Pobierz pełny numer miesięcznika Rynku Instalacyjnego 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu 

Artykuł sponsorowany

Coraz częściej wybiera się renowację rur kanalizacyjnych niż wymianę tradycyjną

 SZOTT    |  1
SZOTT

Tradycyjna wymiana rur kanalizacyjnych powoli odchodzi do lamusa. Odkąd na polskim rynku pojawiła się znana od wielu lat na zachodzie technologia natryskowej naprawy rur, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe coraz częściej sięgają po to rozwiązanie.

Jakie korzyści daje natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych?

  1. Przedłużenie żywotności rur o co najmniej 25 lat
  2. Długoletnia gwarancja
  3. Brak konieczności kucia ścian i prowadzenia remontu
  4. Brak kosztów związanych z odnowieniem zniszczonych pomieszczeń
  5. Szybkość prowadzenia prac – renowacja jednego pionu zajmuje jeden dzień
  6. Zachowanie normalnego funkcjonowania budynku podczas remontu kanalizacji

Kup ElastoTec: 733-11-88-00

SZOTT

Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych polega na nanoszeniu na wewnętrzną stronę rur nowej, trwałej powłoki, która przedłuża ich żywotność. Prace prowadzone są z dachu, rewizji lub z mieszkania po wcześniejszym zdemontowaniu toalety. Nie wymagają kucia ścian ani demontażu istniejącego systemu rur kanalizacyjnych. Metoda ta jest wygodna, szybka i nie zakłóca normalnego funkcjonowania budynku oraz jego użytkowników. Kup ElastoTec! Zarabiaj na bezinwazyjnej renowacji rur kanalizacyjnych >>

SZOTT

Renowacja kanalizacji składa się z 3 etapów:

Czyszczenie

Odbywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu. Rdza, brud i osad usuwane są mechanicznie. Dzięki zastosowaniu tej techniki mamy stuprocentową pewność, że wszystkie zanieczyszczenia zostały usunięte. Podczas czyszczenia, rury są wielokrotnie płukane wodą i monitorowane za pomocą kamery TV. Nie wykorzystuje się tutaj środków chemicznych, a cały proces jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Suszenie

Rury, na które nakłada się materiał, muszą być suche. Stwarza to konieczność wyłączenia wody w rewitalizowanej rurze oraz poinformowanie obecnych w domach lokatorów, aby nie korzystali z wc, umywalek i zlewu. Najlepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie czasu, gdy lokatorzy są poza domem. Na tym etapie również korzysta się z kamery, by ocenić czy rura jest wystarczająca sucha. Jeśli tak, przechodzi się do kolejnego, ostatniego już kroku.

Zadzwoń: 733-11-88-00

Nakładanie materiału

Materiał nakładany jest za pomocą wałków elektrycznych zakończonych głowicą natryskową. Jest to niezwykle trwała substancja stworzona specjalnie po to, by sprostać naprawom rur kanalizacyjnych. Dzięki jej właściwościom możliwe jest stworzenie wewnętrznej, nowej i śliskiej rury na bazie starych struktur. Nakładana warstwa jest na tyle cienka, że nie zwęża w znaczny sposób średnicy rewitalizowanych rur, a specjalny sprzęt pozwala na położenie powłoki bez tworzenia się progów. Kup ElastoTec! Zarabiaj na bezinwazyjnej renowacji rur kanalizacyjnych >>

Zobacz nasz realizacje >>

 

SZOTT

SZOTT

tel. 22 122-88-59
tel. 733-11-88-00
tel. 733-11-88-82

www.szott.pl

Szott

(szott, awaria kanalizacji, kanalizacja, udrażnianie rur kanalizacyjnych, wykonawca SZOTT)

Przeczytaj również:

Jak zostać wykonawcą natryskowej renowacji rur kanalizacyjnych?

   04.10.2018

Komentarze

(1)
Jan | 15.11.2018, 13:48
Można tak naprawiać wszystkie rury? tworzywo, stal, beton?
   1 / 1   
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2018

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - O programie Czyste Powietrze
  • - Narzędzia do modelowania budynku
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl