Artykuł sponsorowany

JADE Plus - Klimatyzator i Oczyszczacz powietrza

Czyste powietrze, wolne od zanieczyszczeń, bakterii oraz smogu to zdrowie i dobry klimat dla Ciebie i Twojej rodziny. Klimatyzator jeszcze nigdy nie był tak funkcjonalny jak nowa jednostka Haier. Zespół inżynierów i projektantów stworzył klimatyzator do domu, którym jest JADE Plus. Spełnia nie tylko najwyższe standardy jakości klimatyzatora, ale jest również oczyszczaczem powietrza. Projektanci Haier opracowali klimatyzator ścienny JADE Plus, opierając się na najnowocześniejszych rozwiązaniach oczyszczania powietrza, oferują klimatyzację na najwyższym poziomie.

FUNKCJE KLIMATYZATORA

Urządzenie posiada 2 opcje oczyszczania:  technologię oczyszczania powietrza PURICOOL z filtrem IFD oraz technologię samooczyszczenia urządzenia SELF CLEAN. JADE Plus oferuje bardzo szybkie chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń, zachowując przy tym wysoką energooszczędność. W standardzie klimatyzatora znajduje się sterowanie Wi-Fi, które jest kompatybilne ze wszystkimi smartfonami, tabletami oraz komputerami stacjonarnymi. Klimatyzator JADE Plus pracuje na bazie ekologicznego czynnika R32.

KLIMATYZATOR I OCZYSZCZACZ W JEDNYM

Skuteczność oczyszczania powietrza przez klimatyzator JADE według CADR (Celan Air Deliver Rate) wynosi nawet 300m³/h. W praktyce oznacza to, że pomieszczenie o powierzchni 30m² zostanie oczyszczone w  15 minut. Wydajność oraz poziom oczyszczania powietrza są równie wysokie jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. JADE Plus to klimatyzator dla alergików, który gwarantuje czyste i świeże powietrze w domu, bez kurzu, smogu i bakterii.

Praca oczyszczacza powietrza oraz klimatyzatora nie są od siebie zależne. W praktyce oznacza to, że możesz używać swojego urządzenia tylko w trybie oczyszczania powietrza, bez konieczności jego klimatyzowania. Klimatyzator dostosowany jest do pracy w trybie oczyszczania i chłodzenia lub ogrzewania jednocześnie. Dowiedz się więcej >>

JADE Plus - klimatyzator

KLIMATYZATOR DLA ALERGIKÓW (TECHNOLOGIA OCZYSZCZANIA PURICOOL z FILTREM IFD)

Nowa seria klimatyzatorów JADE Plus jest wyposażona w zaawansowaną technologię PURICOOL, która jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu. Siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu. Składa się z 7000 otworów do pochłaniania pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Włączona funkcja oczyszczania generuje elektryczność statyczną absorbującą zanieczyszczenia w powietrzu – generator jonów ujemnych emituje jony, powodując przyciąganie pyłu. System oczyszczania sprawia, że JADE Plus jest idealnym klimatyzatorem dla alergika.

JADE Plus - klimatyzator

NISKIE KOSZTY KLIMATYZATORA

Oczyszczacz powietrza posiada moduł z filtrem IFD, którego nie trzeba wymieniać jak w przypadku standardowych oczyszczaczy dostępnych na rynku. Filtr IFD wystarczy umyć i ponownie wykorzystać.

TECHNOLOGIA OCZYSZCZANIA POWIETRZA – SELF CLEAN

Zanieczyszczenia gromadzące się na wymienniku podczas pracy klimatyzatora ułatwiają rozwój bakterii i negatywnie wpływają na jakość powietrza. Funkcja SELF CLEAN za pomocą wilgotnego powietrza zamraża powierzchnię wymiennika wewnątrz urządzenia i usuwa zanieczyszczenia przy rozmrażaniu. Zarówno jednostka wewnętrzna, jak i jednostka zewnętrzna operują funkcją SELF CLEAN. Innowacyjna technologia utrzymuje klimatyzator w czystości i zabija szkodliwe bakterie na wymienniku. Powietrze z klimatyzatorów jest czyste i zdrowe. Klimatyzator jest bezpieczny dla dzieci. Sprawdź, gdzie kupić z montażem >>

JADE

BARDZO CICHY KLIMATYZATOR

Dzięki kompaktowej budowie i nowoczesnej technologii optymalizacji pracy klimatyzatora, poziom hałasu może być obniżony nawet do 15 dB.

CZUJNIK JAKOŚCI POWIETRZA I CZYTELNY WYŚWIETLACZ

Czujnik umieszczony na wlocie powietrza automatycznie wykrywa zanieczyszczenia (PM 2.5). Zielona sygnalizacja przy czystym powietrzu, czerwona sygnalizacja przy zanieczyszczonym powietrzu. Dbanie o jakość powietrza jeszcze nie było tak proste.

Haier - klimatyzacja

Haier to najbardziej rozwijająca się obecnie marka na świecie, która cieszy się coraz większym zaufaniem wśród Polaków. Klimatyzatory tej marki to najbardziej zaawansowane technologicznie urządzenia na rynku. Wysokie standardy i szybki rozwój w zakresie innowacyjności oraz nowych technologii wiąże się z funkcjonowaniem Centrum Badawczo- Rozwojowego Klimatyzacji. Centrum posiada ponad 120 laboratoriów, w tym laboratoria testowe oraz najwyższą wieżę do testów spadków ciśnień. Na wszystkie klimatyzatory Haier obowiązuje 5-letnia gwarancja!

 Refsystem Refsystem Sp. z o.o.
ul. Metalowców 5
86-300 Grudziądz
695 930 647
haier@haier-ac.pl
www.haier-ac.pl

(refsystem, klimatyzacja, JADE Plus, oczyszczacze powietrza, czyste powietrze, cichy klimatyzator,haier)

   08.12.2020

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
11/2021

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 11/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - OZE w budynkach wielorodzinnych
  • - Klimat w pomieszczeniach szkolnych
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

Mamy dla Ciebie prezent 


Wystarczy,

że zapiszesz się na newsletter,
a otrzymasz link do

e-book

" Kotły na biomasę i biopaliwa "

Zapisuję się »

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl