Artykuł sponsorowany

Ferroli – ogrzewanie za rozsądne pieniądze

Ferroli

Ferroli, włoski producent urządzeń grzewczych (kotły, pompy ciepła), chłodzących (agregaty wody lodowej), kotłów parowych i kotłów na olej termalny, istnieje ponad 60 lat. W Polsce działa od 1997 roku, z powodzeniem oferując kompleksowe rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz do obiektów komercyjnych i przemysłowych.

Pompy ciepła małej i dużej mocy

Pompy ciepła Ferroli zapewniają niskie koszty eksploatacyjne – w porównaniu do gazu ziemnego będą one niższe o ok. 50%, a w przypadku oleju opałowego o ok. 70% (podane wartości uzależnione są od aktualnej ceny paliw).

RVL-I plus: pompy ciepła powietrze/woda inwerterowe typu monoblock: moc od 5,0 do 14 kW (A7/W35). Są to pompy rewersyjne po stronie czynnika chłodniczego, czyli przeznaczone do grzania oraz chłodzenia. Przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku. Mogą współpracować z zasobnikami c.w.u.

HXP-HT, HMP-HT, HGA-HT: pompy ciepła powietrze/woda on-off typu monoblock: moc od 9,0 do 99,5 kW (A7/W35). Wszystkie pompy są rewersyjne po stronie czynnika chłodniczego, czyli przeznaczone do grzania oraz chłodzenia. Zastosowano w nich system EVI – wtrysku par do sprężarki, dzięki czemu osiągają na zasilaniu temperaturę do 65°C bez wspomagania grzałką w całym zakresie pracy dolnego źródła: od –22 do 42°C. Dowiedz się więcej >>

HXW-LT, HMW-HT, HGW-HT: pompy ciepła gruntowe on-off typu monoblock: moc od 2,4 do 92,6 kW (B0/W35). W pompach o mocy od 27,6 do 92,6 kW zastosowano system EVI – wtrysku par do sprężarki, dzięki czemu osiągają one na zasilaniu temperaturę do 65°C bez wspomagania grzałką.

Gazowe kotły kondensacyjne Bluehelix

Kotły gazowe Bluehelix to najnowocześniejsze urządzenia w ofercie Ferroli. Rodzina obejmuje różnorodne wersje kotłów wiszących i stojących. Kładąc nacisk na doskonałą jakość i innowacyjność kotłów z rodziny Bluehelix, zwracamy szczególną uwagę na następujące wspólne cechy tych urządzeń:

  • innowacyjny wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej,
  • sferyczny palnik ze stali nierdzewnej, ze wstępnym zmieszaniem,
  • długość przewodu spalinowego – aż do 28 m,
  • zasobniki c.w.u. wykonane ze stali nierdzewnej wraz z dualnymi wężownicami (w wersjach z wbudowanymi zasobnikami).

Termokominki z płaszczem wodnym opalane peletem

Termokominki Ferroli to nowoczesne i ekologiczne urządzenia przystosowane do ogrzewania mieszkań i budynków oraz produkcji ciepłej wody użytkowej przy zastosowaniu wężownicowych zasobników. Poznaj pełną ofertę Ferroli >>

BRETA: urządzenia spełniające wymogi Ecodesign, o mocy znamionowej 18, 24 lub 30 kW, wyposażone w pompę obiegową, naczynie wzbiorcze, zawór bezpieczeństwa, w pełni automatyczne, z samoczyszczącym palnikiem peletowym oraz zbiornikiem na paliwo 35 l. Atrakcyjny design oraz przystępna cena.

BIOPELLET/BIOPELLET plus: urządzenia spełniające wymogi Ecodesign, o mocy znamionowej odpowiednio 18 lub 24 kW. Wersja plus wyposażona we wbudowany zasobnik c.w.u. o pojemności 100 l. Sprawność urządzeń powyżej 95%. Wyposażone w pompę obiegową, naczynie wzbiorcze, zawór bezpieczeństwa, w pełni automatyczne, z samoczyszczącym palnikiem peletowym oraz zbiornikiem na paliwo 40 l. W zakresie dostawy również pilot na podczerwień.

TERMO MODENA: urządzenia spełniające wymogi Ecodesign, o mocy znamionowej jedynie 13 kW, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowania w mieszkaniach lub niewielkich domach.

KONTAKT

FERROLI POLAND SP. Z O.O.
ul. Narutowicza 53
41-200 Sosnowiec
tel./faks 32 473 31 00    
e-mail:
www.ferroli.pl

logo
   05.09.2018

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
9/2021

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 9/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - Instalacje PV z magazynami energii
  • - Wentylacja obiektów gastronomicznych
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

Mamy dla Ciebie prezent 


Wystarczy,

że zapiszesz się na newsletter,
a otrzymasz link do

e-book

" Kotły na biomasę i biopaliwa "

Zapisuję się »

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl