Ekofachowcy

Data rejestracji: 06.06.2015
Ostatnie logowanie: 16.02.2020, 23:16
Nick:
Ekofachowcy
Imię i nazwisko:
Paweł Paszkiewicz
Płeć:
Meżczyzna
Kraj:
Polska
Województwo:
zachodniopomorskie
Miasto:
Szczecin
Hobby:
serwis instalacji i urządzeń
Wykształcenie:
wyższe inżynierskie
Strona www:
O sobie:

Głównym założeniem naszej firmy jest promowanie Odnawialnych Źródeł Energii oraz dążenie do zmniejszania kosztów zużycia energii ponoszonych przez naszych klientów, a także ograniczanie emisji zanieczyszczeń. Jako jedyni w Polsce, oszczędzamy naszym klientom czas i pomagamy podjąć najlepszą decyzję w wyborze instalatora instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, rekuperatora czy małych turbin wiatrowych.

 

Bardzo wierzymy że fotowoltaika, pompy ciepła i rekuperacja to przyszłość polskiego budownictwa a nowoczesne budownictwo to branża, której priorytetem stają się przyszłe oszczędności właściciela nieruchomości. Nowoczesne technologie pozwalają na o wiele więcej niż tylko oszczędności na ogrzewaniu wynikające z odpowiedniej termoizolacji. Dzięki fotowoltaice, czyli technologii która zamienia energię słońca na energię elektryczną można wyposażyć dom w darmowy prąd. Za pomocą  pompy ciepła, która wykorzystuje różnicę temperatur, ogrzać dom i ciepłą wodę użytkową, a gdy dołoży się  do tego rekuperację, czyli wentylację mechaniczną, odzyskać ciepło, które normalnie stale uciekałoby tradycyjnym kominem wentylacyjnym. Odnawialne Źródła Energii to nie tylko ekologia ale przede wszystkim oszczędność a panele fotowoltaiczne, wbrew popularnym opiniom,  bardzo dobrze sprawdzają się w polskim klimacie. Przykładem mogą być nasi zachodni sąsiedzi: Niemcy posiadają już ponad 1 000 000 domowych instalacji fotowoltaicznych.

 

Poza fotowoltaiką oferujemy również porównanie wszystkich rodzajów pomp ciepła: gruntowych, powietrze – woda, powietrze – powietrze oraz wszystkich typów rekuperacji .

EkoFachowcy. Oszczędzamy czas, pieniądze i środowisko.Uśmiech

zaślepka


1-2/2020

Aktualny numer:

Rynek Instalacyjny 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Regulacja odzysku ciepła
  • - Pompy ciepła w ciepłownictwie
Zobacz szczegóły
DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o. DAB PUMPS POLAND Sp. z o.o.
DAB oferuje innowacyjne rozwiązania technologiczne , zapewniające niezawodność, efektywność oraz optymalizację zużycia energii w...
Dołącz do społeczności Rynekinstalacyjny.pl
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl