Artykuł sponsorowany

Technologia HVAC firmy LG uzyskała międzynarodowe certyfikaty potwierdzające jej skuteczność w podwyższaniu jakości powietrza w pomieszczeniach

 LG  
Instalacja klimatyzacyjna z kasetami sufitowymi pomaga zapewnić zdrowsze i bezpieczniejsze warunki w pomieszczeniach
Instalacja klimatyzacyjna z kasetami sufitowymi pomaga zapewnić zdrowsze i bezpieczniejsze warunki w pomieszczeniach

Klimatyzatory komercyjne firmy LG Electronics otrzymały szereg wyróżnień od cieszących się zaufaniem, międzynarodowych organizacji, poświadczających ich zdolność do podwyższania jakości powietrza w pomieszczeniach. Certyfikaty Intertek, TÜV Rheinland i Underwriters Laboratories (UL) przyznane kasecie LG Dual Vane stanowią potwierdzenie skuteczności oczyszczania powietrza przez klimatyzatory LG.

Kaseta LG DUAL Vane jest pierwszym urządzeniem klimatyzacyjnym na świecie, które uzyskało certyfikat UL GREENGUARD Gold dotyczący niskiej emisji lotnych związków organicznych (LZO). Ponadto, organizacja Intertek przyznała kasecie LG Dual Vane certyfikat skuteczności usuwania szkodliwych cząstek z powietrza w pomieszczeniach1. Wyjątkową skuteczność oczyszczania powietrza kaseta uzyskuje dzięki jonizatorowi LG Plasmaster™ Ionizer+ emitującemu ponad 3 miliony jonów, które przyciągają i neutralizują alergeny oraz bakterie. Już tylko z tych powodów kaseta LG DUAL Vane idealnie nadaje się do zastosowań w szkołach i placówkach opieki zdrowotnej, gdzie jakość powietrza ma priorytetowe znaczenie.

Kaseta LG DUAL Vane

Kolejne wyróżnienie zostało przyznane przez jednostkę badawczą TÜV Rheinland, która certyfikowała 5-stopniowy system oczyszczania powietrza LG w zakresie skutecznego usuwania z powietrza ultradrobnego pyłu, alergenów i szkodliwych bakterii, w tym Staphylococcus aureus2. Co więcej, zdolność kasety LG Dual Vane do oczyszczania powietrza i usuwania alergenów została też potwierdzona przez fundację British Allergy Foundation.

Kaseta LG Dual Vane jest skutecznym i efektywnym urządzeniem klimatyzacyjnym, wyposażonym w podwójne łopatki, które pomagają zapewnić silny strumień powietrza oraz jego szerokie i równomierne nawiewanie. Korzystając z sześciu różnych trybów pracy użytkownicy mogą dostosowywać kierunek i siłę nawiewu do każdej aranżacji przestrzeni oraz do indywidualnych preferencji.

„Certyfikaty od cieszących się zaufaniem instytucji potwierdzają, że firma LG przywiązuje najwyższą wagę do dobrostanu klientów. Instalacje HVAC odgrywają główną rolę w zapewnianiu komfortowych i bezpieczniejszych warunków w pomieszczeniach, a firma LG będzie nadal dostarczać rozwiązania, które są zgodne z najwyższymi międzynarodowymi standardami higieny i efektywnego działania” – powiedział James Lee, wiceprezes i szef biznesu Air Solutions firmy LG. Dowiedz się więcej o kasetach Dual Vane >>


1. Certyfikat Intertek potwierdzający usuwanie ponad 99,9% bakterii, w tym Escherichia coli KCCM 11234, Staphylococcus aureus KCCM 40050 i Pseudomonas aeruginosa KCCM 11321.
2.  Certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający usuwanie 99,9% ultradrobnego pyłu o średnicy cząstek 50 nanometrów w ciągu maks. 35 minut oraz 99,9% utradrobnego pyłu o średnicy cząstek 100 nanometrów w ciągu maks. 41 minut. Badania certyfikacyjne potwierdziły też zmniejszenie ilości bakterii Staphylococcus epidermidis o 99,9% w ciągu 60 minut oraz wirusów Phi-X174 o 99,4% w ciągu 30 minut. Badania przeprowadzono w komorze testowej o kubaturze 60 m3.

KONTAKT

LG logo

LG Electronics Polska Sp. z o.o.
02-675 Warszawa
ul. Wołoska 22
tel.: 801 545 454

[kaseta LG Dual Vane, klimatyzacja, lg]

   06.04.2021

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

Co Szperacz wyszperał ;-)

źle wykonana instalacja

Sztywniactwo i niechlujstwo - zobacz i skomentuj »

Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.

zaślepka


TV Rynek Instalacyjny


 tv rynek instalacyjny
7-8/2021

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowe kotły gazowe
  • - Retencja wód opadowych
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

Mamy dla Ciebie prezent 


Wystarczy,

że zapiszesz się na newsletter,
a otrzymasz link do

e-book

" Kotły na biomasę i biopaliwa "

Zapisuję się »

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl