Angelika1142

Data rejestracji: 12.06.2019
Ostatnie logowanie: 19.09.2020, 13:12
Nick:
Angelika1142
Imię i nazwisko:
Anna Klingelbell
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
opolskie
Hobby:
projektowanie
O sobie:

Dyplomowany fizjoterapeuta z 11 letnim doświadczeniem. Zajmuję się problemami ortopedycznymi oraz neurologicznymi. Pracowałem w prywatnych placówkach fizjoterapii urazowej rehabilitacji urazowej, w 2016 roku rehabilitowałem sportowców w Porto, w Portugalii. Podczas terapii pracuje na różnych układach (nerwowym, naczyniowym, limfatycznym, mięśniowym oraz kostnym) efektywnie wykorzystując możliwości terapii. Podczas pracy z chorymi łącze terapię manualną z szeroko pojętą techniką fizjoterapii terapią tkanek miękkich.

zaślepka


7-8/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 7-8/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Nowoczesne kotły na gaz i paliwa stałe
  • - Dezynfekcja powietrza wentylacyjnego
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl