Wykończenie wnętrz

Autor: Josik  |  15.07.2019, 12:24  |  8
Strona: 1 z 2
Autor:
Josik
Josik
Napisano w dniu:
15.07.2019, 12:24
Wykończenie wnętrz
Marzy mi się salon w stylu industrialnym - surowy klimat fabryki, proste meble itd. Wink. Zastanawiam się, jak najlepiej wykończyć ściany, by uzyskać taki efekt. Znalazałam taki tynk ozdobny Beton: sklep.luxmal.pl/tynk-beton-dekoracyjny. Wygląda bardzo ciekawie i pasuje do mojej wizji. Czy ktoś z was go stosował? Jak się prezentuje na żywo? Będę wdzięczna za wszystkie opinie Wink

Ostatnia edycja: 15.07.2019, 12:25 przez magdasz. Ilość zmian: 1.
kulik86
kulik86
Napisano w dniu:
30.10.2019, 10:28
Wykończenie wnętrz
razem z moją rodziną mieszkamy w całorocznym domu z drewna efekt-lazienka /mini-domy-caloroczne-drewniana-klasyka-na-kazda-kieszen/ dlatego też jego wykonczenie było łatwe i nie wymagało żadnych specjalnych pomysłów, drewniany klimat i zapach drewna dają nam wszystko czego chcemy - polecam

Ostatnia edycja: 30.10.2019, 10:32 przez magdasz. Ilość zmian: 1.
maciej85
maciej85
Napisano w dniu:
31.10.2019, 10:11
Wykończenie wnętrz
Ja mam pytanie odnośnie wykończenia kuchni. Szukam obecnie zarówno podłogi, jak i mebli, stąd moje wątpliwości. Przede wszystkim czy lepsze będą płytki, drewno czy może panele z laminatu. No i meble: gotowe czy na wymiar. Dużo ciekawych wskazówek znalazłem na Kronosferze, a dokładnie w artykule: kronosfera blog/kuchnia-w-czerni-i-bieli-ponadczasowy-urok-plyt-acrylic-matt, ale jestem ciekawy z praktycznej strony jak to wygląda. Jeśli macie już wykończoną kuchnie, dajcie proszę znać co się sprawdza, a co nie!

Ostatnia edycja: 31.10.2019, 10:23 przez magdasz. Ilość zmian: 1.
MarioPL
MarioPL
Napisano w dniu:
18.05.2020, 15:19
Wykończenie wnętrz
Wykończenie wnętrz to bardzo ciekawy temat, szczególnie gdy mamy trochę wolnego czasu. Do tak ważnej kwestii jak remont generalny łazienki należy dobrze się przygotować. W wielu miejscach w internecie można zauważyć ten sam błąd jaki się powiela - szukanie oszczędności tam gdzie nie potrzeba. Przykładowo kupowanie płytek ceramicznych na jakiejś promocji może być dobre w danej chwili. Gorzej jak w perspektywie kilku miesięcy dojdziemy do wniosku, że bardzo szybko straciły one na swojej świetności .. a przecież mogliśmy dopłacić 10% więcej do tych jakie najbardziej nam się podobały Wink W kwestii wyboru urządzeń sanitarnych natomiast widać, że ludzie cenią sobie nowoczesne rozwiązania takie jak toaleta myjąca . Nie tylko chodzi o zwiększenie higieny osobistej i komfortu. Łazienka z takim wyposażeniem prezentuje się bardzo nowocześnie, pozostanie tak na długie lata.

Ostatnia edycja: 17.08.2020, 08:22 przez magdasz. Ilość zmian: 2.
MartaL
MartaL
Napisano w dniu:
05.08.2020, 15:12
Wykończenie wnętrz
Właściwie to trudno się nie zgodzić z tym co piszecie. W dzisiejszych czasach można znaleść pomysły na wykończenie łazienki praktycznie wszędzie, trzeba tylko dobrze szukać Wink Mnie zupełnie nie przekonuje korzystanie z usług profesjonalistów od aranżacji wnętrz gdyż nawet w takim katalogu producenta płytek znajdziemy gotowe projekty. Z każdego możemy wybrać to co nam się najbardziej spodoba i zrobić szkic. Jeśli chodzi o mebłe łazienkowe to klienci najczęściej wybierają te wykończone na wysoki połysk. Takie komplety jak szafki łazienkowe wiszące z lustrem są w zupełności wystarczające dla typowej rodziny. Ewentualnie jeszcze można zastanowić się nad pionową szafką na ręczniki w zależności od wielkości łazienki. Jednak minimalizm bierze góre w nowoczesnych łazienkach, mniejszy wydatek oraz łatwiej to wszystko utrzymać w czystości.

Ostatnia edycja: 23.08.2020, 19:45 przez MartaL. Ilość zmian: 1.
Strona: 1 z 2
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie

Zaprojektuj niezawodne instalacje w budynku »

Czy wiesz, jakich błędów unikać przy instalacji? »

zawory antyskażeniowe
jestem na bieżąco » korzystam z udogodnień »

Jak zapewnić skuteczny monitoring parametrów środowiskowych w pomieszczeniach medycznych »

izolacje w instalacji

Czy bezdotykowy design stanie się standardem? »

Jak zminimalizować stratę energii w układach wentylacyjnych »
armatura bezdotykowa

Zbliża się zima 100-lecia? Z jakim urządzeniem zaoszczędzisz najwięcej »

oszczednosc energii

O czym dowiesz się na międzynarodowym spotkaniu instalatorów »

Czy wiesz, na której platformie znajdziesz niezbędne narzędzia dla instalatora i dostaniesz 500zł »

Co zrobić kiedy nie możesz pozbyć się wody z wycieku »

wyciek z rury

Jaki wybrać płyn do instalcji w przemyśle spożywczym »

Od czego zacząć, gdy chcesz zabezpieczyć hale przemysłowe przed pożarem »
panele fotowoltaiczne ochrona przed pożarem

Jak zabezpieczyć dylatację przed pożarem »

dyletacja

Do 77% oszczędności na zużyciu energii »

Z poradnika hydraulika - gdzie kupisz sprawdzony sprzęt »

cichy oszczedny klimatyzator hydraulik
jestem na bieżąco » korzystam z wiedzy »

Które pompy ściekowe mogą być stosowane na dużej głębokości » Upały dają się we znaki! Co lepsze? Centrala wentylacyjna czy rooftop? »
kanalizacja wentylatory
wiem więcej » poznaj dziś »

Poznaj metody na oszczędność wody »

W czym tkwi sedno w projektowaniu instalacji grzewczej »
produkcja studni wodomierzowych

Ekspert Budowlany - zlecenia

zaślepka

Bezpłatny newsletter

Mamy dla Ciebie prezent 

Wystarczy,

że zapiszesz się na newsletter,
a otrzymasz link do

e-book

" Kotły na biomasę i biopaliwa "

Zapisuję się »

Wyszukiwarka Forum

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl