POMOGĘ DOBRAĆ SYSTEM DO UZDATNIANIA WODY

Autor: KEKSON  |  18.04.2017, 15:33  |  8
Strona: 2 z 2
Autor:
KEKSON
KEKSON
Napisano w dniu:
18.04.2017, 15:33

Witam

Mam przekorczone wartości w wodzie nastepujących parametrów. Bardzo proszę o podpowiedz co zastosować.

żelazo 0,850 mg/l
mangan 0,250 mg/l
jony amonowe 0,8 mg/l

Ostatnia edycja: 10.07.2018, 14:38 przez magdasz. Ilość zmian: 1.
supremefilters
supremefilters
Napisano w dniu:
18.04.2017, 15:50

KEKSON

Witam

Mam przekorczone wartości w wodzie nastepujących parametrów. Bardzo proszę o podpowiedz co zastosować.

żelazo 0,850 mg/l
mangan 0,250 mg/l
jony amonowe 0,8 mg/l

Witam

W takim przypadku proponuje Panu system SUPREME MULTI. System usunie w/w zanieczyszczenia, dodatkowo zmiękczy wodę. System regeneruje się tabletkami solnymi. System posiada nowoczesne złoże ECOMIX, które jest kompozycją 5 różnych złóż. Dodatkowo posiada menu z menu w języku Polskim.

Link do produktu: supremefilters.com/mm.htm

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 10.07.2018, 14:38 przez magdasz. Ilość zmian: 1.
Kownak8
Kownak8
Napisano w dniu:
17.12.2018, 13:14
Czy ktoś pomoże mi w doborze systemu do uzdatniania wody?
Dom jednorodzinny o powierzchni około 110m kw, chcemy wszystko zrobić bez chemii i nie truć dodatkowo środowiska, bo mija się to z naszymi założeniami przy stawianiu domu Wink Woda w naszej okolicy nie jest zadowalająca, dlatego szukamy jakiegoś rozsądnego rozwiązania. Cztałem tutaj https://hydropath.pl/domowy-uzdatniacz-wody/, że uzdatniacze wody HydroFlow są całkiem niezłe i ich zastosowanie nie wpływa na środowisko. Ile w tym prawdy nie wiem, dlatego pytam Was tutaj.
Ktoś z Was ma jakiś system uzdatniania wody, który działa (chodzi mi o działanie na 100%, a nie 30%) i dodatkowo nie zanieczyszcza środowiska?

Strona: 2 z 2
« Wróć do listy wątków

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

Zdradzamy sposób na projektowanie instalacji najwyższej jakości »

projektowanie

Z jakiego powodu tworzywa sztuczne zdominowały rynek wod-kan » Jak bez problemowo przeprowadzić iniekcję mikropali, kotew i gwoździ gruntowych »
bezpieczeństwo instalatora pomoc w projektowaniu
czytam więcej » poznaj go dziś »

Czy można dobrze odseparować wodę kanalizacyjną od gruntowej »

innowacyjne projektowanie

Poznaj bezpieczne systemy do dezynfekcji wody pitnej i basenowej » Jak zabezpieczyć wentylatory dachowe »
czysta woda wentylator dachowy
wiem więcej » spróbuj już dziś »

Przedłuż certyfikat HVAC bez wychodzenia z firmy »

szkolenia hvac

Czy łatwo zainstalować podwieszaną toaletę » Z jakego powodu ta pompa wyprzedza przyszłość »
podwieszana toaleta pompy ciepła
wiem więcej » wiem więcej »

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu... dowiedz się więcej »

zaślepka

Wyszukiwarka Forum

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl