – ARV6

 AUX  
Urządzenia VRF AUX, serii ARV6
Urządzenia VRF AUX, serii ARV6
AUX

Wysoka wydajność i niski poziom hałasu – czy to możliwe? Tak! Wszystko zamknięte w urządzeniach ARV6 marki AUX.

Urządzenia VRF AUX serii ARV6 wprowadzają innowacyjną technologię VER, zmiennej efektywności systemu.

Dają one możliwość wyboru trzech różnych trybów pracy systemu zgodnie z preferencjami użytkownika: tryb normalny (basic), ekonomiczny oraz tryb wysokiej wydajności. Dowiedz się więcej >>

AUX Klimatyzacja

Uzyskanie wysokiej wydajności oraz niskiego poziomu hałasu możliwe jest dzięki temu, że sprężarka pracuje z większą częstotliwością oraz skrócony został czas uruchamiania urządzenia. Pracując w takich warunkach, możliwe jest szybsze uzyskanie pożądanej temperatury pomieszczenia.

Rozbudowany system autodiagnostyki obejmuje pracę sprężarek, wentylatorów, przetworników ciśnienia, presostatów, zaworów, zaworów rozprężnych i czujników temperatury. Parametry te są zapisywanie i możliwe do analizowania za pomocą oprogramowania diagnostycznego. 

AUX Klimatyzacja

Dzięki tak rozbudowanemu systemowi kontroli pracy możliwe są  automatyczne napełnianie i odpompowywanie czynnika w przypadku awarii.

System może pracować z przewymiarowaniem agregatu w stosunku do wydajności jednostek wewnętrznych w zakresie 50-200%, co poszerza możliwości projektowania i równocześnie pozwala na etapowe instalowanie i uruchamianie systemów. Skontaktuj się z naszymi ekspertami >>

Instalacja dodatkowego wymiennika dochłodzenia zabezpiecza system przed niepożądanymi szumami przepływającego czynnika na zaworach jednostki wewnętrznej oraz pozwala na pracę systemu w trybie chłodzenia w zakresie temperatur  -15 – 55 °C i ogrzewania w zakresie -25 – 24 °C.

AUX Klimatyzacja

Elektronika agregatu z radiatorem chłodzonym zimnym czynnikiem eliminuje ograniczenia wydajności systemu spowodowane przegrzewaniem inwerterów oraz podnosi ich trwałość.

System automatycznego odkurzania wymienników zmniejsza częstotliwość ich czyszczenia i zapewnia stabilne utrzymanie efektywności wymiany ciepła.

Wydajność pojedynczego modułu to 62 kW. Dzięki temu można zbudować pojedynczy system o wydajności 248 kW, a także zaoszczędzić przestrzeń zajmowaną przez agregaty.

AUX Klimatyzacja

Podzespoły uznanych producentów, m.in. sprężarki Hitachi i silniki wentylatorów agregatów i jednostek wewnętrznych, gwarantują trwałość systemów oraz długoletnie utrzymanie parametrów i bezawaryjną pracę, co z kolei pozwala na udzielanie wieloletniej gwarancji przez dostawców systemów.

Sprężarka Hitachi z wtryskiem pary do komory sprężania pozwala na skuteczną regulację stopnia sprężania, zabezpiecza przed niskim ciśnieniem ssania, zwiększa efektywność systemu, pozwalając na uzyskanie efektywnego ogrzewania podczas występowania bardzo niskich temperatur w zimie.

Wszystkie elementy systemu dobieramy za pomocą specjalnego programu w języku polskim. Pozwala on na zaprojektowanie i zwymiarowanie instalacji chłodniczej i elektrycznej. Obliczenie potrzebnej ilości rur i czynnika chłodniczego do ich napełnienia – to duży plus podczas projektowania i planowania.

AUX Klimatyzacja

AUX

Generalny importer:
Action Energy Sp. z o.o.
ul. Zakopiańska 159, 30-435 Kraków
12 656 31 38
dok@actionenergy.pl
http://www.cnaux.pl/


Znajdź nas na:


(aux, oszczędność energii - ARV6, klimatyzacja, klimatyzatory)

   05.06.2018

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
6/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Szczelność powietrza budynków
  • - Systemy regulacyjne HVAC i BMS
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl