Artykuł sponsorowany

ClimateHub - najwyższy poziom komfortu cieplnego w domu

ClimateHub to zintegrowane rozwiązanie firmy Samsung do ogrzewania oraz dostarczania ciepłej wody i chłodzenia. Jego prosta instalacja, bezproblemowe uruchomienie, cicha praca i inteligentna łączność sprawiają, że utrzymanie komfortu w domu stało się wyjątkowo łatwe.

Zintegrowane rozwiązanie Samsung dostępne jest w trzech konfiguracjach i opiera się na:

  • jednostce zewnętrznej pompy ciepła o mocach w wersji Mono: 5,0–16,0 kW, Split: 4,0–9,0 kW i TDM Plus: 4,4–16,0 kW;

  • module hydraulicznym z wbudowanym zbiornikiem na c.w.u. o pojemności 200/260 l;

  • sterowniku dotykowym do dwustrefowego sterowania temperaturą.

SAMSUNG

Trzy wersje systemu

W ramach konfiguracji ClimateHub Mono oferowana jest jednostka zewnętrzna ze zintegrowanym ze zbiornikiem układem hydraulicznym, łatwa w instalacji i użytkowaniu. Szybka i sprawna konfiguracja pojedynczej jednostki sprawia, że nie trzeba rezerwować miejsca dla układu rur do wprowadzania czynnika chłodniczego i cały montaż przebiega błyskawicznie. Z kolei ClimateHub Split to pojedyncza jednostka zewnętrzna podłączona do zintegrowanego ze zbiornikiem modułu hydraulicznego poprzez instalację doprowadzającą czynnik chłodniczy i zapewniająca kompleksową obsługę.

ClimateHub TDM Plus to najnowszy system „wszystko w jednym” – powietrze/woda (A2W) i powietrze/powietrze (A2A), który jest kompleksowym rozwiązaniem w zakresie zarządzania klimatem w domu. Z systemu można korzystać na potrzeby chłodzenia i ogrzewania przez cały rok, w różnych okolicznościach i przy różnych preferencjach użytkowników. Zapewnia on ogrzewanie i chłodzenie podłogowe oraz ogrzewanie za pomocą grzejników, a także chłodzenie i ogrzewanie powietrze/powietrze z różnymi opcjami jednostek wewnętrznych. Dowiedz się więcej >>

Możliwości każdego systemu można dodatkowo zwiększyć dzięki podłączeniu do inteligentnej sieci Smart Grid lub zasilania energią słoneczną (PV).

Cicha praca

Współczesne systemy klimatyzacji i ogrzewania muszą spełniać coraz surowsze wymagania w zakresie głośności pracy. Czterostopniowy tryb cichy pozwala na wytłumienie odgłosów pracującej w jednostce zewnętrznej pompy ciepła do zaledwie 35 dB(A) — ograniczając tym samym zakłócenia dźwiękowe występujące wokół budynku w nocy.

Łatwa instalacja

Moduł hydrauliczny z wbudowanym zbiornikiem ma kompaktową, modułową konstrukcję. Łatwą instalację zawdzięcza zamontowanym fabrycznie elementom hydraulicznym oraz okienku serwisowemu umieszczonemu z przodu urządzenia. Dzięki intuicyjnym opcjom serwisowym, dostępnym poprzez podłączenie karty microSD lub połączenie z aplikacją mobilną Samsung S-Checker, uruchamianie systemu i rozwiązywanie ewentualnych problemów jest w praktyce bardzo proste.

Intuicyjne sterowanie

Sterownik dotykowy wyposażono w wiele języków do wyboru i jasny kolorowy wyświetlacz, dzięki któremu można łatwo monitorować energię oraz ustawiać temperaturę dla poszczególnych stref, co pozwala efektywnie wykorzystywać wysokotemperaturowe grzejniki i niskotemperaturowe ogrzewanie podłogowe.

Inteligentna łączność

Systemem ClimateHub można zarządzać zdalnie. Korzystając z opcjonalnego zestawu Wi-Fi i aplikacji Samsung SmartThings użytkownicy mogą sterować nawet 16 jednostkami wewnętrznymi oraz zarządzać poszczególnymi funkcjami systemu i je monitorować – z każdego miejsca w dowolnym czasie.

SAMSUNG SAMSUNG

(samsung, ClimateHub, system ClimateHub, ogrzewanie)

   22.03.2021

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
10/2021

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 10/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - Zmiany klimatyczne a ogrzewanie
  • - Rekomendacje dla central basenowych
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

Mamy dla Ciebie prezent 


Wystarczy,

że zapiszesz się na newsletter,
a otrzymasz link do

e-book

" Kotły na biomasę i biopaliwa "

Zapisuję się »

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl