Biorę się za siebie!

Autor: konda  |  16.04.2019, 09:25  |  2
Autor:
konda
konda
Napisano w dniu:
16.04.2019, 09:25
Biorę się za siebie!
Tak! Nadszedł ten moment kiedy nie będę robił wymówek! Spytacie o co chodzi? Dokładnie o to, że ostatnio przez to, iż zwolnili mnie z pracy bo robili redukcję etatów popadłem w wielkiego doła! Minęły 4 miesiące i mówię stop... Mieszkam w małej miejscowości, nie ma tu zbyt wielu ofer pracy, ale stwierdziłem, że jest rower, który wiele nie kosztuje a niedaleko jest strefa ekonomiczna. Mam odłożone kilka groszy, zrobię kurs na operatora wózka bo z tego co widze na to jest zapotrzebowanie. Tylko czy ktoś mógłby potwierdzić to co wyczytałem tutaj? Chciałbym miec pewność czy to się zgdza?

Ostatnia edycja: 16.04.2019, 09:27 przez magdasz. Ilość zmian: 1.
tenor
tenor
Napisano w dniu:
15.05.2019, 14:04
Biorę się za siebie!
opłaca się zarówno praca operatora jak i konserwatora. Z tym, ze w tym pierwszym przypadku jest większe zapotrzebowanie i tańszy kurs - koło 4-5 stówek. A zeby pracować jako konserwator w serwisie takim jak np  tutaj opisują, to już trzeba trochę więcej zachodu (ale i kasa potem większa też) - najważniejsze to zacząć i zmobilizować się żeby coś w życiu robić!
powodzenia życzę!

Ostatnia edycja: 15.05.2019, 14:05 przez magdasz. Ilość zmian: 1.
« Wróć do listy wątków

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

Czym mogą Cię zaskoczyć nowoczesne pompy do wody »

pompy do wody

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników » Szukasz partnera w projektowaniu inżynieryjnym i specjalistycznym? »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go już dziś »

Jak projektować instalacje najwyższej jakości »

innowacyjne projektowanie

Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jakich zabezpieczeń wentylatorów dachowych potrzebujesz »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

Czy klimatyzacja jest zdrowa »

wentylacja

Kompendium wiedzy o procesach wymiany ciepła » Czy ogrzewanie może wpływać na nasze zdrowie »
pompy woda powietrze pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

Jak dobrze odseparować wodę kanalizacyjna od gruntowej »

studzienka kanalizacyjna

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka

Wyszukiwarka Forum

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl