Załóż konto na portalu i bezpłatnie pobierz wydanie Rynku Instalacyjnego 7-8/2018

Artykuł sponsorowany

Oferta komercyjna od AUX z 7 letnią gwarancją

Polski dystrybutor marki AUX, firma Action Energy, posiada w swojej ofercie urządzenia komercyjne z 7-letnią gwarancją!
Action Energy

Dlaczego warto wybrać urządzenia marki AUX?
Charakteryzują się przede wszystkim jakością oraz nowoczesnym designem. Wygodną opcją jest sterowanie przez WiFi, które umożliwia zdalną kontrolę nad urządzeniem przez smartfon lub tablet oraz programowanie tygodniowe. Urządzenia są także ciche! Innowacyjne spiralne łopatki nawiewu 3D powodują zmniejszenie zużycia siły powietrza i redukują hałas, dzięki czemu powietrze przepływa płynniej i ciszej (np. kaseta o mocy 5,6 kW wydziela hałas na poziomie tylko 36dBa!

Urządzenia są przystosowane do chłodzenia w zakresie od -10 do +52°C natomiast ogrzewania w zakresie od -15 do +24°C, co ważne posiadają program diagnostyczny dla serwisu, a wskaźnik SEER wynosi do 6,1!

W klimatyzatorach kasetonowych AUX został przygotowany wlot świeżego powietrza, aby wygodnie połączyć się z kanałem wentylacyjnym. Istotną funkcją jest również możliwość wykonania dodatkowego nawiewu. Pobór świeżego powietrza podnosi jego jakość w pomieszczeniu.

Jednostki wewnętrzne i agregaty posiadają inwerterowe silniki BLDC, a maksymalna długość instalacji sięga 60 mb, przy czym różnica poziomów może być do 30 mb (to wysokość 10-piętrowego biurowca). Co pozwala na montowanie ich w prawie wszystkich budynkach w naszym kraju.
Jednostki podstropowe są bardzo niskie - mają wysokość 208 mm. Dowiedz się więcej >>

Najważniejszą kategorią w ofercie komercyjnej są klimatyzatory kasetonowe, które posiadają aż 16 ważnych cech:

 1. NAPĘD TYPU DC SIN 180°: Większy zakres częstotliwości, większa sprawność energetyczna, cichsza praca oraz niski poziom hałasu.
 2. 24-godzinny programator: Programowanie zadań w 24-godzinnym systemie pomiaru czasu.
 3. Funkcja ANTI-COLD-AIR: Stopniowy wzrost prędkości nawiewu aż do zaprogramowanej wartości.
 4. Wbudowana pompa: Wbudowana w urządzenie specjalna pompa pozwala usunąć zbędne skropliny (jej wysokość podnoszenia to 1200 mm)
 5. Szybkie chłodzenie/ogrzewanie: Start urządzenia z wysoką częstotliwością pozwala na chwilowe zwiększenie wydajności urządzenia o 30%.
 6. Cyfrowy panel wyświetlacza: Pokazuje bieżące parametry pracy i jest wygodny podczas rozwiązywania problemów.
 7. Tryb Sleep: Automatyczna kontrola temperatury pomieszczenia przez 5 godzin, po czym całkowicie wyłącza klimatyzator.
 8. Pilot: Kontrola pracy urządzenia poprzez pilot zdalnego sterowania.
 9. Tryb Standby: Dzięki specjalnie zaprojektowanemu PCB, klimatyzator zużywa tylko 0,5 W w trybie czuwania.
 10. Ognioodporna skrzynka: Podwyższone normy bezpieczeństwa zapobiegają ewentualnym zwarciom instalacji wewnątrz skrzynki.
 11. Łopatki z aluminium: Łopatki pokryte warstwą hydrofilową zwiększają wydajność o 10% (dzięki szybkiemu odprowadzeniu wody z chłodnicy) i poprawiają prędkość wymiany ciepła.
 12. Łatwy w czyszczeniu i wytrzymały filtr: Możliwe jest łatwe wyjęcie filtra w celu wyczyszczenia go, dzięki czemu zachowujemy wysoką wydajność urządzenia. Filtr dodatkowo jest odporny na wielokrotne czyszczenie dzięki czemu dłużej posłuży.
 13. Inteligentne odszranianie: Uruchamianie przy wysokiej częstotliwości zwiększa wydajność urządzenia i skraca czas potrzebny do osiągnięcia żądanej temperatury.
 14. WiFi: Urządzenie posiada moduł bezprzewodowej komunikacji WiFi.

Action Energy - klimatyzacja

Więcej informacji na temat urządzeń oraz 7-letniej gwarancji można znaleźć na stronie: http://www.cnaux.pl/klient-komercyjny/ lub bezpośrednio u dystrybutora:

 Action Energy Action Energy
ul. Zakopiańska 159, Kraków
e-mail:

(action energy, aux, klimatyzacja, klimatyzatory kasetonowe)

   14.08.2018

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
5/2019

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 5/2019
W miesięczniku m.in.:
 • - OZE w zakładach WOD-KAN
 • - Filtry antysmogowe do central
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl