Sposoby na oszczędzanie na ogrzewaniu

Autor: Draco  |  08.05.2017, 12:39  |  17
Strona: 3 z 4
Autor:
draco
draco
Napisano w dniu:
08.05.2017, 12:39
Grunt to posiadać dobry system grzewczy. To właśnie dzięki niemu będziemy mogli w znaczący sposób zmniejszyć swoje rachunki. Jeśli o mnie chodzi o polecam system Feelco, który jest ogrzewaniem nadmuchowym. Nie jest to jednak zwykłe ogrzewanie tego typu, ponieważ wszystko opiera się na nowej generacji, co wpływa w dużym stopniu na skuteczność oraz niezawodność. Feelco w zimie gwarantuje odpowiednie ciepło, natomiast w lecie dzięki klimatyzacji będzie on w stanie ochłodzić pomieszczenia. Całość wykonywana jest automatycznie, więc my sami niczego nie będziemy musieli co chwilę ustawiać i zmieniać. System jest więc komfortowy i jak najbardziej godny polecenia.

Betrelis
Betrelis
Napisano w dniu:
14.06.2017, 11:15
Powiem ci tak można sobie dogrzewać i wyrównywać temperaturę klimatyzatorem odpowiednim u mnie jest klima która mi wyrównuje temp. w pokoju i dzięki temu oszczędzam sobie na ogrzewaniu bo dogrzewam się klimą. W rachunkach wiadomo troche wiecej za prad ale i tak jestem na plus.

Ostatnia edycja: 14.07.2017, 09:50 przez magdap. Ilość zmian: 1.
Zoubrat
Zoubrat
Napisano w dniu:
14.07.2017, 08:48
Ja też zacząłem oszczędzać i zbudowałem przydomowe oczyszczalnie ścieków żeby zaoszczędzić na wywożeniu szamba zdecydowanie dobra inwestycja do tego teraz mam zamiar trochę paneli fotowoltanicznych postawić sobie żeby zmniejszyć ceny za ogrzewanie. Polecam wszystkim takie rozwiązania dla domu.

Ostatnia edycja: 14.07.2017, 09:50 przez magdap. Ilość zmian: 1.
Benqusi1
Benqusi1
Napisano w dniu:
05.09.2017, 15:57
Mozesz pomyśleć nad tym aby przygotować dom pod lepszą wentylacja w domu, aby ogrzewanie lepiej działało, na pewno zmniejszy to twoje wydatki na ogrzewanie jak i zwiekszy komfort latem

Fluwuto
Fluwuto
Napisano w dniu:
08.09.2017, 12:26
Dobrym sposobem jest sprawdzenie wydajnosci pieca oraz całej instalacji, ja np tażke bym sprawdził szczelność okien, bramy garażowej, drzwi. Ostatnio spotkałem sie z takim problemem u klienta miał założoną bramy przeciwpożarowe i strasznie wiało mu szczelinami, po uszczelnieniu budynku znacznie poleprzyło sie czas w którym cały dom się nagrzał do rządanej temperatury.

Strona: 3 z 4
« Wróć do listy wątków

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

Jesteś instalatorem? Chcesz podjąć extramalne wyzwanie? Aplikuj »
Poznaj 4 różne systemy do ogrzewania podłogowego »
sterowanie ogrzewniem podłogowym
Dokładnie przeprowadzony proces równoważenia hydraulicznego może pomóc zmniejszyć rachunki za energię elektryczną nawet do 20% (...) czytaj dalej »

Ogrzewanie podłogowe od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Wysoki komfort cieplny (...) czytaj dalej »

Jakie grzejniki najlepiej ogrzeją duże powierzchnie »

ogrzewanie duzych powierzchni

Rozwiązania dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu wnętrz (...) czytaj dalej »

Czego jeszcze nie wiesz o centralach wentylacyjnych » Montaż systemu wentylacji w stropie w 5 krokach »
centrala wentylacyjna w pomieszczeniu montaz wentylacji w stropie
Przy zakupie kuchenek wolnostojących zazwyczaj wybór ma się naprawdę duży (...) czytaj dalej » Do deskowania stropu mocuje się najpierw przybija gwoźdźmi w odpowiednich miejscach kolektor
(...)
czytaj dalej »

Przygotuj budynek na pożar »

Budynek i urządzenia z nim związane powinny być zaprojektowane i wykonane w sposób
(...)
czytaj dalej »

Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:

Bez wysiłku, prosto na Twoją skrzynkę:
- nowości techniczne i wydarzenia branżowe
- praktyczne porady ekspertów.

Wyszukiwarka Forum

DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl