Blogi // Na skróty

Nie jest sztuką być specjalistą w danej dziedzinie, jeśli nie trzeba sobie radzić z sytuacjami wychodzącymi poza wyuczony schemat. Obecnie na rynku pracy oczekuje się nieszablonowego myślenia i umiejętności radzenia sobie z wyzwaniami.
I ty możesz zostać hydraulikiem
 Szperacz  |  27.07.2016  |  6
Każdy może być bohaterem we własnym domu. Do tego celu wystarczy mieć taśmę klejącą. Szperacz przedstawia wszystkim domowym naprawiaczom, oszczędzającym na fachowcach nowoczesne metody montażu prysznica.
Szperacz prezentuje dość popularną, a nieprawidłową formę wykorzystania kanałów wentylacyjnych. Na widocznym zdjęciu przez kanał przeprowadzono przewody elektryczne, m.in. antenę.
Za(nie)dbane przewody kominowe cz.1
 Szperacz  |  20.06.2016  |  1
Jakość montaż przewodów spalinowych oraz ich eksploatacja mają bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo użytkowników oraz żywotność instalacji. Szperacz dziś prezentuje, jakie skutki może przynieść skompilowanie kilku błędów w jednym systemie.
Młodsi i starsi zapewne kojarzą z czasów PRL łańcuchy w jadłodajniach, które zabezpieczały przed kradzieżą "cennych" elementów np. aluminiowych łyżek oraz stołka zbitego z 3 desek.
Mówi się, że dobrze jest uczyć się na swoich błędach, a jeszcze lepiej – na cudzych. Szperacz prezentuje ekspertyzę jednej z kotłowni, która jest naszpikowana błędami. Celem było sprawdzenie podłączenia do komina kotła gazowego kondensacyjnego.
Trochę przeciągnąłem swoją nieobecność - wybaczcie. Mam nadzieję, że nie podłożę się zbytnio jakością zdjęć. Są tylko minimalnie nieostre :) Temat za to ciekawy.
W dążeniu do optymalizacji trzeba się niekiedy wyzbyć wszelkich ograniczeń narzucanych przez przyjęte zasady wykonywania instalacji, prawda?
Elektryzujący pisuar
 Szperacz  |  08.03.2016  |  2
Dla tych, którzy szukają bardziej elektryzujących wrażeń Szperacz ma dziś coś specjalnego - rozdzielnia w toalecie.
Strona: 4 z 13

zaślepka


9/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 9/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - WT 2021 w typowych projektach
  • - Regulacja ciśnienia i strumienia powietrza
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl