Sposoby na oszczędzanie na ogrzewaniu

Autor: Draco  |  08.05.2017, 12:39  |  17
Strona: 3 z 4
Autor:
draco
draco
Napisano w dniu:
08.05.2017, 12:39
Grunt to posiadać dobry system grzewczy. To właśnie dzięki niemu będziemy mogli w znaczący sposób zmniejszyć swoje rachunki. Jeśli o mnie chodzi o polecam system Feelco, który jest ogrzewaniem nadmuchowym. Nie jest to jednak zwykłe ogrzewanie tego typu, ponieważ wszystko opiera się na nowej generacji, co wpływa w dużym stopniu na skuteczność oraz niezawodność. Feelco w zimie gwarantuje odpowiednie ciepło, natomiast w lecie dzięki klimatyzacji będzie on w stanie ochłodzić pomieszczenia. Całość wykonywana jest automatycznie, więc my sami niczego nie będziemy musieli co chwilę ustawiać i zmieniać. System jest więc komfortowy i jak najbardziej godny polecenia.

Betrelis
Betrelis
Napisano w dniu:
14.06.2017, 11:15
Powiem ci tak można sobie dogrzewać i wyrównywać temperaturę klimatyzatorem odpowiednim u mnie jest klima która mi wyrównuje temp. w pokoju i dzięki temu oszczędzam sobie na ogrzewaniu bo dogrzewam się klimą. W rachunkach wiadomo troche wiecej za prad ale i tak jestem na plus.

Ostatnia edycja: 14.07.2017, 09:50 przez magdap. Ilość zmian: 1.
Zoubrat
Zoubrat
Napisano w dniu:
14.07.2017, 08:48
Ja też zacząłem oszczędzać i zbudowałem przydomowe oczyszczalnie ścieków żeby zaoszczędzić na wywożeniu szamba zdecydowanie dobra inwestycja do tego teraz mam zamiar trochę paneli fotowoltanicznych postawić sobie żeby zmniejszyć ceny za ogrzewanie. Polecam wszystkim takie rozwiązania dla domu.

Ostatnia edycja: 14.07.2017, 09:50 przez magdap. Ilość zmian: 1.
Benqusi1
Benqusi1
Napisano w dniu:
05.09.2017, 15:57
Mozesz pomyśleć nad tym aby przygotować dom pod lepszą wentylacja w domu, aby ogrzewanie lepiej działało, na pewno zmniejszy to twoje wydatki na ogrzewanie jak i zwiekszy komfort latem

Fluwuto
Fluwuto
Napisano w dniu:
08.09.2017, 12:26
Dobrym sposobem jest sprawdzenie wydajnosci pieca oraz całej instalacji, ja np tażke bym sprawdził szczelność okien, bramy garażowej, drzwi. Ostatnio spotkałem sie z takim problemem u klienta miał założoną bramy przeciwpożarowe i strasznie wiało mu szczelinami, po uszczelnieniu budynku znacznie poleprzyło sie czas w którym cały dom się nagrzał do rządanej temperatury.

Strona: 3 z 4
« Wróć do listy wątków

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie

Jak działa ekologiczna pompa ciepła »

Pompy ciepła oparte o absorpcyjny układ chłodniczy, zasilane gazem i wykorzystujące energię (...) czytaj dalej »

Nowy produkt na rynku instalacji! Pompa ciepła powietrze/woda »  Czym charakteryzują się energooszczędne silniki EC »
  Vampair służy zarówno do ogrzewania, jak i aktywnego chłodzenia latem (...) czytaj dalej » Sercem każdego urządzenia tłoczącego powietrze jest zespół wentylatorowy czyli wirnik napędzany silnikiem (...) czytaj dalej »

Nowy produkt na rynku instalacji! Pompa ciepła powietrze/woda »

Vampair służy zarówno do ogrzewania, jak i aktywnego chłodzenia latem (...) czytaj dalej »

Jak szybko i sprawnie przeprowadzić konserwację instalacji pożarowych » Jak szybko i sprawnie przeprowadzić konserwację instalacji pożarowych »
Do wszystkich rodzajów przewodów, bogaty system mostkowania (...)  czytaj dalej »

Rozpoczynaliśmy od konserwacji podręcznego sprzętu gaśniczego w
 (...)
czytaj dalej »

Ciepło i zimno z sufitu? Jak to możliwe »
Czego nie może zabraknąć w wentylatorach przemysłowych »
Bezpośrednie promieniowanie generowane przez panele promiennikowe

(...)
czytaj dalej »
  (...) produkty niezbędne w instalacjach wentylacji i klimatyzacji (...) czytaj dalej »

Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:

Bez wysiłku, prosto na Twoją skrzynkę:
- nowości techniczne i wydarzenia branżowe
- praktyczne porady ekspertów.

Wyszukiwarka Forum

Tubes International Sp. z o.o. Tubes International Sp. z o.o.
Tubes International istnieje na rynku od 1993 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zdobyć pozycje lidera wśród dostawców węży i...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl