Artykuł sponsorowany

Integris+ 2020

Integris+ 2020
Integris+ 2020
Fot. Grupa SBS

Gdy każda znacząca marka producencka i każdy dystrybutor ma swój sposób na budowanie relacji nie jest łatwo się wyróżnić. Nam się udało wywiązać z tego bardzo trudnego zadania. Podjęliśmy wyzwanie stworzenia elastycznego programu, który jest dopasowany do potrzeb instalatora.

Każda kolejna edycja programu to nowe nagrody, które przydają się w pracy klientom hurtowni Grupy SBS. W ofercie INTEGRIS+ znaleźć można pełną gamę narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, strojów roboczych, samochód osobowy, bony na zakup sprzętu RTV i AGD, minikoparkę JCB, vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń czy bony SODEXO. Każda ze stron – zarówno przedstawiciel hurtowni, jak i jej klient – może zgłosić zapotrzebowanie na produkt, którego dotychczas nie było w katalogu nagród i otrzymać go przy najbliższej okazji.

Jak wziąż udział w programie

SIŁA RELACJI

Oprócz premiowania klientów każda z Hurtowni Partnerskich uczestniczących w programie organizuje spotkania INTEGRISowe. Ideą takiego wydarzenia jest umożliwienie lepszego poznania się handlowców hurtowni, przedstawicieli firm producenckich i instalatorów. Spotkania to bardzo ważny element Programu INTEGRIS+, umożliwia on bowiem budowanie relacji, wymianę informacji branżowych, podtrzymanie kontaktu i – co wzbudza najwięcej emocji – przekazanie nagród. Tego typu lokalne działania cieszą się w naszej Grupie wielkim zainteresowaniem i wzbudzają sympatię uczestników. Warto też podkreślić, że część imprez tworzonych w ramach programu przez naszych Partnerów wpisała się na stałe w branżowy kalendarz wydarzeń. Dowiedz się więcej >>

Grupa SBS

PARTNERZY PROGRAMU

W całym Programie niebagatelne znacznie mają producenci, którzy są Partnerami INTEGRIS+. Są to marki znane i cenione przez instalatorów, mające duży udział w sprzedaży w Grupie SBS. Ich uczestnictwo w Programie sprawia, że instalatorzy chętniej wybierają te konkretne produkty – nie tylko ze względu na gwarantowaną jakość, ale również ze względu na punkty, które otrzymuje się, wybierając właśnie premiowane produkty.

W JAKI SPOSÓB DOŁĄCZYĆ DO AKCJI?

Aby wziąć udział w Programie, wystarczy kupować produkty Partnerów Programu. W zamian za wykonany obrót otrzymuje się punkty, które można wymienić na nagrody. Więcej informacji oraz pełny regulamin Programu znajdziecie na www.integrisplus.pl,z w Hurtowniach Grupy SBS biorących udział w Programie.

Grupa SBS SBS sp. z o.o.
ul. Aleksandrowska 67/93, 91-205 Łódź
tel. +48 42 663 54 00
fax +48 42 663 54 02
sekretariat@grupa-sbs.pl

(Grupa SBS, Integris +, program lojalnościowy Integris +)

   05.03.2020

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
5/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 5/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Wod-kan w inteligentnych budynkach
  • - Klimatyzatory – nowości i innowacje
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl