ekologicznie czy nie

Autor: oloverp  |  30.07.2019, 16:01  |  5
Autor:
oloverp
oloverp
Napisano w dniu:
30.07.2019, 16:01
ekologicznie czy nie
Zastanawiam się czy spalanie ekogroszka jest eko? Spalanie wegla to kopcenie i nie wydaje mi się żeby to było ekologiczne

zychXL
zychXL
Napisano w dniu:
02.08.2019, 14:44
ekologicznie czy nie

ekogroszek to specjalnie wyselekcjonowany wegiel o zaniżonych parametrach pułu i popiołu, jest kaloryczny weic spalasz go mniej. Mam nowy kociół i z węglem sztygar wogole nie dymie. Z komina nic się nie ulatnia

gebriel
gebriel
Napisano w dniu:
05.08.2019, 13:36
ekologicznie czy nie

sztygar ultra faktycznie bezkonkurencyjny. Fajnie ze jest dostępny w marketach chociaż ostatnio zrobiłem duże zakupy w ich sklepie inetretowym. A dla mamy to chyba kupie w kredycie bo maja taka opcje placenia za zakupy. Kredyt w banku przez telefon. Nic nie doliczają do ceny węgla. Zero prowizji a ekogroszek zacny. Zima nie ma mowy o zadymianiu okolicy mam kamerke na kominie i widze ze nie dymie więc cos ekokolicznego w  tym węglu jest. Widze wlasnie ze sztygar sadzi 100 tysiecy drzew w tym rou a zmaierza milion. To to ja rozumiem

basian
basian
Napisano w dniu:
05.09.2019, 02:01
ekologicznie czy nie
Najlepiej żeby materiały były ekologiczne ze względu na smog.

Ostatnia edycja: 05.09.2019, 02:03 przez basian. Ilość zmian: 1.
Kamilo
Kamilo
Napisano w dniu:
21.10.2019, 13:56
ekologicznie czy nie
Tak jak napisał mój przedmóca, eko groszek jest bardziej wydajny i skondensowany, więc spalasz go mniej, tym samym możesz powiedzieć, że jest eko Wink

« Wróć do listy wątków

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka

Wyszukiwarka Forum

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl